POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [03.05.2014, 10:17:03] • Świnoujście

Lubicie ten widok? Nasz Czytelnik - nie bardzo

Lubicie ten widok? Nasz Czytelnik - nie bardzo

fot. Czytelnik

Przybywają do nas, kiedy robi się ciepło. Widać już ich na promenadzie. Możemy być pewni, że niebawem będzie ich znacznie więcej. Zalegną na przystankach, w parkach, pod sklepami, przy promach… Streetworker Andrzej Zieliński policzył kiedyś, że latem jest ich w naszym mieście około setki.

Byłem świadkiem, jak dwie z tych osób załatwiały swoje potrzeby niedaleko przy ławce - pisze do nas nasz Czytelnik.- Ludzie 1 maja na promenadzie nie mogli usiąść i odpocząć na ławce, ponieważ w najlepsze koczowali tam bezdomni i jak zazwyczaj pijani.

Lubicie ten widok? Nasz Czytelnik - nie bardzo

fot. Czytelnik

Złe wieści są takie, że wraz z turystami szeroką falą napłyną do naszego miasta także niechciani goście. Jeśli mieszkańcy i turyści okażą się hojni i nie będą żałować bezdomnym pieniędzy „na bułkę”, tych panów będzie przybywać.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 72

Gość • Czwartek [08.05.2014, 23:14:11] • [IP: 66.198.19.***]

Taki rower to ja bym chciała.

j444 • Środa [07.05.2014, 22:49:41] • [IP: 80.245.182.***]

Prawnie faktycznie, nic tym parchom się nie zrobi, ale zawsze można to świństwo z ławki zrzucić.

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 10:59:57] • [IP: 83.8.212.***]

Te rowery raczej nie należą do kloszardów.Są czyste i w bagażnikach nie ma jak widać na fotografii napojów wyskokowych. W koszyku są zakupy żywnościowe. Czy szanowny czytelnik sprawdził alkomatem odpoczywającego rowerzystę? Każdy ma prawo skorzystać z ławki, gdy jest zmęczony. Proszę ostrożniej oceniać.

Gość • Poniedziałek [05.05.2014, 09:04:33] • [IP: 92.42.112.**]

czytelniku- a gdyby ta osoba była w kąpielówkach i bez roweru to byłby kto inny. po czym ty zwykła glisto ludzi rozróżniasz, każdy może sobie poleżeć na ławce, nikomu nic nie robi. Myśle ze w kościele co niedziela siedzisz i głupa palisz. OBŁUDA

Gość • Niedziela [04.05.2014, 11:32:19] • [IP: 82.170.42.***]

Rzeczywiscie powinien byc wiekszy dozor, duzo wiekszy dozor, jezeli nie mozna tego innaczej zalatwic...chociazby...ze pijanym i bezdomnym oraz rozneglizowanym wczasowiczom i innym. .. jest zakaz biesiadowania na lawkach, w przeciwnym razie mandat.Mozna wiele, jezeli dla kogos wazna jest estetyka miasta, porzadek, trzeba chciec a nie ZASTAWIAC SIE PRZEPISAMI I UDAWAC ZE TAK SIE SZANUJE LUDZI TEGO POKROJU...CZY ZASLANIAC SIE DEMOKRACJA.Obrzydliwe jest to dla tych co psuja wizerunek miasta i dla tych co nic nie robia aby problem zmniejszyc...

Gość • Sobota [03.05.2014, 22:46:27] • [IP: 92.42.119.**]

pogonic te dziadostwo pijackie. Zrobic im tył zwrot, skąd przyjechali, a nie się urzerać z nimi. A naszych młodych nierobów do roboty sezonowej zagonić, choćby zamiatć uluce. A nie prywatne firmy kase biją sobie !

Gość • Sobota [03.05.2014, 22:34:00] • [IP: 80.245.184.**]

W takich miejscach straz miejska powinna byc non stop, potem ludzie siadaja, sadzaja dzieci na zawszone i zasikane lawki.

Gość • Sobota [03.05.2014, 22:00:25] • [IP: 80.245.178.**]

Do 233, debil?

Gość • Sobota [03.05.2014, 21:46:32] • [IP: 188.29.165.**]

Jaki kraj tacy ludzie. Jacy ludzie taki kraj.

Gość • Sobota [03.05.2014, 21:13:28] • [IP: 94.250.233.**]

A kto ci kazal wzias kredyt ??

Gość • Sobota [03.05.2014, 20:20:36] • [IP: 80.245.178.**]

Niedługo ja taki będę, kredyt mnie zabija,

Gość • Sobota [03.05.2014, 19:34:11] • [IP: 88.156.235.***]

mędrkowie pokażcie mi jakiś przepis zabraniający bezdomnym siedzenia na ławce, oraz przepis nakazujący" pachnieć" czymś innym niż odchodami. .. jest taki? Nie szukajcie bo nie ma. Jest wolność i każdy może tam siedzieć. ..i staraż czy policja to mogą im naskoczyć najwyżej

Gość • Sobota [03.05.2014, 19:28:33] • [IP: 95.129.228.***]

złapaś wszystkich brudasów, wpakować ich na prom do szwecji i sprawa załatwiona :)

Gość • Sobota [03.05.2014, 19:23:18] • [IP: 80.245.180.**]

Rozebrani pacjenci z sanatorów na ławkach przy promenadzie to żenada.

Gość • Sobota [03.05.2014, 18:34:14] • [IP: 83.20.6.***]

teraz pojedyncze sztuki leżą a w sezonie będą wszyscy menele z całej Polski

Gość • Sobota [03.05.2014, 17:38:43] • [IP: 80.245.180.**]

Nasi kloszardzi różnią się tym od zachodnich że śmierdzą kilkanaście metrów pod wiatr.

Gość • Sobota [03.05.2014, 17:09:43] • [IP: 81.219.206.***]

Straż Miejska i Policja jest od ścigania wykroczeń i przestępstw ja tu na zdjęciu niczego takiego nie widzę. Widzę dwóch rowerzystów zalegających na ławkach, kto pierwszy ten lepszy. Pan czytelnik hejter szuka na siłę sensacji.

Gość • Sobota [03.05.2014, 17:01:15] • [IP: 62.69.254.***]

mnie bardziej oczy bolą od rozebranych cielsk na Beton Placu...

Gość • Sobota [03.05.2014, 16:59:46] • [IP: 95.129.228.**]

Menele to produkt Solidarności. Jakie Polskie sobie zrobiliście takom macie- jak mawia lider Wałęsa

Gość • Sobota [03.05.2014, 16:43:54] • [IP: 88.156.233.***]

to wolny kraj!

anGość • Sobota [03.05.2014, 16:42:10] • [IP: 80.245.183.***]

No i co, a na placu wolności się nie wylegują?

Gość • Sobota [03.05.2014, 16:27:00] • [IP: 88.156.235.***]

Taki sam wstyd jak i biustonosze i majtki sprzedawane na promenadzie z tz. Łóżka turystycznego

Gość • Sobota [03.05.2014, 16:22:51] • [IP: 92.42.118.***]

tacy ludzie są wszędzie niestety i jest to problem. ..widzialam takowych" kloszardów" w Paryżu Wiedniu Pradze i innych stolicach europejskich. ..myslę ze nie ma na nich siły i po prostu trzeba sie przyzwyczaic do ich obecności i widoku...w koncu to tez ludzie :)

Gość • Sobota [03.05.2014, 15:56:39] • [IP: 37.7.71.***]

ja nic w tym zlego nie widze

Gość • Sobota [03.05.2014, 15:51:39] • [IP: 62.69.251.***]

Und wo jest Śtraz oder Policja?

Oglądasz 1-25 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■