POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [08.06.2014, 12:09:33] • Świnoujście

Doładuj swój samochód elektryczny przed sklepem Intermarche. Zobacz film!

Doładuj swój samochód elektryczny przed sklepem Intermarche. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Sklep Intermarche wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy posiadają lub w przyszłości planują mieć samochód elektryczny. Przez siedem dni w tygodniu przez 24 godzinę na dobę będzie można przyjechać i za darmo doładować swój pojazd. To pierwszy tego typu punkt w mieście.



- Przerwaliśmy takie błędne koło, ponieważ każdy mówił nie można mieć samochodu elektrycznego, ponieważ nie ma go gdzie ładować więc dzisiaj już jest punkt, gdzie można to zrobić- mówi Jakub Dziekoński właściciel sklepu Intermarche.

Doładuj swój samochód elektryczny przed sklepem Intermarche. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Stacja znajduje się na parkingu przed sklepem przy ulicy Legionów. Będzie to miejsce, gdzie będzie można doładować nie tylko samochód elektryczny, ale również za pomocą odpowiedniego urządzenia doładować wózki inwalidzkie oraz elektryczne skutery.

Doładuj swój samochód elektryczny przed sklepem Intermarche. Zobacz film!

fot. Perez

Wydarzenia związane z doładowaniem pierwszego samochodu elektrycznego połączono z biegiem ekologicznym, którego uczestnicy pokonali trasę 3,5 km.

Doładuj swój samochód elektryczny przed sklepem Intermarche. Zobacz film!

fot. Perez

Impreza zorganizowana przez ŚOT cieszyła się dużym zainteresowanie, wśród osób chcących aktywnie spędzić czas.

Doładuj swój samochód elektryczny przed sklepem Intermarche. Zobacz film!

fot. Perez

Na mecie zameldowało się kilkudziesięciu biegaczy.

Doładuj swój samochód elektryczny przed sklepem Intermarche. Zobacz film!

fot. Perez

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Środa [11.06.2014, 15:01:41] • [IP: 62.69.253.**]

a ile aut będzie mogło na raz być ładowanych? no i zastanawiam się jak inwalida będzie siedział w wózku.. przed sklepem i ładował se akumulatory ;)

Gość • Poniedziałek [09.06.2014, 15:36:58] • [IP: 80.245.189.***]

Cóż za Anioł bardzo ładna dziewczyna numer 25 kim ona jest ?*.*

smaczna rzodkiewka • Poniedziałek [09.06.2014, 11:40:32] • [IP: 37.47.191.**]

A jak przyjdę na zakupy to będę mogła doładować tam telefon ? XD

Gość • Poniedziałek [09.06.2014, 09:00:35] • [IP: 193.200.150.***]

Gość  Niedziela [08.06.2014, 22:47:18]  [IP: 92.42.117.**] - Tak, ale macie na myśli obywatelu chyba ciężarówki np. Caterpillar'a pracujące w kopalniach odkrywkowych, czy kamieniołomach, a nie jakiejś plastikowej zabawce dla dzieci typu Tesla. To, to sobie można wsadzić w buty. Do puki nie będą montować konkretnych ogniw, to to coś można sobie wsadzić w buty.

Gość • Poniedziałek [09.06.2014, 08:23:45] • [IP: 80.245.184.***]

Ciekawe ile aut elektrycznych zarestrowanycg jest w Swinoujsciu 20?

gpk • Niedziela [08.06.2014, 22:55:31] • [IP: 95.129.225.***]

Co z tym posiadaniem samochodu ? Wstydzimy się komentarza ? Może sam Chłopie dymasz samochód ? Mój sąsiad szaleje co no !!

Gość • Niedziela [08.06.2014, 22:47:18] • [IP: 92.42.117.**]

"Gość • Niedziela [08.06.2014, 15:00:06] • [IP: 62.69.231.***] Słabe są elektryczne samochody. Zerowy potencjał, zero mocy i zero dynamiki jazdy. W błoto się nie nadają." - nie ma to jak pisać o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Przykład - moment obrotowy w silniku elektrycznym jest niezależny od obrotów, więc już przy ruszaniu od zera ma maksymalny momenty i super przyspieszenie. W efekcie na starcie elektryki zostawiają w tyle wypasione fury, warto poszukać w necie co potrafi sportowa Tesla.

Gość • Niedziela [08.06.2014, 21:56:16] • [IP: 92.42.114.**]

Fajne auto dla babki.. ale gdzie tu ekologia - skoro na wyprodukowanie prącu trzeba spalić w H. .węgla :?

Gość • Niedziela [08.06.2014, 21:42:21] • [IP: 95.129.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [08.06.2014, 21:30:27] • [IP: 80.245.178.**]

Ryynio tu się mylisz, nie na wszystkim się znasz, wystarczy 20 minut.

Gość • Niedziela [08.06.2014, 20:34:49] • [IP: 193.200.150.***]

Gość  Niedziela [08.06.2014, 19:15:06]  [IP: 109.58.147.***] - To ja się w niej zakochałem, nie Ty!! Ręce od niej precz, bo gumą!

ryynio • Niedziela [08.06.2014, 19:30:43] • [IP: 83.249.30.***]

auto potrzebuje 8-10 godzin ładowania

Gość • Niedziela [08.06.2014, 19:15:06] • [IP: 109.58.147.***]

Zakochalem sie w numerze 25 O.o gdzies Ty sie uchowala, ze cie nie znam?!

Gość • Niedziela [08.06.2014, 18:19:58] • [IP: 178.238.249.***]

zamiast ladowac autka mile widziany swiezy produkt w sklepie

Gość • Niedziela [08.06.2014, 17:52:16] • [IP: 93.94.190.**]

I to jest przyszłość Świnoujścia duży parkink na Warszowię i przy granicy wzamian takie aytko w centrum do jazdy dla przyjezdnych oczywiscie płatnie a jak nie to pieszo i tunel nie potrzebny

Gość • Niedziela [08.06.2014, 15:10:23] • [IP: 83.21.21.***]

doladuj swego zloma zebys dal rade odjechac z parkingu :)

gpk • Niedziela [08.06.2014, 15:06:40] • [IP: 95.129.225.***]

czy samochód można posiąść ??! Hmmmm...!

Gość • Niedziela [08.06.2014, 15:00:06] • [IP: 62.69.231.***]

Słabe są elektryczne samochody. Zerowy potencjał, zero mocy i zero dynamiki jazdy. W błoto się nie nadają.

Gość • Niedziela [08.06.2014, 14:59:16] • [IP: 80.245.179.***]

Gość  Niedziela [08.06.2014, 14:33:51]  [IP: 150.127.225.***] żeby ładować hybrydę musi ona być plug-in :]

Gość • Niedziela [08.06.2014, 14:55:33] • [IP: 80.245.179.***]

I to jest coś.

Gość • Niedziela [08.06.2014, 14:38:29] • [IP: 92.42.117.**]

Auto elektryczne i wszystkie super - fury zostają na światłach.

Gość • Niedziela [08.06.2014, 14:33:51] • [IP: 150.127.225.***]

Swietny pomysl...bo jest tyle samochodow elektrycznych w Swinoujsciu...ze. ...hm...moze dwie hybrydy...wiec po co to komu?

Gość • Niedziela [08.06.2014, 14:23:32] • [IP: 85.196.226.**]

super ale ten program powinien nazywac sie inaczej-DOLADUJ SWOJ MOZG MALOLACIE moze bedzie mniej smieci w tym miescie

Gość • Niedziela [08.06.2014, 13:59:19] • [IP: 62.69.253.**]

A jak sie bedzie ładował, to nie ukradno?

Gość • Niedziela [08.06.2014, 13:52:14] • [IP: 193.200.150.***]

Ale ładna dziewczyna z numerem" 25" Chyba się zakochałem ❤ ❀

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■