POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.04.2014, 21:16:51] • Świnoujście

Czytelnik: Taksówkarska toaleta?

Czytelnik: Taksówkarska toaleta?

fot. Czytelnik

Na naszą skrzynkę mailową kontakt@iswinoujscie.pl Czytelnik przesłał zdjęcie wykonane tuż przy nabrzeżu Władysława IV. Jeden z Czytelników podpatrzył mężczyznę załatwiającego swoją potrzebę do kanału.

Zdawałoby się jest to postawa zasługująca na bezpardonowe potępienie. Dla pełnego obrazu tej sytuacji dodajmy jednak kilka znanych nam szczegółów. Pan, który nie wytrzymał to taksówkarz. W pobliżu kei Władysława IV znajdują się postoje taksówek. Kierowcy spędzają tam nieraz długi czas w oczekiwaniu na pasażerów. Ale gdzie mogą załatwić w tym czasie swoje najbanalniejsze potrzeby? O tym nikt nie pomyślał.

Według danych Urzędu Miasta, w Świnoujściu jest dziś około 250 taksówkarzy. Nasz Czytelnik zwraca uwagę, że ludzie ci nie mają za bardzo gdzie pójść za potrzebą.Problem widać szczególnie przy przeprawie promów Bielik.

Czy nie można by ustawić przy Nabrzeżu Władysława jakiejś toalety dla taksówkarzy i osób czekających na prom? - zastanawia się nasz Czytelnik.

Świnoujścianin podejrzał,jak taksówkarze oczekujący na klientów przy przeprawie promowej, załatwiają swoje potrzeby po kątach. Podobnie jest jednak także z osobami, które czekają na prom.

- W budynkach Żeglugi Świnoujskiej po obu stronach przeprawy znajdują się całodobowe toalety, z których mogą korzystać zarówno taksówkarze, jak i oczekujący na promy - zauważa Robert Karelus, rzecznik prezydenta.

Wygląda więc na to, że z ubikacji po prostu trzeba chcieć skorzystać.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 73, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-73 z 73

Gość • Wtorek [15.04.2014, 23:03:11] • [IP: 80.245.178.**]

A później mówią ze poziom wody sie podnosi

Gość • Wtorek [15.04.2014, 23:01:37] • [IP: 83.21.6.**]

Widzicie ten wielki prom ? jak myslicie ? co on robi ze zbiornikiem fekaliów ?

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:45:25] • [IP: 178.238.251.**]

A gdzie ma się wyszczać? Płacą podatki i to nie małe, miasto powinno postawić przy postojach toalety. Skandal, ż do tej pory nie ma. Czs najwyższy by o to zadbać!!

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:22:42] • [IP: 164.127.16.**]

Zabużański system, jest koszmarny. Potrzeba pokoleń.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:22:27] • [IP: 80.245.184.**]

Niech ich korporacja im zafunduje klopy, a co nas to do jasnej chusteczki obchodzi? Przeciez to sa prywaciarze, niech PAMPERTSA zakladaja jak im szkoda zetki. Maja jeszcze swoje domy

lolodolo • Wtorek [15.04.2014, 22:21:50] • [IP: 80.245.178.***]

Faktycznie przesadzają, lać rybom na łebki, gdy w pobliżu postoju tyle drzew rośnie. Czy to morski klimat zmusił ich do zerwania z tradycją lania na drzewo. A może on nie leje do kanału tylko na murek, tak jak każdy obszymurek?

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:07:55] • [IP: 95.129.225.***]

Taksiarze czasami mniej zarobią, niż to co mieli by wydać w toalecie, w całodniowym czasie czekania.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:07:25] • [IP: 92.42.118.***]

nie ma co nad kiblem dla nich myśleć bo kibel jest w budynku koło przeprawy promowej tylko burakom się tam chodzić nie chce!!

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:07:07] • [IP: 95.129.226.***]

KARELUS!! - zauważam że przy promach są, ale PŁATNE TOALETY!!

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:02:44] • [IP: 62.69.229.**]

To niech będzie toaleta przy promie darmowa, wtedy będą korzystali wszyscy i nie będzie problemu. ..., a jak ktoś woła 2zł i nie każdego przepływającego promem stać na to. ... to co ma w portki zrobić ?? idzie za potrzebą gdzie popadnie. Ludzie musimy być wyrozumiali.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:54:34] • [IP: 95.129.225.**]

Koło kolejki ubb też złotówy szczają do rowu, a niemcy wychodzący z ubb na nich patrzą i nie wierzą..

Gość-dziadzia • Wtorek [15.04.2014, 21:52:50] • [IP: 37.8.215.***]

Mówi trep do trepa ty trepie! Kulturalny i jak wolno się domyślać wykształcony i zapewne bez rogów baranich tylko z jelenimi!

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:49:01] • [IP: 62.69.231.***]

A czytelnik po tym zaistniałym szokującym zajściu, poszedł w szoku się złamać do Parku zdrojowego za winkiel zalany potem.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:46:51] • [IP: 95.129.229.***]

Na każdym postoju taksówkarze mają takie toalety. Stoją po kilkanaście godzin, więc zamiast do domu walą gdzie popadnie. A to są mężczyźni po 50 a nawet po 70 więc MUSZĄ. Karygodne i niemoralne ale co mają zrobić, przerwać długi cykl stania za kursem, czy wydać 2 zł za toaletę gdy za kurs otrzyma np. 8 zł. Za dużo taksówkarzy, za małe zarobki a może poziom kultury niski (jaka kontrola władz)...

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:46:15] • [IP: 193.45.39.**]

Pracownicy żeglugi bezprawnie pobierają opłaty za używanie toalet. Często w nocy wyskakuje jakiś kolega cumownika i wymaga opłaty. Za co? Jeśli siedzi tam pani która sprząta, to ja rozumiem ale cumownik palcem nie kiwnie. Jeśli opłaty są pobierane prawidłowo, to proszę o paragon z kasy fiskalnej.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:40:32] • [IP: 92.42.118.***]

SZCZAJA NA POTĘGE KOLO BIELIKOW W KRZAKACH I DO WODY JAK WIDAC NA FOTO :)

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:36:12] • [IP: 109.243.112.***]

Większość taksówkarzy, siedzących w złomach obok przeprawy promowej – to byłe trepy. Ludzie bez wykształcenia i kultury. Ludzie, którzy generalnie mają pretensje, do całego świata. Godząc się na śmieszną pracę w wojsku, podpisali lojalkę komunie. Jednak, baranie łby nie przewidziały faktu – że komuna padnie. Trepy, pies was …

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:35:51] • [IP: 92.42.116.**]

Nie bez kozery nazywamy ich" złotówy":)

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:35:32] • [IP: 80.245.189.***]

emeryta szkoda kasy na kibel.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:34:11] • [IP: 80.245.178.**]

Ubikacja pewnie płatna, tego kar. już nie powie.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:34:11] • [IP: 92.42.114.***]

Zamknąć kanał, wstrzymać ruch promów, bakterie moczowe skaziły wode, a tak na poważnie to przydałyby sie toalety darmowe, bo kierowca to dzis biedak i nie stać na płatną toaletę przy promach.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:26:35] • [IP: 80.245.189.***]

Oto Polska właśnie...

Gość • Wtorek [15.04.2014, 21:26:31] • [IP: 89.174.73.**]

A fuj.

Oglądasz 51-73 z 73
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■