POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [13.04.2014, 20:01:30] • Świnoujście

Zginął rower. Poszkodowana: „złodzieju-miej się na baczności!!!

Zginął rower. Poszkodowana: „złodzieju-miej się na baczności!!!

fot. Czytelnik

W sobotnie popołudnie dosłownie spod drzwi mieszkania ktoś ukradł rower. Właścicielka ostrzega złodzieja. Oto treść emaila jaki przesłała do iswinoujscie.pl

„Dzisiaj (sobota) ok. godz.15 spod drzwi mieszkania, w wieżowcu przy ulicy Szkolnej złodziej ukradł rower firmy JEGEMAGER w kolorze czarnym. Informuję złodzieja, że jeśli rower nie pojawi się pod blokiem do jutra, to udostępnię w internecie film z monitoringu z twarzą tego złodzieja do rozpoznania."

Za udzielenie informacji czeka nagroda. Kontakt: 733 879 700

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 57

Gość • Niedziela [13.04.2014, 23:57:39] • [IP: 92.42.116.***]

Podoba mi się post oskarżający ofiary kradzieży o to, że podkładają fanty biednym złodziejom. Widać po nim, że złodziejski łeb dziala inaczej niż umysł uczciwego człowieka. Takich trzeba leczyć w psychuszkach a nie dawać male wyroki. Oni są nienormalni.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 23:27:14] • [IP: 92.42.114.***]

Jak się powiedziało A, proszę powiedzieć B. Czekam na filmik

Gość • Niedziela [13.04.2014, 23:10:19] • [IP: 88.156.233.***]

Kradna bo maja zbyt na te wozki i rowery,. Nie kupowac towaru po" okazyjnych cenach" tylko dzwonic na policje. Ale to chyba niemozliwe- cieszy sie jeden z drugim ze udalo mu sie kupic tak tanio - ot mentalnosc polaka-katolika!

Gość • Niedziela [13.04.2014, 22:57:37] • [IP: 79.186.127.***]

Sami jesteście sobie winni. ..!!chowajcie rowery na balkony do domów albo do piwnic...a jeśli nie macie gdzie chować rowerów to ich nie kupujcie!!sami dajecie złodzieja okazję i macie pretensję...walnijcie się we łby i tyle...

Gość • Niedziela [13.04.2014, 22:40:06] • [IP: 92.42.114.**]

I tak Głowno na tej kamerze pewno widać

Gość • Niedziela [13.04.2014, 22:39:08] • [IP: 193.200.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.04.2014, 22:35:24] • [IP: 62.69.252.***]

WSZYSCY WIEDZA O KAMERACH !

Gość • Niedziela [13.04.2014, 22:33:47] • [IP: 92.42.119.***]

kamery monitoringu... hahaha rozdzielczość video 640x480 i jakość gorsza niż z telefonu komórkowego sprzed 10 lat... na tych monitoringach to widać piksele, a nie twarze

Gość • Niedziela [13.04.2014, 22:27:27] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Niedziela [13.04.2014, 21:59:46] • [IP: 85.221.161.*] jakby to mnie pokazala na takim filmiku pozwalbym ja do sądu za rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zgody ...CIEBIE TO NIE BEDA POKAZYWAC BO BY MEWY NAWET ZDECHLY ZE SMIECHU:

Gość • Niedziela [13.04.2014, 22:08:37] • [IP: 88.156.232.***]

ciekawe jaki wyrok za obcięcie mu obu rą a może zacna nagroda

Maślankiewicz • Niedziela [13.04.2014, 22:04:17] • [IP: 193.188.198.*]

JEGEMAGER a JAGAREN - co za różnica? Ja kiedyś kupowałem rower Supreme (czyt. sjuprim), a koleś w sklepie cały czas mnie przekonywał, że Supermen jest bardzo dobrą marką...

Gość • Niedziela [13.04.2014, 21:59:46] • [IP: 85.221.161.*]

jakby to mnie pokazala na takim filmiku pozwalbym ja do sądu za rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zgody

Gość • Niedziela [13.04.2014, 21:49:16] • [IP: 88.156.234.**]

czekam na ten material moze i ja rozpoznam zlodzieja?

Gość • Niedziela [13.04.2014, 21:46:07] • [IP: 95.129.229.***]

no przecież nie zna imienia i nazwiska, to skąd ma wiedzieć kim jest koleś. Proszę pokazać ten filmik, Świnoujście jest małe. Na pewno ktoś go rozpozna. Mam nadzieję, że to będę ja bo bardzo lubię nagrody!

łapać gnojków • Niedziela [13.04.2014, 21:16:36] • [IP: 31.175.116.***]

Tak myślę, że mieszkańców już dawno powinien trafić szlag, bo najwyraźniej nie ma woli" politycznej" w państwie, w szeregach policji, by się rozprawić z gnojami nie mającymi za grosz honoru, by samemu zapracować na życie. Owszem, ostatnio policja wyłapała trochę gnojów, ale mam wrażenie, że państwo powinno elastyczniej podchodzić do pewnych problemów społecznych - utrata roweru to dla Polaków większy koszt niż tuż za miedzą, w Niemczech (a w Belgii - widziałem ceny NIŻSZE w sklepie rowerowym niż w Polsce).Zatem - a może zaostrzyć prawo wobec kradzieży w sklepach oraz kradzieży rowerów plus jakieś akcje mieszkańców (prowokacje?), bo policja jednak chyba przez PO odchudzona, słaba.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 21:14:55] • [IP: 62.69.252.***]

o jejku chlopak potrzebuje zeby latem lody na plazy rozwozic !!

Gienia • Niedziela [13.04.2014, 21:04:17] • [IP: 83.21.32.**]

No jak nic blondynka :-) myślę że ten kto pożyczył rower był bardziej inteligentny i wiedział o kamerach, no chyba że buraczek to musi ponieść karę.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 21:01:45] • [IP: 79.175.193.***]

Jeśli by mogła sprawdzić przez monitoring kto ukradł to po co pisze że Za udzielenie informacji czeka nagroda. Beton, żal.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 20:59:24] • [IP: 92.42.118.**]

ma nagranie złodzieja a za udzielenie informacji czeka nagroda?

Gość • Niedziela [13.04.2014, 20:55:44] • [IP: 80.245.185.***]

sam baranie sie sprzedaj i idz do szkoly palo zakuta

Gość • Niedziela [13.04.2014, 20:50:12] • [IP: 95.129.229.***]

Koles w bluzie z kapturem zostal wpuszczony do klatki przez dwie starsze panie, ktore wczesniej ktos wpuscil. Zapukal w drzwi, gdzie jest domofon, a one sie cofnely i mu otworzyły. Po 5 minutach wyjechal rowerem z klatki. Widzialem dzisiaj ten filmik, widac na nim twarz goscia, bo wchodzac do klatki jeszcze nie mial na glowie kaptura :)

Gość • Niedziela [13.04.2014, 20:46:13] • [IP: 62.69.231.***]

Dawaj pani filmik

Gość • Niedziela [13.04.2014, 20:28:35] • [IP: 178.159.163.***]

brawo wkoncu ktos sie odwarzył najpierw wózki dzieciece teraz rowery kradną ktos musi zrobic porządek

Gość • Niedziela [13.04.2014, 20:23:15] • [IP: 62.69.252.***]

A DLACZEGO GNOJA MOZE MIAL SWOJE POWODY I OKAZE SIE ZE ONA TO GNOJ ! ZEBY KINA NIE BYLO ! adwokat diabla

Gość • Niedziela [13.04.2014, 20:19:02] • [IP: 31.60.39.**]

pokaz pysk tego śmiecia

Oglądasz 26-50 z 57
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■