POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.04.2014, 23:18:17] • Region

Pasażerowie utknęli w pociągu

Pasażerowie utknęli w pociągu

fot. Sławomir Ryfczyński

Pociąg ze Szczecina do Świnoujścia utknął na trasie. Dokładnie w miejscu, gdzie w ubiegłym roku wykoleiły się cysterny. Pasażerowie i obsługa pociągu czekają na naprawę torów. Na razie nie wiadomo, kiedy dotrze do nich pomoc.

Z powodu uszkodzenia zwrotnicy na szlaku kolejowym ze Szczecina, tuż przed stacją Warnowo o godz. 22.05 został zatrzymany pociąg z pasażerami – pisze z trasy nasz Czytelnik, pan Jacek.- Czekamy na toromistrza i nie wiadomo, kiedy ruszymy.

Pociąg miał dotrzeć do Świnoujścia o godzinie 22.20. Na stronie informacji kolejowej pojawiła się już wzmianka o jego opóźnieniu. Brak niestety szczegółów, jak długo ono potrwa.

Pasażerowie utknęli w pociągu

fot. Czytelnik

18 listopada w Warnowie pod Wolinem wykoleił się pociąg towarowy. Z torów wypadło siedem cystern. Z sześciu, które się przewróciły, wyciekł olej. Nikt nie ucierpiał. Jednak tor i peron były zniszczone. Podróżujących trasą Świnoujście-Szczecin czekały wielomiesięczne utrudnienia. Niedawno przywrócono normalny ruch na trasie, ale jak widać listopadowe zdarzenie nie daje o sobie zapomnieć.

Z ostatniej chwili - po godzinnym postoju pociąg ruszył.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Piątek [11.04.2014, 23:41:16]

komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Niedziela [13.04.2014, 00:54:11] • [IP: 80.245.178.***]

Pewnie ten popaprany głupek swoje pindolino puścił i się tory powykręcały.

Gość • Sobota [12.04.2014, 23:33:52] • [IP: 62.69.253.**]

porażka...

Gość • Sobota [12.04.2014, 18:04:41] • [IP: 2.111.155.***]

za putina już dawno byłoby to naprawione, a euromatoły tylko iphona potrafia obslugiwac

Gość • Sobota [12.04.2014, 10:53:51] • [IP: 178.238.252.***]

wracałem w lutym, pociąg w tym miejscu zwyczajnie się przetaczał. widocznie ktoś zamiast zarządzić naprawę tego odcinka torów zdecydował jedynie na ograniczenie prędkość. a wszystko na zasadzie jakoś to będzie.

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:23:39] • [IP: 193.200.150.***]

Ej Ty 09:06:25! Jakbyś Go zwolnił za spóźnienie z nie jego winy, to ja bym Tobie za taki incydent podciął gardło, ale za nim bym to zrobił, to bym Ci powyrywał paznokcie, to byś się nauczył szacunku do ludzi. Hiiii...! Hiii...! Hiiii...!

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:06:25] • [IP: 95.129.226.***]

Do: Gość • Sobota [12.04.2014, 00:06:14] • [IP: 93.94.190.***] Masz szczęście że nie pracujesz u mnie. Poprawiłbym Ci uwagę w szukaniu nowej pracy, jakbyś się tyle spóźniał.

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:22:50] • [IP: 88.156.233.***]

Ważne, że dojechali - cali i zdrowi...

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:15:10] • [IP: 62.69.254.***]

Tu by się przydał Tuska Pendolino

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:14:54] • [IP: 62.69.231.***]

Może Wy siedzieliście w różnych wagonach, dlatego Ty 00:06:14 stałeś krócej, bo byłeś w wagonie bliżej lokomotywy, od tego jegomościa z 01:30:44, który był od lokomotywy dalej?

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:11:59] • [IP: 67.159.36.**]

Stacja" Łąka" - barany wysiadać.

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:10:58] • [IP: 62.69.231.***]

To nie mogli tak zrobić, żeby nie utknęli?

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:04:59] • [IP: 62.69.252.**]

ja w ostatnim wagonie - 125 minut !!;)

Gość • Sobota [12.04.2014, 01:39:30] • [IP: 92.42.119.**]

Dokładnie opóźnienie miał ponad 60 minut.

Gość • Sobota [12.04.2014, 01:30:44] • [IP: 46.231.56.***]

Jakie 30 minut ?? Zzegarkiemwreku 64minuty !!

Gość • Sobota [12.04.2014, 00:41:32] • [IP: 92.42.112.***]

Tusk wymienił ministra Nowaka na kolejnego nieudacznika z PO a pasażerowie wciąż niezadowoleni. Teraz nie docenili tego że przez godzinę mieli okazję spokojnie nawdychać się czystego leśnego powietrza.

Gość • Sobota [12.04.2014, 00:06:14] • [IP: 93.94.190.***]

30 min tylko staliśmy, faktycznie to aż tak ważne uwagi było

Oglądasz 1-16 z 16
■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■