POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [28.05.2014, 20:46:43] • Świnoujście

Do schroniska podrzucono małe kotki. Szukają nowego domu

Do schroniska podrzucono małe kotki. Szukają nowego domu

fot. Czytelnik

Pod bramę schroniska w środę podrzucono w kartonie dziewięć małych kociąt. - Maluchy nawet nie potrafią same jeść, muszą być karmione przez człowieka, trzy z nich te najsłabsze niestety nie przeżyły. Zostały szóstka kociaków w związku z tym za pośrednictwem portalu szukamy dla nich nowego domu- piszą pracownicy schroniska.

Jeżeli chcesz zostać ich nowym właścicielem zadzwoń pod numery telefonu: 732 768 681, 795 851 008


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Piątek [30.05.2014, 19:35:59] • [IP: 93.94.191.**]

BRAWA DLA TOZ! pozdrawiam i zycze Ziemi wiecej takich ludzi.

Gość • Piątek [30.05.2014, 10:32:18] • [IP: 88.156.234.**]

Skąd te duby smolone, że trzeba płacić, że wejść nie można twórczość radosna jakaś.Zamiast poczekać aż kocięta zaczną samodzielnie jeść i oddać legalnie a nie po kryjomu pod bramę podrzucić

Gość • Czwartek [29.05.2014, 23:10:00] • [IP: 93.94.186.**]

Informujemy Państwa, że pani Celniak nie prowadzi już schroniska, od grudnia schronisko jest prowadzone przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i zapewniamy Państwa, że KAŻDE zwierzę zostanie przez nas przyjęte. Schronisko jest otwarte dla Państwa od 7 do 19, bramka jest otwarta, wystarczy wejść, jeżeli nie, to prosimy dzwonić, telefony są wywieszone na bramie. Jeżeli nie odbierzemy to bardzo przepraszamy, ale najczęściej jesteśmy u zwierząt na wybiegu czy w boksach, ale zawsze oddzwaniamy. Nie przypominamy sobie sytuacji, w której nie przyjęliśmy jakiegoś zwierzaka. Do Pani, która tak napisała, proszę nam to przypomnieć, bo nie było takiej sytuacji. Schronisko przyjmuje zwierzęta, na wolontariat zapraszamy wszystkich chętnych, będą Państwo mile widziani i potrzebni, uprzedzamy jednak, że w schronisku nadal mieszka pani Celniak, na co my wpływu niestety nie mamy i nie odpowiadamy za jej zachowanie. Pracujemy tam dla zwierząt, KAŻDE potrzebujące pomocy otrzyma u nas schronienie i opiekę. Pozdrawiamy, TOZ.

Gość • Czwartek [29.05.2014, 21:47:54] • [IP: 92.42.115.***]

Czy można się w końcu zgłosić na ten wolontariat ? A te kotki biedne, najgorsze jest to ze potwory takie jak ten, który to zrobił robią to nie pierwszy raz ; (Wiem zaraz będziecie mówić, że przecież zostawił/a je pod bramą do schroniska nie na ulicy, ze miały bezpieczny karton że co ja gadam. Ale weźcie pod uwagę wiatry, to ze monitoring mógł w schronisku nei działać lub w ogóle już go nie ma, albo zwyczajnie nikt się w niego nie wpatrywał I co się dzieje ? menel zabiera kotkii Bóg wie co z biedakami robi, wiatr porywa karton koty wypadają, szalona rozpłakana włąścicielka zgubionego zwierzaka podjeżdża nierozważnie autem i BUM nie ma kotków albo leżą w cierpieniach a ta w nerwach nawet nie zauważyła. . a ten ktoś mógł po prostu zadzwonić domofonem ; / Ale cóż się dziwić jak miasto jest przyzwyczajone ze kruella celniak nikogo nie wpuszcza za bramy swych piekieł :(

Gość • Czwartek [29.05.2014, 15:37:21] • [IP: 5.172.247.**]

Srali muchy bedzie wiosna dodzwonienie sie do schroniska graniczy z cudem, zawsze jest problem z przyjeciem zwierzaka... Moim zdaniem lepiej ze ktos przyniosl kociaki pod brame schroniska niz wyrzucil w lesie, gdzie nie mialyby zadnych szans na przezycie nie wspomne juz o topieniu bo to mi sie w glowie nie miesci... I zycze maluszkom zeby znalazly kochajace domy ;) (zaraz sie zacznie to sama wez ale od razu podkreslam mam juz dwa koty i duzego psa i z checia bym wziela takiego slodziaka ale nie mam na to warunkow)

Gość • Czwartek [29.05.2014, 13:12:43] • [IP: 88.156.235.***]

Te kocięta podrzucono pod bramę schroniska w otwartym kartonie w czasie wichury i deszczu. Na bramie wejściowej są wywieszki z nr telefonów, jeśli nie można się dostać do schroniska to można zatelefonować.

Gość • Czwartek [29.05.2014, 10:54:37] • [IP: 31.61.138.**]

Jak biedne kotki jak właśnie ktoś je może urtował ? Inna sprawa, ze ktos podrzuca a nie zapuka. .. no ale i tak lepiej, ze trafiły do Schroniska gdie podobno juz nowa ekipa zaczyna się zwierzetami opiekować a niep. Celniakowa. Miato czeka na sprawe sadowa, która pozwoli mama nadzieje wydalic ostatecznie Celniakową i jej ludzi ze schroniska i czekamy na jego nowoczesne połaczone z mediami działanie Bi dzieki mediaom możemy poznać pieski, kotki, zwierzaki ich historie i potrzeby. Tylko tak można wspólnymi siłami pomóc schronisku i samym zwierzetom znaleźć dom, darczyńców, potrzebne im akcesoria.

Gość • Czwartek [29.05.2014, 09:20:01] • [IP: 62.69.253.***]

dlaczego podrzucane a nie oddane?Jak wiem za oddanie zwierzecia nalezy zaplaciz.Poki to sie nie zmieni, tak bedzie.Smutno.

Gość • Czwartek [29.05.2014, 07:20:10] • [IP: 62.69.254.***]

Lepiej, że trafiły do schroniska niż ten ktoś miałby utopić je gdzieś w bagnie w worku z kamieniem, ktoś jednak ma jakieś uczucia i nie potrafi zamordować tych słodziaków, mają szanse na nowy dom a nie na śmierć...

Gość • Czwartek [29.05.2014, 07:14:37] • [IP: 80.245.186.***]

a czy wcześniej nie można wysterylizować kotki? to koszt 100 zl.

Gość • Czwartek [29.05.2014, 07:13:55] • [IP: 79.186.129.***]

jakie słodziaki

Gość • Czwartek [29.05.2014, 06:57:42] • [IP: 93.94.187.***]

Ludzie przestańcie jatrzyc może te kotki ktoś gdzieś w piwnicy znalazł i do schroniska dostarczył a wy tu ze taki i owaki

anty DOG • Czwartek [29.05.2014, 01:01:52] • [IP: 95.129.224.***]

po co komu kot skoro lepiej mieć wszędzie srające kundle

Gość • Czwartek [29.05.2014, 00:22:16] • [IP: 62.69.253.**]

funkcjonuje ale zwierzakami zajmuje wkoncu ktos kochajacy zwierzeta...nie wierzycie...prosze zobaczyc. ...na wlasne oczy sie przekonac... pozdrawiam ludzi czyniacych cos dla zwirzat

Gość • Czwartek [29.05.2014, 00:08:39] • [IP: 62.69.203.***]

Śliczne kocięta, szkoda że na 40 tyś. mieszkańców nie ma 6 -ciu chętnych.

Gość • Środa [28.05.2014, 23:42:43] • [IP: 80.245.178.**]

To schronisko funkcjonuje? boję sie o te kotki.

Gość • Środa [28.05.2014, 23:42:09] • [IP: 95.129.224.***]

Oby maluszki znalazły kochające domki, oby je ktoś pokochał...

Gość • Środa [28.05.2014, 23:10:16] • [IP: 88.156.234.***]

Chamstwo ! Nasze społeczeństwo jest bez uczuć i rozumu.Ciekawa jestem czy ta osoba która to zrobiła jest sama ojcem lub matką ? I swoje własne dzieci też tak by porzuciła.

Gość • Środa [28.05.2014, 22:52:22] • [IP: 93.94.190.***]

Te srebrno-białe to kotki czy kocurki ?

Gość • Środa [28.05.2014, 22:39:28] • [IP: 62.69.231.***]

Ludzie, to debile są. Biedne kotki.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■