POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.05.2014, 21:18:16] • Świnoujście

Zenon Nowak liczy na głosy stolicy

 Zenon Nowak liczy na głosy stolicy

Na zdjęciu: Zenon Nowak z Tomaszem Adamkiem(fot. iswinoujscie.pl )

Politycy startujący do Parlamentu Europejskiego sporo się przemieszczają. Do Świnoujścia wpadli już szczecinianie i ludzie z Warszawy. W przeciwnym kierunku, do stolicy ruszył zaś znany świnoujski aktywista… Zenon Nowak.

Przestrzegał nas przed gazoportem. Pod świnoujskim sądem protestował przeciwko łamaniu w Polsce prawa dzieci do posiadania obojga rodziców oraz prawa ojców do wychowywania własnych dzieci.

- Matki systemowo ograniczają prawa ojcom i sprowadzają ojców biologicznych tylko do roli bankomatu – mówił dziennikarzowi iswinoujscie.pl, wtedy jeszcze jako członek Stowarzyszenia Dzielny Tata.pl.

Do niedawna związany z PiS. Dziś Zenon Nowak startuje do Parlamentu Europejskiego z listy Solidarnej Polski. Walczyć będzie o głosy mieszkańców stolicy z szóstego miejsca.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 70

Gość • Środa [07.05.2014, 11:37:42] • [IP: 93.94.187.***]

On walczy aby dzieci mogły być również razem z ojcami a nie tylko muszą płacić alimenty. Brawo Panie Zenku

Gość • Środa [07.05.2014, 11:26:16] • [IP: 95.129.224.**]

Może i bym zagłosował na tego człowieka ale jak pomyślę że w tej partii wiodącą rolę odgrywa Kępa czy Zero i inne popłuczyny po pisie to ochota odchodzi i dlatego dopóki nie bedzie okręgów jednomandatowych to ludzie bedą głosować na partię.

Gość • Środa [07.05.2014, 11:20:02] • [IP: 80.245.180.**]

Pan Zenon nie walczy o niepłacenie alimentów tylko o opiekę naprzemienną.

Gość12 • Środa [07.05.2014, 10:57:24] • [IP: 80.245.189.***]

zdesperowani oszołomy parlament to zbieranina cwaniaków na których pracuje głupi naród

Gość • Środa [07.05.2014, 10:06:32] • [IP: 95.129.228.**]

niech się weźmie do roboty jeden i z drugim pierwszy do łopaty drugi do cyrku bo do niczego innego się nie nadają.

Gość • Środa [07.05.2014, 10:05:32] • [IP: 80.245.189.***]

Kto nie pujdzie na wybory to i tak zaglosuje...oszolomy zaglosuja na takich..D...i wejda.

Gość • Środa [07.05.2014, 09:59:09] • [IP: 95.129.228.***]

Katolicka PIS startuje do Brukseli na 6 lat

Gość • Środa [07.05.2014, 09:00:22] • [IP: 80.245.179.***]

To o co on walczy ? O nie płacenie alimentów ?

Gość • Środa [07.05.2014, 08:57:19] • [IP: 92.42.115.***]

Ale żenada

Gość • Środa [07.05.2014, 08:51:14] • [IP: 88.156.233.***]

Tego pana z prawej nie znam ale czytajac komentarze chyba nie jest swietlana postacia. Natomiast nijaki Adamek to dno. Nie ide na eurowybory- ludzie ktorzy w nich startuja maja tylko jedno przed oczami - duuuza kase!

Gość • Środa [07.05.2014, 08:42:33] • [IP: 95.129.225.**]

Tylko Kongres Nowej Prawicy !! JKM !!

Gość • Środa [07.05.2014, 08:33:55] • [IP: 83.15.113.**]

Pan Zenek to najpierw niech zrobi porzadek na swojej działce na Sosnowej a potem niech idzie robic porzadki w Europie. W Swinoujsciu nie mogł sie dorwac do koryta to sie przeniósł do Warszawki. Parcie do koryta to on ma. Tylko co sobą reprezentuje ?

Gość • Środa [07.05.2014, 08:11:19] • [IP: 162.210.196.***]

a po co wracać do PiS-u, aby tak jak inni członkowie tej partii służyli Żmurkiewiczowi. PiS już wystarczająco się zeszmacił, partia która od samego początku walczyła z komuną, teraz popiera SLD. Nie ma już prawicy w Świnoujściu, oddali się za parę stanowisk komunistom. A O TYM PANU SZKODA PISAĆ.

Gość • Środa [07.05.2014, 08:08:29] • [IP: 92.42.119.***]

Głosujcie na Adamka, ponoć będzie Walczył o prawo jazdy po pijaku..

Gość • Środa [07.05.2014, 08:06:01] • [IP: 80.245.189.***]

Walczysz o prawa ojcow brawo. Ale swojego maloletniego syna wymeldowales na bruk to jesl dopiero dzielny tata. wstyd ze takie zaklamane typy pchaja sie do reprezentowania naszego kraju

Gość • Środa [07.05.2014, 08:03:26] • [IP: 46.215.74.*]

Krzysiek gratulacje

Gość • Środa [07.05.2014, 08:01:04] • [IP: 93.94.186.**]

Aktywista, aktywnie pracuje by dopchać się do koryta.Z czego ten aktywistajest znany

Gość • Środa [07.05.2014, 07:30:36] • [IP: 95.129.224.**]

Kreuje się na DON KINGA murzyna ale ci ludzie pozbawieni są jakiegokolwiek poczucia wstydu dla pieniędzy sprzedadzą wszystko oni nawet nie wiedzą co to godność honor, ciekawy jestem ilu Polaków uda im się oszukać, i to jest najbardziej przerażające naiwność wyborców. obecnie miliony naiwniaków otwiera oczy na wypowiedzi donalda że on właściwie nie kłamał bo to przecież normalne że w kampani wyborczej obiecuje się , , gruszki" " na wierzbie.Tak że powodzenia Polaczki naiwniaczki wybierajcie Tuska on wam obniży podatki zniesie abonament telewizyjny i kolejki do lekarza, odbuduje stocznie i PGRy a nawet postawi nową ODRĘ i oczywiście autostrady a dla kochających inaczej to nawet obieca coś extra..

Gość • Środa [07.05.2014, 07:22:10] • [IP: 83.8.170.***]

Żenada i wielka obłuda

Gość • Środa [07.05.2014, 07:13:02] • [IP: 81.190.105.***]

Wiosna albo wybory jakieś, bo cudakami wysypało... Mądrze może nie jest, ale wesoło na pewno ;)

Gość • Środa [07.05.2014, 07:12:09] • [IP: 178.238.252.**]

Brak słów...ręce opadają...:(

Maślankiewicz • Środa [07.05.2014, 07:01:50] • [IP: 193.188.198.*]

Koalicja ziemniaczano-buraczana.

Jarcio • Środa [07.05.2014, 06:51:09] • [IP: 93.94.187.***]

Pan Zenon jes zenujacy przestrzegał nas przed gazoportem którego ranga w chwili obecnej bardzo rośnie startuje w Wawce myśląc że ludzi nabierze na nazwisko Nowak-skojarzenia co ten Pan zrobił, jakie osiągnięcia ma tu w srodowisku lokalnym co zrobił dla nas mieszkańców ?sąsiadów? żeby pchać się do Europarlamentu poprostu ŻENADA

Gość • Środa [07.05.2014, 01:03:43] • [IP: 77.253.143.**]

Ten Adamek to katastrofa

Gość • Środa [07.05.2014, 00:31:20] • [IP: 92.42.114.**]

JE*** leszczy :) Kto widział Adamka w tvp 1? :) to wie jakich polityków mamy w Polsce :)

Oglądasz 26-50 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■