POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [04.07.2014, 08:13:30] • Świnoujście

Potrzebne czy nie? Kontrowersje wokół ograniczników prędkości dla rowerzystów

Potrzebne czy nie? Kontrowersje wokół ograniczników prędkości dla rowerzystów

fot. iswinoujscie.pl

Do naszej redakcji napisali zaniepokojeni mieszkańcy bloku przy ulicy Kujawskiej 3. Uważają, że ktoś wykazał się zupełnym brakiem wyobraźni i wpadł na pomysł zamontowania ograniczników, które uniemożliwiają rowerom i skuterom swobodny przejazd. - To kompletna bzdura, żeby tak utrudnić przejazd rowerzystom- mówi jeden z mieszkańców bloku przy ulicy Kujawskiej 3.

Co ciekawe zupełnie inne zdanie na ten temat mają lokatorzy bloku przy Kujawskiej 2, którzy cieszą się, że je zamontowano,ponieważ jak sami mówią w końcu jest już spokój z hałasującymi skuterami - Nie można było zasnąć, przez te skutery, które hałas robią niemiłosierny- skarżą się mieszkańcy bloku przy ulicy Kujawskiej 2.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-70 z 70

Gość • Piątek [04.07.2014, 09:45:49] • [IP: 93.94.190.***]

a czy to jest ścieżka rowerowa? złazić z rowerów i je grzecznie prowadzić albo jechać na około! pie.przeni rowerzyści, którzy myślą, że wszystko im wolno

Zły • Piątek [04.07.2014, 09:27:04] • [IP: 178.238.247.**]

Zawałowców na noszach do karetki powinni nosic pomysłodawcy. Powinni jeszcze rozebrac chodnik, żeby piesi nie poruszali się za szybko. A w ogóle blok otoczyłbym zasiekami. Takie getto dla nieprzystosowanych do życia w aglomeracji, z zakazem wychodzenia do miasta bo tam jeżdżą samochody, motory, rowery i td. Jeszcze by taki niecywilizowany zrobiłby sobie krzywdę.

Gość • Piątek [04.07.2014, 09:23:30] • [IP: 37.152.19.**]

Policja powinna zabierć dowody rejestracyjne i na ponowny przegląd za te pierdziawki z powyciąganymi wkładami z tłumików przecież to ku...wa wyje i ledwo jedzie.

Gość • Piątek [04.07.2014, 09:17:30] • [IP: 80.245.181.***]

tam po 2 mieszkają chorzy ludzie nastawiali ogrodów jak w zoo botanicznym nie licząc się z nikim i z niczym a najlepsza jet blondi z parteru siedzącą za zasłonka i szpiegującą czy jakiś piesek jej nie nasra w ogródek a cały pic polega na tym ze sama posiada wielkiego labradora z którym wychodzi na dalsze ulice i ten sra innym pod balkony i się nazywa wielkie s...two damuli !!

Gość • Piątek [04.07.2014, 09:16:12] • [IP: 62.69.251.***]

Ścieżki rowerowe w Świnoujściu są tak zatłoczone, że nie wiem w jaki sposób można jechać po nich zbyt szybko.

Gość • Piątek [04.07.2014, 09:10:35] • [IP: 88.156.235.***]

To to jest pikuś ! Najgorsze są te ogródki i grządki przy blokach, zamiast miejsc parkingowych ! To dopiero wiocha !

Gość • Piątek [04.07.2014, 09:02:59] • [IP: 62.69.231.***]

08:52:53 - A Ty jesteś debil, a debili się usypia.

Gość • Piątek [04.07.2014, 09:01:00] • [IP: 62.69.231.***]

To niech Ci zadowoleni debile, targają komuś meble, albo przez to nie dojedzie do nich straż pożarna.. Banda odbytów wymyśla jakieś chore pomysły, a jeszcze większe durnie te pomysły realizują. Chore miasto, chorych ludzi.

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:59:40] • [IP: 62.69.231.***]

To niech Ci zadowoleni debile, targają komuś meble, albo przez to nie dojedzie do nich straż pożarna.. Banda odbytów wymyśla jakieś chore pomysły, a jeszcze większe durnie te pomysły realizują. Chore miaso, chorych ludzi.

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:59:18] • [IP: 62.141.193.***]

Pogratulować myślenia. A matki z dziećmi w wózkach to chyba sobie ten wózek na plecy będą zarzucać, żeby przejść.

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:57:18] • [IP: 10.52.182.***]

Kolejny poroniony pomysł!!Brawo !!Jak staną przed ogranicznikiem zanim się przecisną skuterkiem i będą pierdzieć z rurki to na pewno będzie ciszej , totalna bzdura

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:52:53] • [IP: 195.116.25.***]

To jest chodnik a po choniku się prowadzi rower

Pingu • Piątek [04.07.2014, 08:45:34] • [IP: 93.94.190.*]

Bez barierek, prawdopodobnie już wjeżdżano by do bloku.Znów okazuje się, że tylko zakazy, bariery mogą wymusić na Polaku normalne zachowanie.Zsiada się z roweru, skutera czy hulajnogi jak wjeżdża się na chodnik przy bloku.Ale skąd ma wiedzieć to" człek z wioski" który" ukrainą" do chałupy wjeżdżał? tylko do kościoła nie wjeżdżał ale przecież chodnik przed blokiem to nie poświęcona ziemia.

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:42:58] • [IP: 80.245.189.**]

No właśnie pewnie powstał tam nowy zarząd wspólnoty i coś głupiego musieli wydumać. Rozwalają mnie pomysły tych" prezesów zarządu wspólnot" władza przewraca świat do góry nogami. Na Markiewicza też ułożyli kostkę i postawili"betonowe bloki władzy" za niezłą sumkę, a można było wykorzystać teren na kilka miejsc parkingowych, chore. Szkolna 11 też zabetonowane rury w chodniku i tylko słychać świst przekładni kierowniczych jak próbują zaparkować swoimi rzęchami na parkingu przed tym blokiem. Pozdrawiam, Boże chociaż mózgiem dziel sprawiedliwie.

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:41:33] • [IP: 83.21.32.***]

a co skuter robi na chodniku ? ceglowka go z balkonu a spowalniacze fajna sprawa wszedzie takie powinni pozakladac problem beda mialy tylko matki z wozkami ale sie przyzwyczaja :P

N.M. • Piątek [04.07.2014, 08:37:48] • [IP: 93.94.190.**]

I dobrze-skutery na chodnikach to plaga!!

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:37:37] • [IP: 95.129.226.***]

takich ograniczen jest za malo bo oni jezdza jak debile i na nikogo nie zwracaja uwagi

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:32:53] • [IP: 83.8.99.**]

To prawda . Te skutery dobijają, o 24 -ej prawie regularnie zapie... między blokami . szlag trafia tylko zaczaic sie i wpieird... lub w łeb ziemniakiem pieprznąć jak poturbowałby się to może dotarłoby do niego . Ze O od tego ulice . od grunwaldzkiej 27 również powinno takie coś być , byłby spokój a tak to nic tak zabardzo nie dało Kujawskiej bo i tak wyją

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:32:43] • [IP: 80.245.180.***]

Utrudnienie jest nie tylko dla rowerzystów i skuterów, ale i dla matek z wózkami i starszych ludzi, którzy chodzą przy pomocy balkoników !!

Gość • Piątek [04.07.2014, 08:31:18] • [IP: 62.69.253.***]

masakra!!

Oglądasz 51-70 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■