POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.04.2014, 21:16:51] • Świnoujście

Czytelnik: Taksówkarska toaleta?

Czytelnik: Taksówkarska toaleta?

fot. Czytelnik

Na naszą skrzynkę mailową kontakt@iswinoujscie.pl Czytelnik przesłał zdjęcie wykonane tuż przy nabrzeżu Władysława IV. Jeden z Czytelników podpatrzył mężczyznę załatwiającego swoją potrzebę do kanału.

Zdawałoby się jest to postawa zasługująca na bezpardonowe potępienie. Dla pełnego obrazu tej sytuacji dodajmy jednak kilka znanych nam szczegółów. Pan, który nie wytrzymał to taksówkarz. W pobliżu kei Władysława IV znajdują się postoje taksówek. Kierowcy spędzają tam nieraz długi czas w oczekiwaniu na pasażerów. Ale gdzie mogą załatwić w tym czasie swoje najbanalniejsze potrzeby? O tym nikt nie pomyślał.

Według danych Urzędu Miasta, w Świnoujściu jest dziś około 250 taksówkarzy. Nasz Czytelnik zwraca uwagę, że ludzie ci nie mają za bardzo gdzie pójść za potrzebą.Problem widać szczególnie przy przeprawie promów Bielik.

Czy nie można by ustawić przy Nabrzeżu Władysława jakiejś toalety dla taksówkarzy i osób czekających na prom? - zastanawia się nasz Czytelnik.

Świnoujścianin podejrzał,jak taksówkarze oczekujący na klientów przy przeprawie promowej, załatwiają swoje potrzeby po kątach. Podobnie jest jednak także z osobami, które czekają na prom.

- W budynkach Żeglugi Świnoujskiej po obu stronach przeprawy znajdują się całodobowe toalety, z których mogą korzystać zarówno taksówkarze, jak i oczekujący na promy - zauważa Robert Karelus, rzecznik prezydenta.

Wygląda więc na to, że z ubikacji po prostu trzeba chcieć skorzystać.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 73, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 73

Gość • Środa [16.04.2014, 10:07:26] • [IP: 80.245.179.***]

Taksiarze z Władysława IV często leją w krzakach koło Kapitanatu, pod drzewem na przeciwko Orlenu, w krzakach obok Żeglugi i nieraz pod budynkami w pobliżu postoju taksówek. Do WC przy Bielikach jest blisko, ale wolą naturę. Wot i kulturnyj narod.

Gość • Środa [16.04.2014, 09:24:58] • [IP: 193.110.130.***]

A ja widziałem bezdomnego robiącego" dwójkę" na środku klombu przy muzeum...

Gość • Środa [16.04.2014, 09:20:19] • [IP: 62.69.231.***]

Czy jesteś gotowy, aby przejść?

Gość • Środa [16.04.2014, 09:15:08] • [IP: 93.94.184.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [16.04.2014, 09:07:08] • [IP: 83.25.173.***]

Podstawowym obowiązkiem władzy miejskie jest zapewnienie mieszkańcom możliwości sikania i sr..ia. Jak tego nie potrafią to nie nadają się do pełnienia władzy.

Gość • Środa [16.04.2014, 09:03:03] • [IP: 37.8.215.**]

właśnie kilka dni temu przechodziłem koło tego miejsca i bezczelny taksówkarz nie obcinał paznokci w tym miejscu tylko wysikał się do kanału i poszedł do taksówki nr ** a za chwilę obsługiwał potencjalnego klienta wydawał mu pieniądze itd i tp od lat nie wsiadam do taksówek brrrrrrrrrrrrrrrrr

Gość • Środa [16.04.2014, 08:01:02] • [IP: 62.69.251.***]

nie jestem trepem ale szczac kazdy moze, a moze ten pan paznokcie przycina?? Ciekawe czy autor zdjecia nie szczal nigdy poza toaleta. Co za poje... mieszkancy na forum jak nie kotek to szczoch idealne tematy

Gość • Środa [16.04.2014, 07:59:58] • [IP: 79.184.97.***]

Oni i tak nie maja licencji na przewoz osob jak zobaczyli itd to jakby w nich piorun szczelil

Gość • Środa [16.04.2014, 07:57:54] • [IP: 193.200.150.***]

"Ile Twarzy Widzisz?"

troll • Środa [16.04.2014, 07:52:37] • [IP: 138.124.53.**]

''Czytelnik '' to zwykły podglądacz z aparatem, który latem będzie siedział na wydmach przy granicy niemieckiej. A czy to taksówkarz ? To może być każdy...

Gość • Środa [16.04.2014, 07:42:51] • [IP: 91.151.137.**]

A co to taksówkarz gorszy od psa? niech szczają i srają jak psy gdzie popadnie.

Gość • Środa [16.04.2014, 07:37:31] • [IP: 93.94.186.**]

Apel do straży miejskiej - przyjrzyjcie się panowie miejscom postojowym TAXI te miejsca są wysypiskami petów, bo najwygodniej jest popielniczkę opróżnić na postoju - wstyd gdzie kultura.

Gość • Środa [16.04.2014, 07:18:56] • [IP: 37.30.102.***]

Ludzie!, a jak to widać że to jest taksówkarz ? Bo tu widać że t mężczyzna w kapeluszu, a w kapeluszu to może chodzić każdy chłop a nawet baba.

Gość • Środa [16.04.2014, 07:18:44] • [IP: 92.42.118.**]

obszczymury tak juz maja wola gdzie popadnie nawet jak maja toalete pod nosem

Gość • Środa [16.04.2014, 07:16:56] • [IP: 78.139.134.***]

Złotówka chciał oszczędzić 2 zł.? Jak to się mówi, człowiek może wyjechać ze wsi, ale wieś z człowieka nigdy nie wyjdzie.

Gość • Środa [16.04.2014, 06:46:48] • [IP: 62.69.231.***]

Nie można nosa wystawić z domu, bo Ciebie obsmarują. Masakra.

Gość • Środa [16.04.2014, 06:25:58] • [IP: 93.94.185.***]

Niech jedzie do niemiec tam toalety są czyste i bezpłatne panowie z urzędu miasta po co te 2 zł toalety miejskie powinny być darmowe tak jak u naszych sąsiadów

Gość • Środa [16.04.2014, 01:42:37] • [IP: 95.129.226.*]

ja pierniczę, swinoujscie miasto podpierdalaczy i kapusiów, ludzim to sie musi nudzic jak nadsłaja takie bzdury

Gość • Środa [16.04.2014, 00:50:37] • [IP: 92.42.119.***]

Ciekaw jestem czy wszyscy ci którzy tak głupawo wypowiadają się na temat szczania po kątach są ideałami w tej dziedzinie i zawsze korzystają z kibla miejskiego albo z własnego domu.Nikt z was barany nigdy nie odlał się pod krzakiem, szczególnie jak trochę browaru do tego dojdzie.Pomyślałby że u nas w mieście są same ideały.

Gość • Środa [16.04.2014, 00:09:42] • [IP: 62.69.231.***]

Jak się prowadzi własną działalność - np. taksówka, to się ponosi koszty tej działalności i tyle. Każdy inny prowadzący działalność płaci za wodę którą spłukuje się toaletę, prąd itp. Dlaczego taksówkarze mieliby mieć to za darmo??

kundlomiot • Wtorek [15.04.2014, 23:53:50] • [IP: 95.129.224.***]

a ja widzialem dzis tuzin piesków załatwiajacych swoje potrzeby na trawnik, blok, smietnik, drzewo, koło samochodu itd

Gość • Wtorek [15.04.2014, 23:31:43] • [IP: 62.69.251.***]

Ja piernicze, co za dno. Już nigdy nie wsiądę do świnoujskiej taksówki

Gość • Wtorek [15.04.2014, 23:18:25] • [IP: 83.21.143.***]

T se k...a niech do domu się bujnie.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 23:13:14] • [IP: 31.174.124.***]

22:45:25  IP: 178.238.251.** Trepowska złotówa, jeśli chce się wyszczać, uruchamia swoje złomowe pudło i rusza tam, gdzie można to zrobić w cywilizowany sposób. Później wraca i czeka na swoją działkę.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 23:05:19] • [IP: 37.225.147.**]

A może ten pan nie sika

Oglądasz 26-50 z 73
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■