POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.05.2014, 18:02:23] • Świnoujście

Siatkarski Ośrodek Szkolny ogłasza nabór na chłopców z rocznika 1998 i 2001

Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świnoujściu zaprasza chłopców z roczników 1998 i 2001 na spotkanie naborowe.

Nabór do klas pierwszych oraz nabór uzupełniający do klas drugich i trzecich (gimnazjum i liceum) Siatkarskich Ośrodków Szkolnych odbędzie się :

16 maja 2014
godz.16.00 gimnazjum , godz. 17.00 liceum

17 maja 2014 r.
godz. 12.00 gimnazjum , godz. 13.00 liceum

Testy odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Witosa 12.  Prosimy o zabranie strojów sportowych.

Wszyscy zainteresowani podjęciem nauki w roku szkolnym 2014/15 w LOMS i klasach sportowych w Gimnazjum Publicznym nr 1, objętych programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, w Świnoujściu mogą liczyć na:

- zajęcia sportowe prowadzone przez trenerów z doświadczeniem reprezentacyjnym w piłce siatkowej,
- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
- wysoki poziom nauczania i bardzo dobre przygotowanie do matury,
- miejsce w internacie
- opiekę lekarską i fizjoterapeutyczną,
- bardzo dobrą bazę sportową (hale, boiska, basen, siłownia)
- udział w rozgrywkach szkolnych, klubowych i Siatkarskich Ośrodków Szkolnych,

Każdy uczeń uczestniczący w „Programie  upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej” (S.O.S) otrzymuję bezpłatnie stroje treningowe i meczowe oraz jego postęp jest monitorowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej.
 
Testy naborowe poprowadzą trenerzy S.O.S. Kontakt tel.: 601 777 704 lub 605 542 709


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■