POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.05.2014, 21:12:53] • Świnoujście

Do kogo należy tajemniczy rower? Jednoślad nadal stoi przy przystanku autobusowym

Do kogo należy tajemniczy rower? Jednoślad nadal stoi przy przystanku autobusowym

fot. Sławomir Ryfczyński

Na łamach portalu iswinoujscie.pl ponad miesiąc temu ukazał się artykuł na temat tego tajemniczego jednośladu. Tuż obok przystanku autobusowego przy przeprawie promowej rower stoi już od kilku ładnych tygodni, jak dotąd jego właściciel się nim nie zainteresował.

Rower od jakiegoś czasu nie ma już siodełka. Z informacji policji wynika, że rower nie jest kradziony. Kto jest jego właścicielem? Tego nie wiemy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Piątek [16.05.2014, 20:41:57] • [IP: 83.25.41.***]

i wracaj facet też po inne rzeczy wreszcie do Świnoujścia bo nikt tak długo nie będzie trzymał , pójdą na śmietnik. i rower stoi i ciuchy w piwnicy , pytam jak długo i żadnego nawet telefonu. Tupet a laptop to idzie za twoje długi dla mnie . Nie ma go !!

Gość • Czwartek [15.05.2014, 11:57:10] • [IP: 31.174.22.**]

A GADALI ŻE U NAS KRADNĄ, JA TYLKO ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE TA RURKA OD SIODEŁKA, TO CHYBA BYŁA NIEMKA BARDZO DUZA BIEDNE SIODEŁKO.

Gość • Środa [14.05.2014, 21:33:48] • [IP: 92.42.116.**]

pewnie niemiec autobusem wrocil rower nowy sobie kupi, stac go.:))

Gość • Środa [14.05.2014, 20:43:00] • [IP: 83.11.105.**]

Tak właśnie było . Krzysiek wyjeżdżał Po pijaku pociągiem a rower zapiął w dobrym miejscu. wracaj Krzysiek po niego bo i tak wpadka. I tak masz następny problem oprócz wódy

Gość • Środa [14.05.2014, 19:52:38] • [IP: 83.21.21.**]

Bez siodełka, to pewnie jakiejś zakonnicy...

Gość • Środa [14.05.2014, 18:27:26] • [IP: 80.245.186.***]

en rower stoi ok. 2 miesiecy, nie ma juz siodelka, lamp i dzwonka.ma natomiast wybity numer na ramie pod kierownica.na rurce pod siodelkiem przyklejona mini banderka o barwach niemieckich, a na widelkach kola tylnego adres polskiego producenta.sa wiec dane szczegolnie numer po ktorym nie trudno znalezc wlasciciela.byc moze ktos po pijaku go zostawil i nie wie gdzie, albo po prostu stalo sie jakies nieszczescie wlascicielowi.szkoda, r ower jest fajny i az dziw, ze menele go nie pocielinasza policja nie ma problemu w roznego rodzaju poszukiwaniach, mysle, ze odrobina dobrej woli i wszystko bedzie jasne, trzeba tylko przeciac linke, zabrac rower, sprawdzic rejestry i wszystko jasne.

Gość • Środa [14.05.2014, 18:26:18] • [IP: 83.11.105.**]

A z drugiej strony to dobre miejsce wybrał na przechowanie roweru . Kamera i każdy boi się go ruszyć. Fajna zmyłka Krzysiek. Jak przyjedziesz to stoi rower

Gość • Środa [14.05.2014, 18:20:55] • [IP: 83.11.105.**]

Właściciel wódkę pije w Polsce w Sztutowie tak jak pisałam. Głupoty wypisujecie.

Gość007 • Środa [14.05.2014, 13:54:14] • [IP: 37.8.215.**]

A może właściciel wpadł do kanału?

Gość • Środa [14.05.2014, 13:41:56] • [IP: 95.41.47.**]

Każdy myśli, że to zasadzka Policji...dlatego jeszcze stoi! - nie podpuszczajcie ludzi do kradzieży !!

Gość • Środa [14.05.2014, 13:41:39] • [IP: 77.114.96.**]

Zabrać ten rower do biura rzeczy znalezionych i kropka

Gość • Środa [14.05.2014, 12:29:53] • [IP: 193.200.150.***]

Niby koza, ale dobra koza. Kettler, to dość dobre robią rowery.

Gość • Środa [14.05.2014, 12:22:19] • [IP: 92.42.112.**]

Restauracja Inspiracja

Gość • Środa [14.05.2014, 11:29:27] • [IP: 83.11.105.**]

Znam bardzo dobrze tą sytuację z rowerem i jego właściciela. Sensacja jak cholera. Z jednym małym rowerem

Gość • Środa [14.05.2014, 11:26:29] • [IP: 83.11.105.**]

No właśnie policja nie powinna pozwolić na tak długo porzucony rower. tak jak samochód odholować. Krzyśkowi nie zależy na rowerze ma wódeczkę i popija sobie . Co mu tam taki rower? Jak troszkę od alkoholu dojdzie do siebie to ma tu być w Świnoujściu. Nikt normalny nie zostawia rower w Świnoujściu a sam jedzie do Sztutowa. Wóda

Gość • Środa [14.05.2014, 11:20:04] • [IP: 80.245.178.***]

We wsi zawrzało od domysłów w ważnej sprawie.

Gość • Środa [14.05.2014, 10:48:31] • [IP: 84.118.205.***]

Ale problem!!Policja powinna zabrac rower na swoj parking.Wlasciciel jesli bedzie szukal roweru to zaczne od Policji.Anie robicie sensacje, ze rower stoi i go jeszcze nie ukradli??

Gość • Środa [14.05.2014, 10:05:39] • [IP: 92.42.113.***]

Policjo kochana odpiąć rower i zabrać na wasz parking(może właściciel umarł, może zapomniał) ale lepiej odpiąć i przechować niż mają go rozkraść, kartka na słup, gdzie do odebrania i finito, po co te spekulacje

Gość • Środa [14.05.2014, 09:57:27] • [IP: 93.94.191.***]

heh tak rower a kilka tysi latwy do sprzaedazy od tak stoi sobie na przystanku przypiety a iswinoujscie ciagle pisze o nim artykuly czyj to on jest...ludzie wsiadajcie i jedzcie a zaraz za wami pieski beda ciagle przy promie sie kreca kolo roweru wszczegolnosci w nocy miedzy 1-3 heh

Gość • Środa [14.05.2014, 09:42:08] • [IP: 83.23.200.**]

Żadna zasadzka. Krzysiek ze Sztutowa wyjechał w marcu pociągiem . Rower przypiął , ot po prostu . Lada chwila ma być to może jeśli nie zgubił klucza (a najprawdopodobnie to tak) to zabierze wraka już

Gość • Środa [14.05.2014, 09:41:36] • [IP: 80.245.182.***]

heheh to cud ze caly czas tam jest

Gość • Środa [14.05.2014, 09:36:38] • [IP: 83.11.254.**]

Do kogo należy tajemniczy rower? Archiwum X w Świnoujściu!

Gość • Środa [14.05.2014, 09:27:29] • [IP: 83.23.200.**]

I to żadna zasadzka , właściciel w Polsce po prostu. A co miał do pociągu go zabrać ?

Gość • Środa [14.05.2014, 09:14:47] • [IP: 83.23.200.**]

a ja wiem czyj ten rower, to Krzyśka który wyjechał w rodzinne strony do Szutowa na początku marca. Rower zapiął i dalej pociągiem w Polskę. Dlatego tak długo stoi bo go nie ma. Ale może na dniach wrócic.

Gość • Środa [14.05.2014, 08:43:57] • [IP: 83.25.243.***]

Rower tam stoi od kilku -nie tygodni, ale i miesięcy nawet. To nie jest wyznaczone miejsce dla zapięcia rowerów- na co więc czeka policja, czy straż miejska? Odholowują samochody, a z rowerem sobie nie mogą poradzić?

Oglądasz 1-25 z 39
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■