POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [22.06.2014, 08:40:19] • Świnoujście

Gorący show Dody i zespół Feel zakończyły Dni Morza

Gorący show Dody i zespół Feel zakończyły Dni Morza

fot. Marta Konczalska

W sobotę wieczorem miał miejsce drugi i ostatni dzień Dni Morza 2014. Na scenie pojawiły się takie zespoły jak: nasza miejska Ysia, Doda i Feel. Na zakończenie organizatorzy przygotowali pokaz sztucznych ogni. Pomimo niezachęcającej do wyjścia z domu pogody, na Basenie Północnym pojawiło się wielu mieszkańców i turystów.

Krysia Grygorcewicz czyli Ysia to skrzypaczka, kompozytorka i piosenkarka ze Świnoujścia. Śpiewała jako chórzystka takich artystów jak De Mono czy Kasia Kowalska. Podczas drugiego dnia Dni Morza zagrała jako pierwsza na Letniej Scenie Eski. Jej koncert rozpoczął się o godzinie 20.00.

Gorący show Dody i zespół Feel zakończyły Dni Morza

fot. Marta Konczalska

Królowa Doda nie pozwoliła świnoujskim fanom długo na siebie czekać. W porównaniu z poprzednim jej występem podczas Dni Morza w naszym mieście, w sobotni wieczór Dorota Rabczewska na scenę wyszła kilka minut wcześniej.

Gorący show Dody i zespół Feel zakończyły Dni Morza

fot. Marta Konczalska

Zapalenie tchawicy Dody, nie przeszkodziło jej w zagraniu ognistego koncertu. Fani Dody pomimo choroby piosenkarki doczekali się także bisu.

Gorący show Dody i zespół Feel zakończyły Dni Morza

fot. Marta Konczalska

Po Królowej temperaturę na rozgrzanej scenie podtrzymał zespół Feel. Zagrał on swoje najlepsze przeboje, także te, które słyszeliśmy niegdyś na deskach miejskiego amfiteatru. Był to ostatni koncert podczas tegorocznych Dni Morza w Świnoujściu. Na zakończenie odbył się pokaz sztucznych ogni.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 64, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 64

Gość • Środa [25.06.2014, 00:33:33] • [IP: 88.156.234.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [23.06.2014, 12:37:14] • [IP: 31.61.138.**]

to jak go powyginało i miał jęzor na wierzchu to ładnie się nawąchał czegos..

Gość • Poniedziałek [23.06.2014, 12:35:07] • [IP: 83.8.4.***]

Mnie tam się podobało. Przaśny festyn, ale czego się spodziewacie za darmoszkę?

Gość • Poniedziałek [23.06.2014, 10:38:08] • [IP: 93.94.187.***]

ładnie sipiewa morze być

Gość • Poniedziałek [23.06.2014, 00:13:13] • [IP: 92.42.116.***]

Co do Tomka to biedny chlopak zjadl cos niestrawnego bo strasznie bo wygięło I do tego jezyk na wierzchu. Co sie dziwic juz Nic dobrego w tym mieście się ponoć nie kupi Jupi!!

Gość • Poniedziałek [23.06.2014, 00:04:22] • [IP: 92.42.116.***]

3 dzieci i alkohol to nie świnoujska gwiazda z Monte 😉 w netto juz lipa trzeba szukać co zaj...po grubszych imprezach

Gość • Niedziela [22.06.2014, 23:57:59] • [IP: 79.184.94.***]

Najlepiej to by było przy kanale tam gdzie muzeum rybolodzwa przy armii krajowej i tam było najlepiej a po za tym było drogo bardzo gdzie piwo 7zl i inne dania po wyżej10 .

Gość • Niedziela [22.06.2014, 22:45:05] • [IP: 89.79.161.**]

co ten tomek z zachodniego znowu nawywijał? znowu latał upity?

Gość • Niedziela [22.06.2014, 22:13:53] • [IP: 200.149.39.***]

W tekscie urzyto slowa, , krolowa" panie redaktorze, , KROLOWA"jest jedna

Gość • Niedziela [22.06.2014, 22:05:09] • [IP: 92.42.115.***]

Lepsza od Dody byłaby zakonnica Cristina z telewizyjnego The Woice Ona daje tyle czadu że było by ją słychać w niebie albo jeszcze dalej.

Odyseusz • Niedziela [22.06.2014, 21:34:38] • [IP: 88.156.235.***]

A czy nie mozna tej imprezy zrobic na plaży? Jak kiedys z Neptunem, który wychodzi z morza, prozerpiną oraz diabłami.wszyscy swietnie sie bawili.to była prawdziwa impreza z okazji Dni Morza.teraz to jest tylko spęd pijanej młodzieży, usmarkanej i obszczanej.czekać kiedy tylko ktoś sie utopi.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 20:38:45] • [IP: 92.42.118.***]

WIOLA wiola czy pamietasz ;)

Gość • Niedziela [22.06.2014, 20:36:27] • [IP: 80.245.179.***]

po diabła przepłacać za tą schodzącą marionetkę Dodzie której nie idzie słuchać ?! JAKIE MIASTO TACY WYKONAWCY - WSTYD BRAĆ OCHŁAPY

Gość • Niedziela [22.06.2014, 18:51:32] • [IP: 83.11.62.***]

Sztucznie napianane imprezy.Dody nawet w Szczecinie nie chca juz, ale Swinoujscie same odpady bierze, i to ma byc show?? Wstyd.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 18:48:29] • [IP: 80.245.186.***]

YSIA, NO SKANDAL, NIE STAC CIE NA SZACUNEK DO SAMEJ SIEBIE I WIDZOW CZY SLUCHACZY TEO KONCERTU?W TAKIEJ SUKNI, KTORA RACZEJ TRAKTOWAC JAK KOSZULE NOCNA TO WSTYD ISC DO LPZKA BO MEZCZYZNIE WSZYSTKIEGO SIE ODECHCE.PRZECIEZ O POWODZENIU DECYDEJU PIERWSZE 20 SEK.I W TYM PRZYPADKU CHEC SLUCHANIA I OGLADANIA ODESZLA...DLATEGO BYLO TYLU PIJANYCH, BO PO PIJAKU WSZYSTKO PIEKNE...NIE STAC CIE NA SKROMNA DLUGA WASKA SUKIENKE?!!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 18:19:07] • [IP: 80.245.186.***]

BASEN POLNOCNY NIE NADAJE SIE A TAKIE IMPREZY!STARY POMYSL W CENTRUM ZE SCENA NA OKRECIE TO PRAWDZIWE DNI MORZA, A PO CO MUSZLA KONCERTOWA?PANIE RADNY NIECH PAN NIE NABIJA SOBIE PUNKTOW POPRZEZ MIERNOTE!!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 18:01:22] • [IP: 93.94.188.**]

dodzia wow łzy wzruszenia zalały mi oczy

Gość • Niedziela [22.06.2014, 17:50:41] • [IP: 80.245.178.***]

17:28 Oj tam krzewimy tradycję. Poprostu lubimy festyny jak wszyscy. Najważniejsze ze wszyscy się bawili wyśmienicie

Gość • Niedziela [22.06.2014, 17:40:53] • [IP: 80.245.180.***]

Do [IP: 80.245.178.***] No ja przecież żartowałem :) Ale tak na przyszłość to ja bym się na forum nie chwalił, że rodzice podchmieleni się dziećmi opiekowali. Tak tak ja wiem że wszyscy prawie tam tacy byli ale wiesz jak sie znajdzie jakaś kanalia i zadzwoni na policje to jeśli choć jedno dorosłe nie jest trzezwe w przypadku opieki nad dziećmi, to już się robi mega problem. A już nie daj boże jak by się coś stało, to kryminał. Załapać sie na" opiekę" kuratora i mopru to moment, ale wez sie ich pozbądź potem.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 17:28:08] • [IP: 46.112.39.***]

17:12, O, rodzina Kiepskich...! Wychowanie browarne.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 17:12:54] • [IP: 80.245.178.***]

Ja nie napisałam że poiłam dzieci piwem. Tylko jedno ma 16 lat i dałam córci jedynie spróbować a te 11 piw wypiłam z mężęm i przyjaciólką. Dzieci jedynie patrzyły na Dodę a ja im nie zabraniałam tego mimo że mówią że jest zbyt roznegliżowana, że teksty i no wiecie. Dzieciom kupiłam hot-dogi na stacji benzynowej po 5 zł no ale tego już nie doliczyłam. Było naprawdę fajnie. Rodzinna impreza jak lubię bardzo.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 17:05:13] • [IP: 88.156.232.***]

A takich zapitych debili jak Tomek G. z Zachodniego to w kagańcu i na smyczy wpuszczać na imprezy plenerowe albo w klatce trzymać !!

g • Niedziela [22.06.2014, 16:59:38] • [IP: 80.245.180.***]

kreatina jak zwkle sie bawiła ale mariola dalas czadu.przesadziłas?

gosc • Niedziela [22.06.2014, 16:32:46] • [IP: 80.245.180.***]

kreatina sie bawiła Marjolka ale dałas w palnik jak zwykle.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 15:45:08] • [IP: 80.245.180.***]

Do]  [IP: 93.94.187.*** 11 piw na mamę i dwójkę dzieci, to przecież raptem po nie całe 4 browce na łeb. Dała radę :)

Oglądasz 1-25 z 64
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Sobota: Prognozowany jest upał. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie 30°C/32°C a minimalna w nocy 17°C/19°C. Skutki: ryzyko udaru słonecznego; uszkodzenia dróg z asfaltową nawierzchnią; wzrost zagrożenia pożarowego ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■