POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [24.04.2014, 08:21:34] • Świnoujście

Czytelnik: Uwaga na wystający kabel energetyczny

Czytelnik: Uwaga na wystający kabel energetyczny

fot. Czytelnik

Czytelnik zaniepokojony takim oto widokiem wysłał do nas e-maila wraz ze zdjęciem. Na fotografii widoczny jest wystający kabel, a wszystko to na świnoujskiej plaży. - Uwaga na wystający kabel energetyczny na plaży przy jednym z punktów gastronomicznych, obok bawią się dzieci a tu coś takiego- pisze Czytelnik.

- Kabel powinien chyba być zabezpieczony w odpowiedni sposób, szczególnie w miejscu tak licznie odwiedzanym jak plaża- uważa Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-27 z 27

Gość • Czwartek [24.04.2014, 22:32:03] • [IP: 105.168.28.***]

obok bawia sie dzieci hahahahaha a gdzie te dzieci sa na zdjeciu?

Gość • Czwartek [24.04.2014, 22:09:45] • [IP: 92.42.114.***]

Gdzie byli rodzice ??

Gość • Czwartek [24.04.2014, 22:04:27] • [IP: 178.238.250.***]

To kabel rudego Pawełka, czyli interesik zmurka, pod przykrywką, tak jak wiele w tym miasteczku np.Neptun

Kuba • Czwartek [24.04.2014, 17:47:03] • [IP: 62.69.241.**]

Polecam ten bar, najlepsza kawa w mieście!

Gość • Czwartek [24.04.2014, 17:11:28] • [IP: 62.69.231.***]

Jak miedziany, to biorę.

Gość • Czwartek [24.04.2014, 15:31:43] • [IP: 95.129.229.**]

róg ulicy poznańskiej i kołątaja przy dużym drzewie też wystaje kabel

Gość • Czwartek [24.04.2014, 15:21:16] • [IP: 92.42.119.***]

a zdjęcie ile ma? bo widzę, że to robione jesienią albo zimą

Gość • Czwartek [24.04.2014, 14:03:59] • [IP: 94.254.192.***]

Żadnego kabla nie ma a zdjęcie co przedstawia chyba pan jest slepy a co przedstawia zdjęcie zalosne i niebezpieczne!!

Gość • Czwartek [24.04.2014, 13:59:32] • [IP: 31.175.124.***]

TAKIE FI KABLA ZASILA OSIEDLE , MI SIE WYDAJE ZE JES TO WAŻ PLAZOWO WODNO- MORSKI BARDZO ELE TO BARDZO NIEBESPIECZNY DLA BRUDASÓW. KONIEC SWIATA. PA TO JA PRĄD Z SZACUNKIEM DO MIE, BO KOPIE.

Gość • Czwartek [24.04.2014, 13:48:53] • [IP: 80.245.178.***]

kabel powinien być poza dostępem czyli zakopany albo na słupach.

Gość • Czwartek [24.04.2014, 13:29:02] • [IP: 92.42.116.**]

Bylejakość wykonywanych prac aż" bije" po oczach. Patrz płyty chodnikowe w okolicy Hampton by Hilton, odpiaszczanie Al.Interferie-koncowy odcinek.

ryynio • Czwartek [24.04.2014, 13:21:26] • [IP: 83.249.29.**]

folii nie trzeba ale kabel powinien byc zakopany na glebokosci przynajmiej 1 metra, Loch Ness? pies albo amator miedzi moze stracic zycie

Gość • Czwartek [24.04.2014, 13:18:50] • [IP: 95.129.228.**]

jaki pan taki kram, nie myślałem o rudym.

Gość • Czwartek [24.04.2014, 13:03:01] • [IP: 80.245.188.***]

To niezły z ciebie ochroniarz jak nie wiesz co się dzieje wokół strzeżonego obiektu. Porażka taki cieć...

Gość • Czwartek [24.04.2014, 12:55:10] • [IP: 80.245.188.**]

no przecież widać ze tego kabla niema a raczej nie widać że jest już sam nie wiem co widać a co nie

Gość • Czwartek [24.04.2014, 12:27:46] • [IP: 62.69.254.**]

żadnego kabla nie ma, wiem bo siedzę na ochronie tego baru, wymyśluchy

Gość • Czwartek [24.04.2014, 12:12:55] • [IP: 80.245.184.***]

Niema czasu na glupoty

Gość • Czwartek [24.04.2014, 12:12:35] • [IP: 80.245.181.**]

polskie dziadostwo.

Gość • Czwartek [24.04.2014, 11:38:03] • [IP: 178.240.25.**]

Ludzie dajcie spokój z tym kablem, po staremu to najpierw musi ktoś zginąć aby ludzie czerwonego żmura ruszyli swoje czerwone leniwe du.py do roboty i to tyle w temacie.

Gość • Czwartek [24.04.2014, 10:52:51] • [IP: 37.8.215.**]

Tak wygląda polskie bylejactwo.

Gość • Czwartek [24.04.2014, 10:48:39] • [IP: 62.69.203.***]

A co wam znowu jakiś kabel przeszkadza ? Kabelek nowy zaizolowany nikomu krzywdy nie zrobi chyba że któreś z was ma chęć go przegryźć ha ha

Gość • Czwartek [24.04.2014, 10:41:03] • [IP: 80.245.189.***]

co na to Zakład Energetyczny i Nadzór Budowlany. tylko czekać nieszczęścia. Kto wydał zezwolenie na takie podłączenie Czy latem te wszystkie budy na plaży są tak niefachowo podłączone. Czy ktoś sprawuje nad tym nadzór, czy trzeba czekać nieszczęścia.Gdzie są odpowiednie slużby

Gość • Czwartek [24.04.2014, 10:13:24] • [IP: 94.254.203.**]

Przy ul Krzywej 1Esystematycznie podlewane sa drzewa srodkami zracymi aby uschly szkoda ze te osoby niszcza drzewa co im to przeszkadza widzieliśmy osobiście ta dewastacje wstyd takie dorosle osoby daja przykład mlodzierzy

Gość • Czwartek [24.04.2014, 09:55:16] • [IP: 5.60.107.**]

To kabel ratowników !! - jak będzie czarna flaga to wsadzą go do wody i włączą wysokie napięcie - wszyscy z wody wyskoczą i będzie bezpiecznie!!

Dawid S • Czwartek [24.04.2014, 09:33:38] • [IP: 37.8.215.***]

zapraszamy na herbatę z prądem, dzięki za darmową reklamę kabel należy do firmy artcafe.

elektryk • Czwartek [24.04.2014, 09:28:41] • [IP: 80.245.184.**]

Jak sie już kładzie kabel na niepewnym, pływającym gruncie, to powinien być głębiej w osłonie, albo powinny być porządne słupy i zasilanie iść po słupach. A tak nawiasem, jakie bezpieczniki są przed kablem? Bo jeśli dużej mocy, to powodzenia dla złomiarzy...

Gość • Czwartek [24.04.2014, 09:11:00] • [IP: 80.245.188.**]

ktoś u zakładu to podłączył po znajomości bo kabelek powinien być zakopany i chyba folia powinna być to zdjęcie powinno być wysłane od razu do szczecina albo miedzyzdroji

Oglądasz 1-27 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■