POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [21.06.2014, 19:57:31] • Świnoujście

Ktoś przywiązał psa do nabrzeża?

Ktoś przywiązał psa do nabrzeża?

fot. Sławomir Ryfczyński

Zwierzę od kilku dni było przywiązane paskiem do nabrzeża. Jak się okazuje pies nie zawsze jest najlepszym przyjacielem człowieka. Kto wpadł na ten bestialski pomysł tego nie wiadomo. Pies był cały spuchnięty. Na szczęście powiadomiono odpowiednie służby i pies został już zabrany.

Na zdjęciu widać częściowo zanurzone w wodzie zwierzę.

- Widok jest na prawdę odrażający. Jak ktoś mógł zrobić coś takiego bezbronnemu zwierzęciu- pyta mieszkaniec naszego miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 126

Gość • Niedziela [22.06.2014, 10:23:40] • [IP: 80.245.182.***]

ludzie sa okrutni plakac sie chce na sam widok tego pieska;((((((

Gość • Niedziela [22.06.2014, 10:05:47] • [IP: 178.238.246.***]

To tylko pies ale czuje ból i cierpi tak samo jak człowiek. Jak jesteś w stanie zabić psa to też zabijesz człowieka

Gość • Niedziela [22.06.2014, 09:48:45] • [IP: 83.21.201.***]

do gościa [IP: 83.11.62.***] co ty człowieku piszesz ? Co to znaczy tylko pies, to też istota, która czuje. Ciebie jakby ktoś tak przywiązał to darłbyś pyska ile wlezie a to biedne zwierze co mogło zrobić, jak wołać o ratunek?? Chcesz zwierzaka licz się z tym, że trzeba będzie o niego dbać!! Ale jak widać taki tok myślenia jest dla niektórych zbyt trudny :(

Gość • Niedziela [22.06.2014, 09:39:32] • [IP: 80.245.182.***]

Takich bestialskich czynów będzie więcej.Bo jeśli oddaje się z różnych powodów np. pieska do schroniska to osoby tam pracujące opisują na forum i oczerniają tego człowieka to żeby tego uniknąć ludzie pozostawiają swoich pupili w lesie, na drodze a nawet postępują w tak bestialski sposób jak ten. Własciciela tego biednego psa tez powinno się przywiązać i p[ozostawić go na takie męczarnie jakie przeszedł ten biedny psiak. Taki człowiek to bydlę bez sumienia

Daruniu • Niedziela [22.06.2014, 09:36:25] • [IP: 92.42.114.***]

Co za sku...syn, i to są ludzie-TY zwykła kur...a jesteś nie człowiek, mam nadzieje że kiedyś Cię coś podobnego spotka- CWE..U.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 09:29:22] • [IP: 83.11.62.***]

To tylko pies, jest ich pelno.Ludzie gorzej umieraja na ulicy i jakos nikt sie tym nie przejmuje. Co za czasy, zeby zwierze wazniejsze bylo od czlowieka!!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 09:09:29] • [IP: 62.69.203.**]

Już mogliście przyłożyć się i napisać które to nabrzeże, artykul napisany byle jak

Gość • Niedziela [22.06.2014, 09:01:25] • [IP: 62.69.203.**]

W którym to miejscu, że nikt nie zauważył z przechodniów⁉ dla ścierwa które to zrobilo powinna byc kula w łeb bez sądu.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 08:31:11] • [IP: 5.60.225.**]

Żebyś zdechł gnoju w męczarniach!! Mam nadzieję, że piesek dojdzie do siebie i trafi do kochającej rodziny.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 08:23:08] • [IP: 31.61.138.**]

98 % katolików

Gość • Niedziela [22.06.2014, 07:44:29] • [IP: 93.94.190.**]

Złapać i w tłum go puścić, ludzie już by się nim zaopiekowali taki śmieć nie prawa oddychać.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 06:23:50] • [IP: 80.245.180.**]

Serce mi peklo...

Gość • Niedziela [22.06.2014, 04:48:42] • [IP: 80.245.184.***]

znalezc wlasciciela i zrobic to samo, ludzie nie chcecie zwierzaka to oddajcie do schroniska a nie w taki sposob, jakbym wiedziala kto to zrobil zrobilabym to samo z nim szmata nie czlowiek

Gość • Niedziela [22.06.2014, 03:46:36] • [IP: 75.157.3.***]

dostalo sie niezle wlascicielowi psa...nie wiadomo tylko czy to on zabil ? moze piesek byl porwany ? to moglo zrobic tez dziecko?!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 01:55:42] • [IP: 37.8.215.*]

Oby właściciel zdechł w jeszcze gorszy sposób..

Gość • Niedziela [22.06.2014, 01:34:26] • [IP: 83.21.184.***]

a jak rzad ludzi pod sciana stwaia to jest dobrze?? Moze zajmijcie sie ludzmi a nie zwierzakami ktore tylko biora a nie daja. z przyjazni nikt nie wyzyje, taka prawda!!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 01:26:31] • [IP: 80.245.191.***]

szkoda ze * nie zlapia bo bym go tak samo przywiazal

Gość • Niedziela [22.06.2014, 01:24:22] • [IP: 92.42.115.***]

Włascicielowi to samoa lbo nawet gorzej skur***owi jednemu co za bestia ; ( Biedne zweierzątko. czy ono przeżyło?

Gość • Niedziela [22.06.2014, 01:11:05] • [IP: 93.94.189.***]

Mam pytanie do pana redaktora. Gdzie dokonano tej zbrodni? Nie napisał Pan w artykule gdzie to się stało kiedy i może czemu to się stało. Proszę o dalszy ciąg panie Redaktorze?!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 01:02:32] • [IP: 93.94.186.***]

"Gość • Sobota [21.06.2014, 23:02:30] • [IP: 92.42.116.***] Jeśli wierzycie w Boga, to nie możecie oskarżać o nic tego, kto przywiązał psa. Widać taka była wola boska. Kim jest człowiek, żeby samemu decydować?" A jak dostaniesz pałą po łbie to też stwierdzisz, że była to wola boska?! ehh...

Gość • Niedziela [22.06.2014, 00:50:53] • [IP: 88.156.234.**]

Koniecznie zróbcie coś z tm, pokłon w stronę policji, ukarać bydle i to z hukiem. Jest schronisko, to co zrobił zakrawa o pomstę, ten psiak tego nie mógł. Szkoda, że nikt nie zauważył zanim psina skonała.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 00:36:27] • [IP: 31.61.138.**]

Jak leżał we wodzie jakiś czas to spuchł... Normalna sprawa...

Gość • Niedziela [22.06.2014, 00:25:18] • [IP: 70.30.11.***]

ZWYRODNIALCU OBYS DO KONCA SWOICH DNI CZUL TO CO CZULO TO BIEDNE STWORZENIE KONAJAC.

Gość • Sobota [21.06.2014, 23:51:45] • [IP: 92.42.118.**]

właścicielowi proponuję zrobić to samo

Gość • Sobota [21.06.2014, 23:43:15] • [IP: 92.42.115.***]

co tu powiedziec szkoda słow

Oglądasz 51-75 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■