POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [21.06.2014, 19:57:31] • Świnoujście

Ktoś przywiązał psa do nabrzeża?

Ktoś przywiązał psa do nabrzeża?

fot. Sławomir Ryfczyński

Zwierzę od kilku dni było przywiązane paskiem do nabrzeża. Jak się okazuje pies nie zawsze jest najlepszym przyjacielem człowieka. Kto wpadł na ten bestialski pomysł tego nie wiadomo. Pies był cały spuchnięty. Na szczęście powiadomiono odpowiednie służby i pies został już zabrany.

Na zdjęciu widać częściowo zanurzone w wodzie zwierzę.

- Widok jest na prawdę odrażający. Jak ktoś mógł zrobić coś takiego bezbronnemu zwierzęciu- pyta mieszkaniec naszego miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 126

Gość • Niedziela [22.06.2014, 15:55:58] • [IP: 84.118.205.***]

Brak slow!!Brak, brak.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 15:54:46] • [IP: 93.94.184.**]

Ludzie to K...!!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 15:45:31] • [IP: 92.42.118.***]

pewnie ktoś wział pieska ale wakacje się zblizają więc coś trzeba zrobić z pieskiem.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 15:00:17] • [IP: 178.238.252.***]

Zły człowiek, który przywiązał psa, ale też złym człowiekiem jest ten, który psa nie odciął i wiedział, że od kilku dni tam kona... Skąd biorą się tacy ludzie?

Gość • Niedziela [22.06.2014, 14:49:44] • [IP: 62.69.231.***]

od dawna powtarzam, że powiedzieć, że ludzie zezwierzęcieli to OBRAZIĆ zwierzęta... dlatego kocham zwierzęta a ludzi już dawno przestałam, serce pęka!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 14:37:35] • [IP: 78.8.19.***]

Cytuję z artykułu:" Zwierzę od kilku dni było przywiązane paskiem do nabrzeża." JAK TO ?? KILKA DNI !! K***WA I NIKT NIE ZAREAGOWAŁ !!??

Gość • Niedziela [22.06.2014, 14:22:56] • [IP: 80.245.189.***]

oj. .tam poszedl z rodzinka na msze dal na tace i jest ok.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 13:59:57] • [IP: 62.69.252.***]

Jaką podłą trzeba mieć dusze, żeby zrobić coś takiego...życie go ukaże prędzej czy później...

Gość • Niedziela [22.06.2014, 13:51:15] • [IP: 31.61.138.***]

jej, płakac się chce... czy piesek przeżył, jesli tak, kto się nim teraz opiekuje??:(:(

Gość • Niedziela [22.06.2014, 13:30:28] • [IP: 93.94.191.***]

Bozia mu wybaczy. Dwie zdrowaśki i sumienie czyste.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 13:06:48] • [IP: 95.19.32.***]

Tego palanta który to zrobił, przywiązać i zostawic !!ale jemu trzaby było przywiązać łapy i nogi żeby niemógł się wydostać tak jak pies

Gość • Niedziela [22.06.2014, 13:06:42] • [IP: 83.23.187.**]

co za bydlak brak mi słów żeby wyrazić moje oburzenie bydle i nić więcej tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz trzymania jakich kolwiek zwierząt nawet chomika, jak takie bydło mogło spać spokojnie kiedy ten biedny piesek umierał w meczarniach

Gość • Niedziela [22.06.2014, 13:03:58] • [IP: 80.245.180.***]

Tego bydlaka co tak zrobił też przywiązać do słupa i niech tak samo się męczy jak ten psiak.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 12:51:50] • [IP: 93.94.186.***]

Nie wiem co mam napisać, więc przyłączę się do tych co potępiają tego zwyrodnialca,. .. podłość ludzka nie zna granic !!...

Gość • Niedziela [22.06.2014, 12:47:08] • [IP: 188.101.191.***]

ale jak mozna w ogole zrobic takie zdjecie?!? stac tam i szukac odpowiedniego ujecia? ludzkim zwlokom po wypadkach czy wisielcom raczej nie robi sie sesji zdjeciowych...to sie nie godzi!!no ale to juz wybor fotografa.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 12:26:06] • [IP: 77.254.89.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [22.06.2014, 12:18:24] • [IP: 80.245.189.***]

Wyspowiada się, zje wafelka i...bedzie dalej UDAWAŁ CZŁOWIEKA... jakie to smutne...!!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 11:53:08] • [IP: 89.77.135.***]

Bydlę z tego człowieka do potęgi entej. Należało by z nim tak samo postąpić. Nie ma słów na takich bydlaków.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 11:35:05] • [IP: 88.156.234.***]

To jest własnie POLACZKOWO.

Gość • Niedziela [22.06.2014, 11:14:10] • [IP: 83.11.218.**]

DO GOSCIA Gość • Niedziela [22.06.2014, 09:29:22] • [IP: 83.11.62.***] DZIS TO TYLKO PIES A JUTRO NAPEWNO NAPISZESZ TO TYLKO DZIECKO CZY TYLKO CZLOWIEK... A UWAZASZ ZE PIES CO NIE CZUJE ?? PEWNO JESTES TA OSOBA KTORA NIE WYCHODZI Z KOSCIOLA BO ZAUWAZYLAM TO JUZ ZE WIEKSZOSC STARSZYCH OSOB CHODZACYCH DO KOSCIOLA NIENAWIDZI ZWIERZAT..PRZECIEZ TEGO NIE UCZA W KOSCIELE, , NIE DARMO JEST POWIEDZENIE SIEDZI POD FIGURA MA DIABLA ZA SKORA...DZIS TO TYLKO PIES...

Gość • Niedziela [22.06.2014, 11:10:36] • [IP: 80.245.181.***]

BYDLE BYDLE BYDLE BYDLE , KTÓRE TO ZROBIŁO JAK MOŻNA

Gość • Niedziela [22.06.2014, 11:10:21] • [IP: 164.127.100.***]

Co za DEBIL przywiazał psa nie nawidze takich ludzi znaleść tego cwaniaczka i go przywiązać ciekawe jak by sie poczół

Gość • Niedziela [22.06.2014, 11:01:42] • [IP: 95.129.226.***]

pojechał na wakacje..nie miał co z psem zrobić...zaczęło się lato/ na pewno to nie ostatni taki przypadek! SMUTNE!!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 10:49:49] • [IP: 80.245.187.***]

Mi bardziej szkoda zwierząt niż ludzi!! zwierzaki są zadane na naszą łaskę a człowiek sam sobie winien!!

Gość • Niedziela [22.06.2014, 10:32:05] • [IP: 88.156.233.***]

to jest" obrazek" zbydlęcenia tego" narodu" zwanego polskim... Polski Naród skończył się z chwilą wybuchu II wojny światowej. Kto używa dzisiaj słowa przepraszam, dziękuję, proszę bardzo... Jak widzę i słyszę te durne mamuśki i tatusiów z karczychami to ogarnia mnie śmiech, do tego wypatrzeni moralnie staruchy. .. Naród, ale jaja...

Oglądasz 26-50 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■