POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.05.2014, 20:01:47] • Świnoujście

Kolejny mistrz parkowania tym razem na niemieckich numerach rejestracyjnych

Kolejny mistrz parkowania tym razem na niemieckich numerach rejestracyjnych

fot. Czytelnik

Na naszą skrzynkę mailową Czytelnicy przesyłają zdjęcia prawdziwych mistrzów parkowania. - To kolejny mistrz parkowania na niemieckich numerach rejestracyjnych. Tak parkują nasi niemieccy sąsiedzi tym razem między blokami przy ulicy Matejki- napisał Czytelnik.

Jak widać na zdjęciu zarówno mieszkańcy miasta, jak i turyści wykazują się wyjątkowym brakiem wyobraźni w kwestii parkowania.


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Środa [07.05.2014, 09:29:02] • [IP: 95.91.221.**]

Postawił auto pod oknem by mieć go na widoku. Z parkingu pewnie by mu go Polak w krótkim czasie ukradł, tak jak to się z moim stało.

Gość • Wtorek [06.05.2014, 16:27:10] • [IP: 80.245.188.**]

i co gdzie mamy trzymać rowery

Gość • Wtorek [06.05.2014, 15:17:22] • [IP: 62.69.231.***]

Brzydkie foto - Prześwietlone

GośćGość • Wtorek [06.05.2014, 14:32:28] • [IP: 95.129.224.**]

Przeprowadźcie dochodzenie! Żeby w Polsce, takim porządnym kraju, jakiś Niemiec łamał przepisy, tragedia !

Gość • Wtorek [06.05.2014, 13:30:29] • [IP: 80.245.188.**]

przecież to widać że ten co idzie to niemiec bo idzie po niemiecku

Gość • Wtorek [06.05.2014, 13:11:05] • [IP: 83.23.141.***]

co za debil

Gość • Wtorek [06.05.2014, 11:35:47] • [IP: 94.191.189.**]

jak zielono koło mojego bloku

Gość • Wtorek [06.05.2014, 10:25:48] • [IP: 94.254.140.***]

To niemiec bo z nim rozmawialem. I byl bardzo zdziwiony ze nie wolno tam parkowac. W Niemczech zaraz by sie zjawila policja i co mandacik.

Gość • Wtorek [06.05.2014, 10:05:16] • [IP: 95.129.224.**]

zlikwidowały dziadki plac zabaw to teraz będą mieli parking:) nie raz widziałem jak dziadki wycinały drabinki lub sypały piach do piaskownic by sadzić kwiatki

Gość • Wtorek [06.05.2014, 09:39:40] • [IP: 62.69.229.***]

Nie wiadomo, czy to Niemiec. Bardzo dużo rodaków pracuje i mieszka w Niemczech i jeździ na niemieckich numerach.

do towarzysza • Wtorek [06.05.2014, 09:21:17] • [IP: 5.173.66.***]

22:49---przy okazji takich tematów, nieoczekiwanie poznajemy myślenie dawnych towarzyszy, jak ten autor - nazywa on rządzących w wolnej Polsce" nowobogackimi i moherami". Znów więc winien jest, nawet posrednio, " Rydzyk"! A wy, przypomnę, towarzyszu, wy jako PZPR, dbaliście, żeby nie powstała warstwa" nowobogackich" poza gronem ścisłego zarachowania, poza prominentami PZPR. Trzymaliście naród pod knutem tajnych służb, cenzury, ogranicznika wzbogacenia się, kłamstw historycznych, wmuszania jedynie słusznej ideologii, izolowaliście państwo ofiarowując je gorliwie sowietom. Żadne bajki o placach zabaw nie przesłonią tej prawdy.

Gość • Wtorek [06.05.2014, 09:04:38] • [IP: 80.245.179.***]

przed Matejki 12 jest tak co dziennie

Gość • Wtorek [06.05.2014, 07:33:53] • [IP: 62.69.229.**]

szkoda żeby taki placyk się marnował, skoro zlikwidowali plac zabaw.

Gość • Wtorek [06.05.2014, 04:23:33] • [IP: 62.69.253.**]

to fakt że tabice rejestracyjne w tych czasach niewiele mówią.. jesteśmy w Uni i coraz więcej polaków jeździ na niemieckich tablicach, czy akurat w tym przypadku mistrz parkowania? miejsca miał wiele, jak na swoje wybryki to tym razem gość zachował się kulturalnie, a przecież mógł postawić auto na środku podwórka.

Gość • Wtorek [06.05.2014, 00:50:48] • [IP: 37.8.215.**]

moje dzieciństwo :) graliśmy tu w gumę, grzybka, kapsle, podchody, były drabinki, ławki, super było. szkoda tego wszystkiego.Pozdrawiam starą gwardię. Szkoda mi dziś dzieciaków.

Gość • Wtorek [06.05.2014, 00:25:27] • [IP: 62.69.231.***]

I Trzy-6 załapało się na foto :DDD

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 23:53:51] • [IP: 88.156.233.***]

ten co idzie -to niemiec ? czy auto niemieckie ?

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 23:16:58] • [IP: 80.245.188.**]

ale skąd wiadomo że to niemiec

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 23:10:20] • [IP: 80.245.190.***]

Niemcy parkują, gdzie chcą i jak chcą.Przy ul.Żeromskiego zostawiają swoje auta nawet na pasach, także w innych miejscach niedozwolonych...Tego służby drogowe nie widzą?

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 23:03:42] • [IP: 80.245.179.***]

Rondo tam jest.

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 22:49:58] • [IP: 79.184.17.**]

Widzisz, za czasów komuny, to na każdym osiedlu były place zabaw, było słychać śmiech dzieci a nie bełkot meneli przy butelce. To rządy i samorządy, i wspólnoty nowobogackich i moherów doprowadziły do tego, że dzieci nie mają gdzie się bawić. Lepiej wybudować następny market, parking, stację paliw niż coś dla dzieci czy młodzieży.Jak będę w Niemczech też tak gdzieś zaparkuję, a co tam mandat. Skoro szkopom wszystko wolno u nas, ja też mogę wszystko u nich :)

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 22:15:04] • [IP: 80.245.188.**]

to po co płacimy czynsz zeby wiaty nam nie postawili taki wielki wydatek mondrusiu a ludzie starzy ciezko im do piwnicy a o rower sie boją bo dla nich to wydatek ale po co ułatwić mieszkańcom polepszyć jak to taki problem

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 22:11:43] • [IP: 62.69.231.***]

No i co, że zaparkował? Patologia, to jest to, że polikwidowali drabinki, huśtawki, piaskownice, kosze do gry w kosza :), powtykały imbecyle tabliczki z napisem" Zakaz gry w piłkę", z piaskownic wylęgarnie robactwa zrobiły dewoty i zadowolone komuchowe staruchy.

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 22:09:01] • [IP: 80.245.183.***]

pewnie Gierd z Mirela przyjechali

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 22:08:22] • [IP: 138.124.37.**]

podobno tam ktoś dokarmia gołębie sypiąc gotowanym ryżem z okna - wystarczy kilka gołębi i dach wygląda jak po gradobiciu:)

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■