POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.05.2014, 09:31:23] • Świnoujście

Koncert "The Shipyard" w Jazz Club Scena

Koncert "The Shipyard" w Jazz Club Scena

fot. jazz club scena

Zapraszamy na koncert "The Shipyard", który odbędzie się 30 maja o godzinie 21:30 w Jazz Club Scena mieszczącej się na Armii krajowej 3. Bilety do zakupu w cenie 15/20 pln. do nabycia w Restauracji "Central'a"

Grupa The Shipyard powstała w 2011 roku w centrum Trójmiasta, ale szybko potem zaczęła wymykać się ku dalszym rewirom. Napędza ich zapach morza i dźwięk giętej portowej stali.

Choć debiutancki album "We Will Sea" (Nasiono Records), okrzyknięty płytą roku przez wielu dziennikarzy (między innymi Piotr Stelmach z Trójki), wykazywał ciągoty ku nowej fali i post-punkowemu sznytowi to obecnemu wcieleniu grupy najbliżej do ostrego i przebojowego gitarowego crossover.

The Shipyard odwiedzili szereg klubów oraz festiwali (między innymi Katowicki Off Festival, Przystanek Olecko i inne). W tym roku zdobyli też Grand Prix na festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego oraz główna nagrodę podczas turnieju Skrzydlate Wiosło w Piszu. Supportowaliśmy także Primal Scream w czasie ich jedynego polskiego koncertu w 2013 roku.

Skład zespołu tworzą muzycy znani z formacji takich jak Made In
Poland, Sound Of Pixies, Heart & Soul, Vulgar czy Kiev Office. W tej Stoczni wodowane są muzyczne torpedy na miarę 21 wieku.


Rafał Jurewicz - Wokal
Michał Miegoń - Wokal, Gitara
Piotr Pawłowski - Bass, Klawisze
Michał Młyniec - Perkusja

www:

www.theshipyard.bandcamp.com/
www.facebook.com/TheShipyardPL
www.theshipyard.pl/
www.nasiono.net/theshipyard

youtube:

www.youtube.com/watch?v=LLLZ0mnhnAk
www.youtube.com/watch?v=vWN-IIMGlzA
www.youtube.com/watch?v=hSeftm1rLmk
www.youtube.com/watch?v=hPvhP9E3BYE

wydarzenie na facebook'u:

www.facebook.com/events/1433942143523049

Jazz Club Scena


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■