POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.04.2014, 13:23:38] • Świnoujście

Nowa myjnia już otwarta!

Nowa myjnia już otwarta!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na ulicy Łużyckiej działa już nowa samochodowa myjnia samoobsługowa. Na czterech stanowiskach można samodzielnie umyć, wypłukać, a nawet wysuszyć karoserie. Budowa trwała rok, choć inwestor zaplanował otwarcie już po czterech miesiącach.

Pierwsze samochody wjeżdżają na stanowiska nowej myjni. Firma mogła ruszyć już znacznie wcześniej. Właściciel planował otwarcie już w lipcu 2013 roku. Okazało się jednak, że szereg formalności, które trzeba było załatwić opóźniły uruchomienie. W końcu jednak właścicielowi udało się te biurokratyczne bariery przezwyciężyć. Zaraz po uruchomieniu pojawili się pierwsi klienci.

Nowa myjnia już otwarta!

fot. Sławomir Ryfczyński

Napisy nad czterema stanowiskami informują, że myjnia działa całą dobę. „W rzeczywistości jednak, można z niej korzystać na razie w godzinach od 8.00 do 22.00, również w niedziele.
-”ale napisy się przydadzą”- informuje nas właściciel firmy. W miarę potrzeb będziemy przedłużali godziny pracy i w sezonie planujemy całodobowe dyżury”-dodaje.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 77, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 77

KPT BOMBA • Sobota [12.04.2014, 22:09:45] • [IP: 95.129.225.***]

WRESZCIE NARESZCIE!

Gość • Sobota [12.04.2014, 22:07:10] • [IP: 83.21.91.**]

Która myjnia jest lepsza, automatyczna u Szela, czy ręczna ? może ktoś doradzi ?

Gość • Sobota [12.04.2014, 21:50:47] • [IP: 80.245.189.**]

Myjemy na nowej myjni, omijamy myjnie PZPR-SLD !!

Gość • Sobota [12.04.2014, 21:45:30] • [IP: 80.245.186.***]

czy to myjnia tego co ma kwiaciarnie przy cmentarzu?

Gość • Sobota [12.04.2014, 21:44:33] • [IP: 46.231.56.***]

super myjnia - byłem piany dużo, programy podobne + szczotka (rewelacja przy alufelgach) i czas leci wolniej. Nie ukrywam że pojade tam gdzie będzie wolniej kasa leciała :)

Gość • Sobota [12.04.2014, 21:17:59] • [IP: 95.129.224.***]

[IP: 5.172.252.**] paragon, faktura na 10 zeta ?

Gość • Sobota [12.04.2014, 21:10:54] • [IP: 80.245.183.***]

Byłem, umyłem i jestem zadowolony. Nie ma co narzekać. Jedni wolą na Nowokarsiborskiej, drudzy na Łużyckiej, teraz mogą wybierać. Na nowej aktualnie wszystko działa i ciśnienie też ok. Mam tu bliżej, nie będę pchał się do gumiarza.

Gość • Sobota [12.04.2014, 20:58:34] • [IP: 178.238.249.**]

Konkurencja zawsze powoduje podniesienie jakości. Fakt, , przy Karsiborskiej ciśnienie słabe, detergentów jak na lekarstwo, monety przelatują, węże od odkurzacza dziurawe, kolejki duże. Mam nadzieję, ze i ta myjnia zostanie także doprowadzona do właściwego stanu technicznego, spowoduje to konkurencja. Przydałaby się jeszcze jedna myjnia z możliwością mycia podwozia.

Gość • Sobota [12.04.2014, 20:45:53] • [IP: 92.42.119.***]

Nie myślcie że tu będzie za darmo właściciele są nie w ciemie bici napewno będą wiedzieli jak was wycyckać.

Gość • Sobota [12.04.2014, 20:35:48] • [IP: 5.172.252.**]

Dotychczas byłem klientem myjni ZMURKA dzisiaj pojechałem z ciekawości na myjnię SOWY źadna rewelacja. Paragonów i faktur nie wydają tak jak ma to miejsce w godz od 9 do 18 u ŹMURKA. Jakość mycia porównywalna a w związku z tym będę nadal korzystał z myjni ZMurka.

Gość • Sobota [12.04.2014, 20:24:52] • [IP: 92.42.119.***]

odwiedzę z przyjemnością. nigdy więcej do żmura!

Gość • Sobota [12.04.2014, 20:23:04] • [IP: 62.69.241.*]

Byłem na nowej myjni, żadna rewelacja ale chciałem otrzymać paragon i co dupa. Na myjni u Sowy też nie wydają paragonów.

Gość • Sobota [12.04.2014, 20:17:52] • [IP: 80.245.176.**]

W myjni na Karsiborskiej cos nie chcą działać te karty. To moja tak ma czy inni tez?

Gość • Sobota [12.04.2014, 19:15:03] • [IP: 93.94.188.***]

Robert otwieraj reczna i to jeno predko.Staly klient

Gość • Sobota [12.04.2014, 19:14:12] • [IP: 148.122.187.**]

Brawo Moszek, wreszcie ruszyliscie! Po przyjezdzie podjade na mycie. powodzenia R.E.

Boniek • Sobota [12.04.2014, 18:52:31] • [IP: 95.129.225.**]

Eeee Roberto koniec wolnego he he, cale wakacje w gumiakach.Pozdro.

Gość • Sobota [12.04.2014, 18:22:14] • [IP: 92.42.113.**]

Czego szuka ten rupieć? Rdza wyłazi mu już z kola! A właściciele spawanych BMW tez niech uważają, bo wysokie ciśnienie im je rozpołowi.

Gość • Sobota [12.04.2014, 18:21:20] • [IP: 178.238.247.***]

Wszyscy na nowa myjnie !:)Hurrraaa Na przekór konkurencji !Choć tam fajnie sie myło nie powiem :) ale sprobujmy tutaj !

Gość • Sobota [12.04.2014, 18:20:19] • [IP: 217.166.51.***]

może ta będzie lepsza bo u zmura ciśnienie słabe czasami zanika całkowicie, środków chemicznych nie dodaje wystarczająco i jeszcze odkurzacz do bani. Same straty jadąc do niego, pieniądze wydasz a efektów nie ma

Gość • Sobota [12.04.2014, 17:50:12] • [IP: 88.156.235.***]

Nareszcie. ...teraz już tylko tam będę myć autko !

Gość • Sobota [12.04.2014, 17:49:57] • [IP: 77.253.238.**]

Ten rupieć na Karsiborskiej nadaje się tylko do skansenu techniki. ...

Gość • Sobota [12.04.2014, 16:54:12] • [IP: 95.129.228.**]

do gościa 117** wypierdku jasia, życia ci braknie zanim przekonasz się że jest gorzej czy drożej.

Gość • Sobota [12.04.2014, 16:48:54] • [IP: 83.21.36.**]

i fajnie jeden i drugi zarobi bo jedna taka myjnia to zamalo... a kolejki jak sam sku... :) teraz MOZE bedzie lzej :)

Gość • Sobota [12.04.2014, 16:34:45] • [IP: 46.113.208.**]

Co na to Wielki Wulkanizator?-- Komu klapsa wymierzy za to?-- Oto myjnia wyrosła na wiosnę --Okrągłe oczy Okulistki robią się coraz bardziej skośne...

Gość • Sobota [12.04.2014, 16:19:16] • [IP: 92.42.118.***]

Olac SYFIASTA MYJBIE PREZYDENTA!! Cisnienie slabe pulsuje, pistolety stare no i leci prawie sama woda a gdzoe chemia ?? Posmiewisko

Oglądasz 26-50 z 77
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■