Obejrzeć będzie można wystawy stałe oraz czasowe (z wyłączeniem wystawy „Żywa rafa koralowa”) m.in. faunę mórz i oceanów, wystawę bursztynu, modele żaglowców , dawne narzędzia połowowe, przyrządy i pomoce nawigacyjne, historię miasta.
Chętnych zapraszamy w godzinach 9.00-17.00.
Bilet wstępu na wystawę „Żywa rafa koralowa” w tym dniu to 7,50 zł/os.
Muzeum Rybołówstwa Morskiego
piekna rafa i rybki bylo warto cudo!!
PIEKNY ALBATROS
TWARZE ZNAJOME !!
Do Gość Czwartek [08.05.2014, 13:28:44] [IP: 10.52.178.**] bezpłatne (z wyłączeniem wystawy „Żywa rafa koralowa”) czyli za zobaczenie tej wystaw będzie trzeba zapłacić 7, 50 pozostałe w tym dniu bezpłatnie
Niedługo tylko taką będziemy oglądać faunę i florę :(
Te wszystkie trupy zwierząt z wyrazem bólu i zaskoczenia na dziobach. Nie zabierajcie niewinnych dzieci do tych katakumb!
Jak ktoś będzie w stanie uzyskać umowę najmu pomiędzy muzeum (Urząd Miasta) a panem, inwestorem wystawy „Żywa rafa koralowa” będę bardzo zobowiązany. Nie jeden radny odmówił mi pomocy w tej sprawie a temat jest niezwykle śmierdzący. Nr telefonu 530 924 946 Z góry dziękuje
będę jak " Tommy Lee Jones " w Ściganym. ... ahihaiahiah ;)
Typowe cwaniactwo. Cos za darmo bo dzien otwarty a w srodku juz dodatkowo platne. To sa i tak male pieniadze ale nie dla kazdego. Dla mnie to godzina pracy.
Bardzo ciekawe muzeum, szczególnie polecam 2 piętro - historia naszego miasta.
XIX wieczne sposoby ekspozycji - co świadczyć może o stagnacji, braku profesjonalnego przygotowania wystawienniczego osób prowadzących muzeum i środków finansowych.
JEST napisane bezpłatne zwiedzanie, a poniżej płatne 7, 50 zł za osobę to w końcu płatne czy bezpłatne