POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.04.2014, 10:49:03] • Świnoujście

Mistrz parkowania tym razem na ulicy Grudziądzkiej

Mistrz parkowania tym razem na ulicy Grudziądzkiej

fot. Czytelnik

Na naszą skrzynkę mailową kontakt@iswinoujscie.pl Czytelnicy przesyłają nam kolejnych mistrzów parkowania, którzy zostawiają swoje samochody gdzie popadnie. - Upierdliwy sąsiad z Grudziądzkiej codziennie parkuje pod okienkiem blokując części wspólne i dojście do ogródka- pisze Czytelnik.

Zdarzenie to pozostawiamy ocenie naszych Czytelników.


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 53

Gość • Środa [16.04.2014, 20:35:12] • [IP: 92.42.117.**]

CHATA MERCINA~!!

Gość • Środa [16.04.2014, 19:41:36] • [IP: 95.40.78.***]

Do P: 80.245.188.**... Podsumowując - chyba nikt nie obił Tobie buzi - do Kościoła i pomodlić się w Wielkim Tygodniu, a nie grozić panie Sz.

Gośćxxx • Środa [16.04.2014, 18:29:09] • [IP: 80.245.188.**]

Podsumowując te wszystkie wypowiedzi muszę jedno stwierdzić skoro jest miejsce z boku to dlaczego nie stanie z boku i będzie spokój. A jeśli jest tak uparty to może być przeklęty on albo ktoś mu bliski, , , , , , , jeśli w to nie wieży to się przekona. ... Pozdrawiam!!

Gość • Środa [16.04.2014, 13:29:14] • [IP: 31.2.98.***]

Szkoda, że sąsiad, który zrobił to zdjęcie, nie zrobił zdjęcia w grudniu czy styczniu aut innych sąsiadów parkujących po kilka swoich samochodów w tym miejscu - wtedy nie przeszkadzało? Szkoda, że zdjęcia swojego samochodu też nie przesłał do Redakcji, który tez zawadza! Walczyli o chodnik, , , ale śmieszne - kilka dekad temu! Takie zakłamanie sąsiedzkie!

ryynio • Środa [16.04.2014, 13:13:08] • [IP: 83.249.25.**]

najlepszym sposobem na tego typu parkowanie jest obsypanie auta mokrym ziarnem, kaszą jeczmienną, lub chocby kaszą manną... a niech mewy, wróble i wrony maja uczte

Gość • Środa [16.04.2014, 13:06:45] • [IP: 91.151.139.**]

Ludzie odp..cie się wszyscy od tego BMW, jeżeli parkuje tam codziennie pod swoim oknem i lokatorzy nie zgłaszają problemu to co to was wszystkich obchodzi.Pilnujcie swoich ogródków.

Gość • Środa [16.04.2014, 12:55:43] • [IP: 91.220.238.**]

co to za pomysł zakrywania tablic?

Gość • Środa [16.04.2014, 12:19:15] • [IP: 80.245.184.***]

Natury buraka nie zmienisz

Monia • Środa [16.04.2014, 09:16:45] • [IP: 62.69.253.***]

czekam aż mi ktoś zrobi zdjęcie i wyśle do jednego z portali... przecież też parkuje na chodniku pod blokiem (choć podobnie jak tutaj nikomu nie zagradzam drogi). No ale skoro nie ma miejsc na parkingach, to gdzie mamy stawiać auta? Na trawniku też nie można bo się niszczy zieleń... w wannie trzymać auto bo jednemu malkontentowi przeszkadza?

Gość • Środa [16.04.2014, 09:12:33] • [IP: 88.156.235.**]

To co ja widzę to przede wszystkim syfiate miejsce, pamiętające czasy wczesnego Gierka albo późnego Gomółkę - od tamtej pory nie myte albo odświeżone! Mieszkańców stać na bryki takie jak BMW albo ta obok ale na umycie albo odświeżenie elewacji już nie, bo po co ? A samochody parkują tak jak ich rodzice parkowali furmanki! Widać kto tam mieszka! na 100% potomkowie zabugolców z Pokucia albo Zadupia !

Gość • Środa [16.04.2014, 07:58:08] • [IP: 88.156.232.***]

Nie ma większych problemów?

Gość • Środa [16.04.2014, 07:00:11] • [IP: 80.245.182.***]

Każde" Alternatywy" mają swojego" Anioła" !!

Gość • Środa [16.04.2014, 05:45:15] • [IP: 83.21.184.***]

Parkowanie na chodniku nie jest zabronione do 3, 5 Ton. Po drugie, to jest koniec chodnika i nikomu nie przeszkadza. Szanowna redakcjo...smiechu warty artykul!!

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:57:28] • [IP: 94.195.142.*]

Znając sytuacje z bliska mogę stwierdzić, że najwyraźniej pan z bmw ma trochę za wysokie mniemanie o sobie i najwidoczniej uważa się za tak ważnego, iż musi parkować na chodniku żeby nie pobrudzić sobie 'trampek'. Po za tym skoro go stać na 'taki drogi' samochód i tak się o niego boi, że musi parkować AŻ POD SAMYM OKNEM może powinien zafundować sobie garaż wraz z kupnem samochodu. Nie dewastował by wtedy chodnika i starań sąsiadów, którzy długo walczyli o to żeby nie chodzić po kałużach i po błocie do domu.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:51:14] • [IP: 83.21.6.**]

Metoda wychowawcza: cegła z góry na środek dachu. Efekt - już tu nie zaparkuje.

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:48:28] • [IP: 89.68.125.***]

Wybudujcie parkingi a nie zdjecia robicie jak kto parkuje. ...

Gość • Wtorek [15.04.2014, 22:37:12] • [IP: 62.69.241.***]

Stoi na końcu pseudo chodnika, śmiechu warte. CZY MENELOM TO WSZYSTKO MUSI PRZESZKADZAĆ?!?!

Gość • Wtorek [15.04.2014, 20:46:18] • [IP: 88.156.232.***]

zauważcie państwo jak cham popiera chama, i nie dziwmy się że w tym mieście tyle chamstwa (szczególnie tych w tych 20-letnich furach kupionych na szrotach) chociaż czasami trafi się kultura ale to niestety rzadkość!

Gość • Wtorek [15.04.2014, 20:05:11] • [IP: 80.245.184.**]

To stawiajcie na jego miejsce, zobaczycie gdzie on postawi

Gość • Wtorek [15.04.2014, 19:44:28] • [IP: 76.73.41.***]

Panie czytelniku, jaki problem? Czekamy aż gamoń odjedzie, bierzemy kawał rury i wiadro szybko wiążacego cementu, instalujemy to na środku chodnika i niech się" mistrz" gimnastykuje.

Gość niedzielny • Wtorek [15.04.2014, 19:37:41] • [IP: 5.60.151.***]

Ludzie, czy zgłupieliście zajmując się takimi tematami bzdurnymi? Zajmijcie się dziećmi niedożywionymi w szkołach podstawowych i gimnazjach! Brakiem opieki zdrowotnej w naszym mieście! A redaktorowi życzę więcej atencji w wyszukiwaniu sensacji!" Mistrzowi parkowania", który zostawił miejsce do przejścia do ogródka współczuję sąsiadów - hołota niezła, co trudni się konfidencją, a sami mają za uszami...

mix tłuszczowy • Wtorek [15.04.2014, 18:21:02] • [IP: 95.129.224.***]

ale mi to mistrz... dobry to jest ten w białym mercedesie co parkuje na skrzyzowaniu konstytucji i kościuszki

1392 • Wtorek [15.04.2014, 18:15:58] • [IP: 31.174.22.**]

"blokuje części wspólne" hahahahaha

Gość • Wtorek [15.04.2014, 17:43:41] • [IP: 93.94.188.**]

Rzeczywiście ten chodnik jest tak bardzo potrzebny, że aż nigdzie nie prowadzi. Ale nie afera musi byc!! starym parchom miastowym sie nudzi to z aparatem pobiega po miescie

PLO • Wtorek [15.04.2014, 17:21:15] • [IP: 178.238.250.***]

Zdenerwowałem się.

Oglądasz 1-25 z 53
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■