POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [20.04.2014, 07:49:51] • Świnoujście

Trafił do schroniska. Czy ma pana?

Trafił do schroniska. Czy ma pana?

fot. TOZ Świnoujście

W wielką sobotę do świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt trafił piesek. Przywieźli go policjanci. Zwierzak wygląda na zadbanego i na pewno miał pana, który być może szuka swojej czworonożnej zguby.

Pies ma na sobie czarne, skórzane szelki z srebrnymi ćwiekami. Nie posiada chipa. Pani Agata Turok przypomina, że kontakt do placówki pozostaje bez zmian. Jeśli zatem ktoś rozpoznał psiaka może zgłosić to telefonicznie pod numerami 795 851 008 lub 795 851 009
 

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Środa [23.04.2014, 22:17:55] • [IP: 80.245.178.**]

Czy ten pies nie jest z tej groźnej, agresywnej rasy? Powinien być całkowity zakaz posiadania takich psów. Na broń ostrą trzeba mieć pozwolenie, a takie bydle może mieć każdy idiota, czy psychopata. To bez sensu.

Gość • Poniedziałek [21.04.2014, 11:18:30] • [IP: 31.61.138.***]

Hehe. Pies czuje złych i fałszywych ludzi, więc się nie dziw koleszko ze chcial cię ugryźć. Odpowiedziałeś w ryj to nie powiedziałeś nic, kozaczeki przed klawiaturą

Agata • Poniedziałek [21.04.2014, 09:55:38] • [IP: 37.8.215.***]

Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim Kasi i Oli!!Dziewczyny są tam nieocenione i niezastąpione.I zrobimy wszystko, żeby psiaki miały tam choć namiastkę szczęśliwego domu, żeby czuły się kochane. Pozdrawiamy!!

Gość • Poniedziałek [21.04.2014, 08:15:39] • [IP: 93.94.185.***]

Tak to pies pabisia i biegal luzem po parku w dodatku prawie mnie pogryzl!! Szczyt wszystkiego pies ładny ale agresywny nie lubi dzieci i psow toleruje tylka ta szile co maja a inne gryzie.

Gość • Poniedziałek [21.04.2014, 00:37:14] • [IP: 92.42.115.***]

Śliczny piesek..York to tez piesek -, - i nie * że chip to pic na wodę bo znalazłam psa kiedyś zaprowadziłam do weterynarza znalazł chipa i w ciągu pol godzny pojawili się właściciele okazało się ze piesek był przewodnikiem dla niewidomego więc dobrze bardzo że się znalazł był to Golden. zaraz ból dupy ze kłamię albo coś. . Oby piesek po lewej znalazł właściciela bo szkoda żeby spędził reszte życia w schronisku. Chociaż teraz pod opieką Pani Agaty na pewno jest tam lepiej niż gdy panowała tam celniak -, -

Gość • Niedziela [20.04.2014, 21:21:08] • [IP: 92.42.112.**]

Gość • Niedziela [20.04.2014, 09:05:15] • [IP: 62.69.251.***] TO TY JESTEŚ BYDLE !!

Gość • Niedziela [20.04.2014, 20:54:50] • [IP: 88.156.234.***]

Co oznacza odebrać na koszt Policji?Co oznacza sprawdzić chipa, którego nie ma? Ale o co chodzi?

Gość • Niedziela [20.04.2014, 19:59:36] • [IP: 31.61.138.***]

PiesZa suka się zzerwał i wielkie mi halo. To taka natura i nikt nic nie poradzi,

ryynio • Niedziela [20.04.2014, 19:31:39] • [IP: 83.249.25.**]

narozrabial i teraz

Gość • Niedziela [20.04.2014, 17:51:45] • [IP: 80.245.186.**]

80.245.186.***] Ty palancie, myslisz, ze nie wiem, ze mieszkasz pod 2? lepiej pilnuj swoje 2 kundle!

Gość • Niedziela [20.04.2014, 17:33:27] • [IP: 80.245.184.**]

York to jest szczurek

Gość • Niedziela [20.04.2014, 16:00:34] • [IP: 188.146.71.***]

Płacić za chip dla psa nie trzeba jest bezpłatny dla mieszkańców Świnoujścia, nie jest to pic na wodę można w ten sposób zlokalizować psa jak zginie bądź odszukać właściciela

Gość • Niedziela [20.04.2014, 15:40:11] • [IP: 83.25.174.***]

to gibon

Gość • Niedziela [20.04.2014, 15:14:32] • [IP: 80.245.186.***]

M.Cassino 32 10 lub 11

Gość • Niedziela [20.04.2014, 12:49:58] • [IP: 83.25.245.***]

Ale śliczny

Gość • Niedziela [20.04.2014, 12:11:50] • [IP: 92.42.116.**]

widziałem jak błąkał się po ulicy Hołdu Pruskiego. a do gość  Niedziela [20.04.2014, 09:05:15]  [IP: 62.69.251.***] piesek bo jest to jeszcze młody pies(choć bardziej niż yorki wyrośnięty) mimo durnego stroju(pewnie właściciel to jakiś SM) bardzo przyjazny.

Gość • Niedziela [20.04.2014, 12:08:03] • [IP: 92.42.118.***]

mamy jednego hycla miłośnika psiaków jak chcesz wyjdź na ulice zobaczymy czy będziesz taki mądry, tu cwaniaczku kryjesz się?

Gość • Niedziela [20.04.2014, 12:01:55] • [IP: 95.129.226.***]

Pabisia pies

Gość • Niedziela [20.04.2014, 11:55:57] • [IP: 95.129.224.**]

Może pies zgłoszony jest jako" pies przewodnik dla człowieka w dresie"

Gość • Niedziela [20.04.2014, 11:12:52] • [IP: 67.159.36.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [20.04.2014, 11:08:44] • [IP: 62.69.252.**]

spoko, kolega Pies oddał psa i po Świętach odbierze bo wyjechał...

miłośnik psiaczków • Niedziela [20.04.2014, 09:51:52] • [IP: 87.106.215.***]

Policjanci zajmują się wożeniem kundli? Może niedługo do wałęsajacego się srającego pomiotu będą wysyłane karetki pogotowia? TO miasto PILNIE potrzebuje hycla. I to nie jednego.

Gość • Niedziela [20.04.2014, 09:25:38] • [IP: 185.5.99.**]

Chipa nikt nie sprawdza. Już były artykuły że nie można było znaleźć właściciela. Te chipy to pic na wodę.

Gość • Niedziela [20.04.2014, 09:22:22] • [IP: 95.129.226.***]

Do; [IP: 62.69.251.**] Chipy są tak jak abonament tv, by tylko płacić. Zapłaciłeś raz to będziesz płacił. Nie zdarzyło się jeszcze chyba nigdy, by ukarano kogoś za to iż pies nie posiada chipa, bądź obywatel telewizora. Płacą tylko naiwni!

Gość • Niedziela [20.04.2014, 09:05:15] • [IP: 62.69.251.***]

Skoro bydlak na zdjęciu jest zdaniem autora" pieskiem" to czym jest np. york?

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■