POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [26.05.2014, 07:10:04] • Polska

PO zwycięża w Eurowyborach. Dużo niespodzianek!

PO zwycięża w Eurowyborach. Dużo niespodzianek!

fot. Sławomir Ryfczyński

33 proc. głosów i 19 mandatów – najlepszy wynik w niedzielnych wyborach do Europarlamentu uzyskała Platforma Obywatelska R.P. Reprezentantem Zachodniopomorskiego i Lubuskiego z ramienia tej partii będzie prof. Dariusz Rosati. Rezultaty głosowania zaskoczyły niejednego polityka i obserwatorów sceny politycznej Polski. Wystarczy wymienić kilka nazwisk osób, które uważane były przez wielu za tzw. pewniaków, a do Brukseli nie pojadą.

Swoich „lokomotyw wyborczych” do Europarlamentu nie wprowadziły:
Twój Ruch m.in.: Ryszard Kalisz z Warszawy, Jan Hartman z Krakowa, Kazimierz Kutz ze Śląska, Kazimiera Szczuka z Kujaw, Andrzej Celiński z Mazowsza, Marek Siwiec z Wielkopolski, Robert Kwiatkowski z Wrocławia. Paweł Piskorski z Gorzowa.

Polska Razem m.in.: Paweł Kowal z Warszawy, John Godson z Łodzi, Jarosław Gowin z Krakowa, Marek Migalski ze Śląska.Solidarna Polska m.in.: Jacek Kurski z Warszawy, Zbigniew Ziobro z Krakowa, Tomasza Adamek i Tadeusz Cymański ze Śląska, Beata Kempa z Dolnego Śląska

Ruch Narodowy m.in.: Krzysztof Bosak z Warszawy, Marian Kowalski z Lublina, Robert Winnicki z Krakowa, Artur Zawisza ze Śląska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 62

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 11:35:47] • [IP: 79.163.199.***]

Ja też nie za bardzo rozumiem jak można glosować na PO! Ta partia systematycznie niszczy cały nasz region, wszystko idzie do Gdańska. Każde pieniądze na gospodarkę morską kierowane są do trójmiasta, a tutaj tylko zaorać i buraki sadzić. Skąd więc tutaj wyborcy PO, pojęcia nie mam. Tak jakby działali sobie sami na szkodę. I nie agituję tutaj za PiS'em, ale za jakąkolwiek inną partią niż to przeklęte PO.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 11:22:06] • [IP: 82.134.53.*]

Brawo Brawo PO czas na zmiany na wyspie, elektorat czerwony sie konczy, mlodzi w wojsku juz ich nie popieraja.Dzisiaj zeby awansowac nie musisz byc czerwony.Jasiu lepiej juz nie startuj w wyborach bo polegniesz

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 11:16:41] • [IP: 37.8.215.***]

PiS wygrało.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 11:13:01] • [IP: 80.245.189.***]

kaczor z mikke teraz beda sie przekonawac...fajna debaty by byla jakby ich razem posadzic obaj suuper populisci, klamcy.

do 10:19 i do 10:06 • Poniedziałek [26.05.2014, 11:05:39] • [IP: 31.175.56.**]

10:19 - bo Świnoujście z tego stanu zdebilenia czerwonego przechodzi powoli - od SLD przez PO i może wreszcie Klątwa Trepostwa się kiedyś w naszym mieście skończy i zagłosuje Ś-cie na prawicę. ------A do 10:06 - trafnie to nazwałeś, taki zamordystyczny antyklerykalizm był właściwy najpierw komisarzom politycznym sowieckim, " wkraczającym" do Polski w 44 r., potem ich wychowankom, esbekom. Oni sobie do dziś dobrze żyją, karmieni emeryturami, zamiast w pie.rdlu siedzieć.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:46:01] • [IP: 80.245.178.***]

PO wygrywa w Ś-ciu? Boję się wyjść na ulicę. :/

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:19:43] • [IP: 46.205.72.***]

W Świnoujsciu Platforma Obywatelska prowadzi.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:18:20] • [IP: 95.129.225.**]

Tylko KNP!! Tej siły już nie powstrzymacie!!

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:17:06] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:01:44] • [IP: 62.69.231.***]...A na kogo tu mozna glosowac?PIS? zawistnych chorych macicieli??Chce mieszkac w Europie a nie w jakims klerykalnym skansenie.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:06:34] • [IP: 80.245.189.***]

Odyseusz • Poniedziałek [26.05.2014, 09:09:38] • [IP: 88.156.235.***]...to caly kler trzeby by zamknac...co ty dawny sbek??

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:04:02] • [IP: 31.175.56.**]

wp.pl:" PO przegrywa"

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:02:53] • [IP: 80.245.189.***]

Maja po 19 mandatow teraz i w Brukseli beda wstyd robic.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 10:01:44] • [IP: 62.69.231.***]

Ja to was nie rozumiem Polacy... tyle psioczycie na PO, tyle na nich gadacie, tyle wymyslacie od najgorszych, ze zle rzadza, ze bieda, ze nedza, ze schodzimy na psy pod ich rzadami... a przychodzi co do czego i dalej na PO oddajecie swoj glos... Naprawde nie ma na kogo glosowac, zeby ciagle na nich?? no naprawde nie da sie wyszukac kogos innego? Przyjda wybory parlamentarne w Polsce i znow z geba pelna zlosci na PO pojdziecie glosowac na. ... PO... Rozdwojenie jazni? schiza? A wystarczy poczytac, pomyslec i naprawde znajda sie inni kandydaci, zeby na nich oddac glos... litosci... kolejnych lat rzadow PO ja juz nie chce... wy tez... a idziecie i na nich glosujecie... to ja tego nie rozumiem...

BRAWO PO • Poniedziałek [26.05.2014, 09:59:04] • [IP: 62.69.241.***]

Po podliczeniu dużych miast wygra PO. Wielkie brawa dla partii ludzi zaradnych i inteligentnych.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:34:21] • [IP: 80.245.181.***]

wybory wygrywa PiS z wynikiem 32, 35 proc wiec nie ma się co tak cieszy jeszcze wam za to wszystko podziękujemy na następnych wyborach !!

Początek końca PO • Poniedziałek [26.05.2014, 09:28:36] • [IP: 31.175.56.**]

Tytuł kłamie. Mamy właśnie za sobą drugą Wielka'noc tej wiosny, liczono w nocy głosy i oto. .. rozum Polaków zmartwychwstał - kopniaka w ulubiony przez Biedronia anal dostał Palikot, a PO w wymowną mordkę pełną propagandy. Uśmiech owej dojrzałej dzierlatki ze zdjęcia jest przedawniony.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:27:14] • [IP: 95.129.228.***]

Wybory wygra Katolicka PIS a w Listopadzie też Katolicka PIS wygra

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:17:27] • [IP: 178.240.20.***]

Brawo PO tak trzymać.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:15:02] • [IP: 93.94.186.***]

KORWIN-MIKE URATUJE STOCZNIĘ.BRAWO DLA NAIWNYCH.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:11:11] • [IP: 62.69.231.***]

Głosujcie dalej na swoich katów i oprawców tępaki.

Odyseusz • Poniedziałek [26.05.2014, 09:09:38] • [IP: 88.156.235.***]

Nareszcie ta banda zlodzieji i aferowiczow z. PO. zaczyna przegrywac.przez tyle lat nie udalo im sie doprowadzic zadnej afery zlodziejskiwj do finalu, tzn skazania.mysle ze po nastepnych wyborach wiezienia powinny sie zapelnic tymi osobnikamy.nalezy tez wrocic do konfiskaty majatku, po udowodnieniu np.korupcji, zlodziejstwa, przekretow i innych machlojstw.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:01:57] • [IP: 62.69.254.***]

a ja wyczytałam, ze wygrał PIŚ:)

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 08:52:41] • [IP: 37.8.215.***]

Wygrało PIS !!

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 08:33:46] • [IP: 80.245.189.***]

MIKKE z np.sporo zdobyli beda razem z pisiakami macic.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 08:10:27] • [IP: 88.156.233.***]

TRZEBA ZMIENIĆ TYTUŁ BY BYŁ PRAWDZIWY!!

Oglądasz 26-50 z 62
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■