POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [25.05.2014, 16:30:23] • Świnoujście

Oglądali mecz naprawdę komfortowo

Oglądali mecz naprawdę komfortowo

fot. facebook.com

Na wygodnych kanapach, w cieple i bez tłoku. Można było się poczuć jak w domu. W takich warunkach obejrzał mecz Floty prezydent Janusz Żmurkiewicz. Wygląda na to, że powstała na stadionie miejskim loża dla VIP-ów nie będzie stała pusta.

Ostatni mecz Floty Janusz Żmurkiewicz oglądał komfortowo. Na wygodnej kanapie, bez wrzasków tłumu za plecami. Było jadło i napoje. I wybrane towarzystwo. Obok prezydenta Świnoujścia na kanapie zasiadł m.in. Lars Petersen. A wszystko to w sali vip-ów w budynku technicznym na stadionie miejskim.

Jak się dostać do takiej loży?
- Należy wykupić kartę VIP - informuje Krzysztof Dziedzic, rzecznik prasowy MKS Flota. - Kosztuje 200 złotych za mecz.

Oglądali mecz naprawdę komfortowo

fot. facebook.com

Rzecznik zapewnia, że takim VIP-em może być każdy. Świnoujscy radni dostali kartę vipowską od Klubu. Do loży mogą wchodzić za darmo. Maksymalnie w pomieszczeniu może się znajdować około 25 osób.

- Można zmieścić więcej, ale chodzi o to, aby były komfortowe warunki oglądania spotkania. Dlatego więcej nie ma sensu - informuje Krzysztof Dziedzic.- Obecnie mecze ogląda w loży około 15 - 20 osób.

Kto się nie zmieści, może jeszcze zasiąść w vipowskim sektorze na stadionie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Czwartek [29.05.2014, 20:47:55] • [IP: 92.42.119.***]

no cóż panowie, pokazujecie się od głupiej snobistycznej strony. jeszcze kilka takich fotek jak brzuchy wylegujecie przy zarciu jako vipy i my wystawimy panom rachunek przy wyborach samorzadowych.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 19:42:18] • [IP: 62.69.229.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 16:22:32] • [IP: 92.42.117.***]

Flota to darmozjad finansowany z naszych podatków

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 12:51:23] • [IP: 62.69.231.***]

Troll Face. :)))

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 11:57:06] • [IP: 83.13.154.***]

Bardzo fajny pomysł z tą lożą VIP!!

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:58:35] • [IP: 92.42.119.**]

A kto za to płaci ?? Jak zwykle MY mieszkańcy, podatnicy. Plebs płaci, a elyta się bawi...żenada...

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:55:56] • [IP: 80.245.187.**]

babino 01:35:01 szanuj dalej jasia i na niego głosuj a będziesz czekać nie 3 promy a 6! Twój wybór.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 09:47:43] • [IP: 31.61.138.**]

Co się pieklisz jeden z drugim. Będziesz VIP-m w Świnoujściu pójdziesz do loży Vipowskiej i każda następna władza będzie z tego korzystała.Zapłacisz 2 stówy i będziesz się obżerał smakołykami i popijał ambrozją.W każdym większym mieście są takie loże. Karty się nie dostaje ale trzeba wykupić, więc o co chodzi?.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 08:54:17] • [IP: 37.8.215.***]

Pan rzecznik mówi nieprawdę ni ewszyscyradni otrzymali karty Vipowskie.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 07:59:20] • [IP: 178.238.249.**]

Dziękujemy panie prezydencie ze nie ma w budynku toalet dla zwykłych kibiców, oni maja przepełniane tokijki a tak by przecież panu nie śmierdziało od moczu prostaczków.Jeszcze raz dziękujemy.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 07:35:40] • [IP: 92.42.117.***]

Panie Prezydencie dałeś Pan plame straszną. Stoły zastawione i nie wążne kto je przygotował Czy Rudy czy ktoś inny, ale teraz przydadzą Panu łapkę że obżera sie Pan za pieniądze Podatników. Troszkę skromności w szczególności przed wyborami. Towarzystwo też trzeba sobie dobierać bo sam Pan wie napewno że całe miatro chuczy że Pawełek mw wszystko dzięki Panu. Panie Januszu pokorne ciele dwie matki ssie, troszke skromności.

Gość • Poniedziałek [26.05.2014, 01:35:01] • [IP: 77.253.195.***]

Co nie którzy mają rację ale P.prezydencie zainteresuj się promami żebym nie zadzwoniła do dyspozytorki to czekał bym na prom jeszcze 1-godz. bo prom się odstawił a nas było dużo do przeprawy na miasto.Przeprawiałam się na tamtą stronę 3-promy wracam i muszę czekać jeszcze 1-godzinę.Napiszę list do Premiera ale swoją drogę chyba założę klub na przeprawę promową zorganizuję ludzi gdzie nikt nie przejedzie to wreszcie ktoś się obudzi co jest ważne dla naszego kochanego miasta.Szanuję Pana i myślę ze taka sytuacja się nie będzie zdarzać w sezonie letnim pozdrawiam!!

Gość • Niedziela [25.05.2014, 23:08:51] • [IP: 178.182.82.***]

Ciekawe za czyje pieniądze

Gość • Niedziela [25.05.2014, 23:03:18] • [IP: 95.129.224.***]

stadion wybudowano za pieniądze mieszkańców. Cała infrastruktra razem z budynkiem technicznym i tą lożą dla świnoujskich meneli w skrócie VIP-ów wybudowana za pieniądze mieszkańców. MKS Flota nie płaci ani grosza za użytkowanie tego miejskiego obiektów. To dlaczego pobierają pieniądze za bilety? Dlaczego tzw. prezydent jeszcze pompuje pieniądze mieszkańców w ten klub? Aby sobie posiedzieć w tej loży? Czy może dlatego aby prywatyzować miejskie pieniądze? A ta loża to po prostu przykład jak jasiowi i jego kompanom słoma z butów wychodzi. TFU

Gość • Niedziela [25.05.2014, 22:42:33] • [IP: 95.129.228.***]

Czy jeszcze ktoś nie wie po co istnieje Flota?

Gość • Niedziela [25.05.2014, 22:24:57] • [IP: 80.245.180.**]

ale o co wam chodzi?

Gość • Niedziela [25.05.2014, 22:14:12] • [IP: 62.69.200.***]

ale wieś. janusz o moim głosie zapomnij

do@ Gość • Niedziela [25. • Niedziela [25.05.2014, 22:08:34] • [IP: 80.245.190.***]

Nawet ze swoich na pewno dął dużo więcej niż ty.

Gość • Niedziela [25.05.2014, 21:41:14] • [IP: 178.238.247.**]

LIZUSPAWEŁEK TEŻ TAM SIEDZI

Gość • Niedziela [25.05.2014, 21:31:37] • [IP: 62.69.241.**]

" Świnoujscy radni dostali kartę vipowską od Klubu. Do loży mogą wchodzić za darmo". Jest to zgodne z prawem.etyką itp.?

Gość • Niedziela [25.05.2014, 20:36:53] • [IP: 37.8.215.***]

Nie wszyscy radni dostali, bo nie chcieli odebrać. Zrezygnowali.

Gość • Niedziela [25.05.2014, 19:59:16] • [IP: 62.69.251.***]

nasz szmal bo z podatkow druzyna do bani bo ledwo zipie a dwaj panowie zadowoleni ale chyba nie z wyniku meczu?? tak tak to MY utrzymujemy napewno tego z prawej.Gdyby nie byl glabem to by wiedzial ze z wiadomych wzgledow nie powinien tam przebywac WSTYD!!

Gość • Niedziela [25.05.2014, 19:49:20] • [IP: 80.245.178.**]

Przcież to chore, król jest nagi.

Gość • Niedziela [25.05.2014, 19:45:02] • [IP: 95.91.213.**]

guwno prawda to nasz szmal a nie zmurka to my mieszkancy swinoujscia dajemy a nie zmurek ile lat mieszka w swinoujsciu i czego sie dorobil niech napisze co miał jak przyjechał a co ma teraz to my dajemy a nie on my mieszkancy Swinoujscia zmurek niedal jeszcze na flote ani grosza i poco to kłamac

Gość • Niedziela [25.05.2014, 19:39:43] • [IP: 88.156.232.***]

i bardzo dobrze należy mu się ladniec jest dzięki niemu ale powinien bardziej jeszcze zadbac o zwykłych ludzi przychodządo Niego po pomoc w sprawach urzędowych np. przyjrzeć się PINB

Oglądasz 1-25 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■