POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.05.2014, 22:47:42] • Świnoujście

Kafarski ma problem z przodu

 Kafarski ma problem z przodu

fot. Perez

Mecz Floty ze Stomilem w Świnoujściu zakończył się bezbramkowym remisem. To sprawiedliwy wynik choć, wydaje się, że bardziej szczęśliwy dla gospodarzy. Flota miała w tym spotkaniu więcej sytuacji, które mogły otworzyć drogę do bramki olsztynian.

Już w 13 minucie Rafał Grzelak znalazł się w dogodnej pozycji do zdobycia bramki. Strzał tuż przy słupku był jednak zbyt słaby aby mógł zaskoczyć bramkarza gości. Dwie minuty później Radosław Jasiński wystawia piłkę Ensarowi Arifovicowi i jemu jednak nie udało się pokonać Piotra Skiby w bramce Stomilu. W 17 minucie gdyby Krzysztof Bodziony strzelił o półtora metra niżej…

 Kafarski ma problem z przodu

fot. Perez

W 20 minucie Maciej Mysiak popisał się widowiskową przewrotką. Uderzenie było efektowne ale zbyt lekkie by znaleźć drogę do bramki. Dwie minuty później po raz pierwszy groźnie kontratakują goście, na szczęście Darko Brjlak w bramce Floty jest na stanowisku.

 Kafarski ma problem z przodu

fot. Perez

W przerwie spotkania na murawie odbywa się sympatyczna uroczystość. Kierownik drużyny Leszek Zakrzewski, który niedawno świętował półwiecze swojej pracy w klubie otrzymał kolejną pamiątkę. Tym razem pana Leszka uhonorowali kibice drużyny.

 Kafarski ma problem z przodu

fot. Perez

Po przerwie Flota rozpoczęła bez zmian w składzie. I obraz gry także niewiele się zmienił. Co gorsza, nawet najbardziej doświadczeni gracze Floty nie popisują spokojem i dokładnością zagrań. Flota traci wiele piłek i wiele okazji do zorganizowania ataku już w środku pola, na skutek niedokładnych albo nieprzemyślanych zagrań. Najbliżej upragnionego gola wyspiarze byli w 76 minucie.

 Kafarski ma problem z przodu

fot. Perez

Po uderzeniu Sebastiana Zalepy Michał Trzeciakiewicz wybił piłkę z linii bramkowej. Flota próbowała zdobyć zwycięskiego gola do ostatnich chwil meczu. Już w doliczonym czasie gry swojej szansy nie wykorzystał Petr Hosek. Sędzia doliczył cztery minuty do podstawowego czasu meczu i właśnie w końcówce piłkarzom puściły nerwy. Na boisku doszło do przepychanki z udziałem graczy obu drużyn. Najbardziej nerwowych - Ensara Arifovica i Arkadiusza Kopruckiego sędzia upomniał żółtymi. kartonikami. Było nerwowo ale – do końca – bez bramek. Kolejny mecz Flota rozegra na wyjeździe 18 maja z drużyną strefy spadkowej - GKS Tychy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-46 z 46

Gość • Niedziela [11.05.2014, 09:56:21] • [IP: 80.245.180.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.05.2014, 09:56:13] • [IP: 94.250.233.**]

Czas na wielkie zmiany, nie tylko trenera ale rowniez Dyrektora I caly Zarzad !!

Gość • Niedziela [11.05.2014, 09:43:43] • [IP: 95.129.224.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.05.2014, 09:39:42] • [IP: 80.245.179.***]

Brazuca :D Nasi widać już na mundialu grają o przetrwanie

Gość • Niedziela [11.05.2014, 09:31:48] • [IP: 37.8.215.***]

Odmówienie wejścia Erica na boisko, to out z Floty. Kafar kazał mu się rozgrzewać to też bez reakcji. Gwiazdeczka się znalazła

Gość • Niedziela [11.05.2014, 09:30:01] • [IP: 80.245.189.***]

Za co Żmurkiewicz płaci tym kopaczom tyle kasy? Zamiast przeznaczyć pieniądze na rozwój sportowy mieszkańców (dzieci, młodzieży a nawet osób starszych) opłaca tych kabareciarzy, w ten właśnie sposób okradając nas wszystkich. Proste pytanie, na jakie cele sportowe miasto przeznacza pieniądze? Tylko pierwsza liga piłki nożnej, a gdzie inne dyscypliny. Nie każdy chce brać udział w tym ośmieszającym i korupcyjnym przedsięwzięciu jakim jest piłka nożna, jakie inne dyscypliny sportowe mają do zaoferowania mieszkańcom nasi włodarze (albo piłka, a raczej kibicowanie Flocie) albo nic. Dobrze że nie długo będą wybory, i czas pożegnać na stałe wspieraczy Floty i całej tej hecy zwanej piłką nożną.

Gość • Niedziela [11.05.2014, 08:51:09] • [IP: 96.44.189.***]

Już niedługo czerwony żmur będzie miał problem z tyłu jak dostanie kopa po wyborach i poleci w kosmos.

Gość • Niedziela [11.05.2014, 07:59:23] • [IP: 91.151.139.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.05.2014, 03:17:47] • [IP: 95.129.225.**]

Ostatni raz byliśmy na tej farsie i żenadzie...dzieci lepiej grają i myślą na boisku...

Gość • Niedziela [11.05.2014, 01:09:53] • [IP: 80.245.185.***]

szkoda kasy

Gość • Niedziela [11.05.2014, 01:09:17] • [IP: 80.245.185.***]

brawo co za kunszt ) )hahahahha pajace

Wuj ci w zupe • Niedziela [11.05.2014, 00:35:49] • [IP: 31.61.129.**]

Dooo przooodu Conchita!!

Gość • Niedziela [11.05.2014, 00:02:54] • [IP: 177.63.71.***]

Panienki to sport nie dla was. ...

Gość • Sobota [10.05.2014, 23:56:05] • [IP: 62.69.231.***]

Słabi są.

Gość • Sobota [10.05.2014, 23:45:20] • [IP: 80.245.191.**]

większość facetów w tym wieku ma problem z przodu

Gość • Sobota [10.05.2014, 23:21:43] • [IP: 178.238.252.***]

jak będzie grał od pierwszej minuty nasz super snajper to na pewno będzie problem z przodu...

Gość • Sobota [10.05.2014, 23:19:20] • [IP: 95.129.228.**]

Może Pan rzecznik wyjaśni dlaczego Erić nie chciał wejść na zmianę w 80 minucie. Jak nie chce grać to pogonić z Floty.

Gość • Sobota [10.05.2014, 23:17:53] • [IP: 95.129.228.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [10.05.2014, 23:16:28] • [IP: 88.156.235.***]

Jeżeli dzisiaj na meczu był ten przyszły sponsor, to chyba już mu się odechciało po obejrzeniu takiej kopaniny sponsoringu !

Gość • Sobota [10.05.2014, 23:14:35] • [IP: 88.156.235.***]

To nie Kafarski ma problem, tylko kopacze Floty mieli i nadal mają problem ! Za Baniaka też tak było ! Flota spadek !

Gość • Sobota [10.05.2014, 22:55:08] • [IP: 200.149.39.***]

Jak oni maja strzelac bramki jak zamykaja oczy

Oglądasz 26-46 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■