POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Piątek [13.06.2014, 08:03:48] • Świnoujście

Koniec z roboczymi kombinezonami. Cumownicy dostaną eleganckie koszule i spodnie

Koniec z roboczymi kombinezonami. Cumownicy dostaną eleganckie koszule i spodnie

fot. Agnieszka Puszcz

Zamiast drelichów i ciężkich roboczych kamaszy, będą eleganckie koszule, spodnie i półbuty. Świnoujscy "cumownicy", którzy kierują ruchem na przeprawach promowych będą mieli uniformy. Nowe służbowe stroje dostaną od firmy - Żeglugi Świnoujskiej. Po raz pierwszy zaprezentują się w nich w przyszłym tygodniu, tuż przed długim weekendem.

- Dzięki temu nasi pracownicy będą nie tylko wizytówką miasta, ale przede wszystkim będą odpowiednio reprezentować firmę - mówi dyrektor Żeglugi, Jerzy Barczak.

Dotąd załoga nosiła niebieskie kombinezony i pomarańczowo-granatowe kurtki.

Na 90 kompletów ubiorów dla "cumowników" Żegluga Świnoujska wydała około 10 tysięcy złotych.

2014-06-12, 12:41 Autor: Sławomir Orlik


komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 63

Gość • Sobota [14.06.2014, 06:57:31] • [IP: 89.76.69.***]

to sa jednostki pływające a panowie tam pracują więc gdzie bhp, do reprezentowania miasta, wystarczą hostessy.

zenon • Sobota [14.06.2014, 06:36:44] • [IP: 88.156.233.**]

czy niema normalnych ludzi do pracy moze w wakacje wykozystac mlodziez ze szkoly morskiej

Gość • Sobota [14.06.2014, 06:17:05] • [IP: 80.245.180.***]

co to za cumownik bardziej cume przypomina

Gość • Sobota [14.06.2014, 01:32:36] • [IP: 31.61.128.***]

Tunel most!!dosc przekletych promow!!

Gość • Sobota [14.06.2014, 00:22:57] • [IP: 178.72.26.*]

To ma być strój do pracy? ochronny i wygodny? Ci ludzie pracują w różnych warunkach atmosferycznych. Ten kto to wymyślił wyrzucił pieniądze w błoto. W takie ubranie proponuję ubrać pracowników biurowych Żeglugi.

Gość • Piątek [13.06.2014, 23:26:59] • [IP: 37.48.85.***]

"Godnie reprezentować miasto" Co za deb*le zacofane umysłowo tak piszą? Ci ludzie mają pracować, a nie reprezentować. Mentalność Polactwa-Cebulactwa co to by wszystkiego zabronili, wszystko zagrodzili a co zostało zabetonowali.

Gość • Piątek [13.06.2014, 23:04:56] • [IP: 77.168.106.***]

Czyzby znow pomysl made in china?ostatnio moda to tez jej dziedzina.he

Gość • Piątek [13.06.2014, 22:30:43] • [IP: 80.245.178.**]

To jest idiotyzm, jestem pracownikiem umysłowym, praktycznie siedzę za biurkiem a i tak muszę codziennie zmieniać koszulę, a oni czesto na słońcu, za dwie godziny będzie" capił", tylko strój roboczy.

Gość • Piątek [13.06.2014, 21:25:17] • [IP: 62.69.251.***]

takie G>>> juz kiedys nosili i splywalo potem bo sztuczne a buty to zenadka zas bedzie parzylo w stopki

Gość • Piątek [13.06.2014, 21:23:56] • [IP: 92.42.118.***]

nareszcie bedzie wiadomo czy to jest pracownik zeglugi czy gosciu ktory przyszedl z budowy

Gość • Piątek [13.06.2014, 21:09:13] • [IP: 83.25.246.**]

Super pomysł, będą wreszcie godnie reprezentować nasze miasto.

Gość • Piątek [13.06.2014, 20:56:21] • [IP: 83.8.121.***]

Bo ja wiem...?ze elegancko, wizytówka miasta - ok, fajnie, ale uważam ze oni musza miec odblaskowe elementy stroju..

Gość • Piątek [13.06.2014, 20:02:30] • [IP: 93.94.187.***]

A GDZIE SA LAWKI Z POD PROMU ?? LUDZI MASA A NIE MA NAWET GDZIE USIASC

Gość • Piątek [13.06.2014, 18:02:20] • [IP: 80.245.178.***]

Oddajcie lepiej lawki co zabraliscie z nabrzeza

Gość • Piątek [13.06.2014, 17:35:56] • [IP: 88.156.235.***]

Nie zapomniec o czapkach, np. z napisem kapitan, jakie kupuja na pamiatke wczasowicze.

Gość • Piątek [13.06.2014, 17:24:25] • [IP: 89.66.221.***]

za kogo pieniadze sie ubiora, pytam sie ?!

Gość • Piątek [13.06.2014, 17:07:04] • [IP: 62.69.231.***]

A co to do ch* pana, rewia mody? Ten, kto to wymyślił, to niech idzie na emeryturę, bo mu/jej wali w dekiel.

ryynio • Piątek [13.06.2014, 15:49:43] • [IP: 83.249.31.***]

no nareszcie, latem powinni miec letnie przewiewne mundury a nie kombinezony, krawat raczej nie bo sie wkreci w cumy ale dlaczego nie muszka? oni przeciez maja kontakt z paszerami i pełnia role stewardów na promie

Gość • Piątek [13.06.2014, 15:45:07] • [IP: 62.69.254.***]

ZAKAZ PALENIA na promach i nie ważne czy jesteś w aucie czy na rowerze, OBOWIĄZUJE WSZYSTKICH

Gość • Piątek [13.06.2014, 15:20:46] • [IP: 92.42.119.***]

Dyrektor wie, że pracownicy zatrudnieni są na jednostce pływającej i powinni być w ubraniach roboczych, które przede wszystkim mają chronić pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.Na jakimś 10 tym miejscu są względy estetyki i ładności.A jak to się będzie działo kiedy jednak coś się stanie pracownikowi.Pierwsze pytania behapowca to czy miał buty przepisowe, rękawice i kask ochronny.Od odpowiedzi na te proste pytanie zależy odszkodowanie, renta.

Gość • Piątek [13.06.2014, 15:13:00] • [IP: 83.21.27.***]

nareszcie kolejki beda mniejsze :D loczek dzieki za stroje w koncu postawili na twoim :P

Gość • Piątek [13.06.2014, 15:01:20] • [IP: 109.56.94.**]

w innych krajach pracownicy promowi wpuszczaja w ubraniu roboczym odblaskowym i to nikomu nie przeszkadza przynajmiej widac ze to sa pracownicy promowi a u nas jakes kwymysły robia a po drugie to niech zaczna porzadnie ustawiac auta a nie bąki zbijają

Gość • Piątek [13.06.2014, 14:58:23] • [IP: 188.182.138.*]

Panowie mogliby też sprzątać miasto i budować drogi

Gość • Piątek [13.06.2014, 14:46:34] • [IP: 79.187.106.***]

Jest taki jeden pan, który sprawia wrażenie jakby mu ta praca ewidentnie na rękę nie była. Stoi zawsze po stronie wolińskiej. On nie wskazuje kierowcom, że mają jechać, on macha rączkami jak jakiś wybrakowany raper czy nawet szympans. Tak wita gości naszego miasta również. Marna wizytówka

Gość • Piątek [13.06.2014, 14:43:05] • [IP: 92.42.116.**]

Zawsze elegancko ubrany marynarz-to przecież LOCZEK! I tak trzymać!

Oglądasz 1-25 z 63
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■