POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.04.2014, 01:03:07] • Świnoujście

Niebezpiecznie wystająca studzienka przy ulicy Monte Cassino

Niebezpiecznie wystająca studzienka przy ulicy Monte Cassino

fot. iswinoujscie.pl

Czytelnicy informują nas o wystającej studzience przy ulicy Monte Cassino. - Studzienki nie powinny tak wystawać, wygląda to bardzo nieestetycznie, samochody mające niskie zawieszenie mogą o taką studzienkę zahaczyć- pisze Czytelnik. Według zapewnień dyrekcji Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, studzienki zostaną wkrótce zabezpieczone.

- Są to studzienki administrowane przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Podczas wykonywanych tam prac, jedna została zlikwidowana, pozostałe dwie -według zapewnień Dyrekcji przedsiębiorstwa- zostaną , w najbliższym czasie, zabezpieczone tak, by nie sprawiały utrudnień w ruchu pieszym i kołowym- informuje rzecznik prezydenta miasta Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Sobota [12.04.2014, 18:58:00] • [IP: 93.94.188.***]

12:50:02  IP: 95.129.228.*** Cała ulica Kołłątaja jest koszmarna – najgorsza ulica w mieście. Miedzy innymi, cierpią na tym kupcy (szczerze współczuję). Komunikacja miejska nie uruchomi linii tą ulicą, do póki nie będzie poprawnej nawierzchni.

ryynio • Sobota [12.04.2014, 17:21:08] • [IP: 83.249.20.***]

te kamienie brukowe maja grubo ponad 100 lat, kładziono je pewnie jeszcze przed I wojna swiatową, sa dobrze oszlifowane przez te lata, mozna je sprzedac, wypoziomować... (teraz jest zbyt wybrzuszona) i połozyć nowy asfalt, to krótki odcinek od Piastowskiej, jakies 300... metrów, bo wylewanie asfaltu na kamienie to syzyfowa robota, i dziadostwo,

Gość • Sobota [12.04.2014, 15:19:53] • [IP: 93.94.184.***]

Do Gość  Sobota [12.04.2014, 14:32:12]  [IP: 62.69.231.***] Nie wiem czym Ty jeździsz ale w moim 3 -latku nie ma grama rdzy. Kupiłem od Belga bo tam żyję, pracuję i zarabiam. A na marginesie to wolałbym obrośniętego rdzą złoma niż wypucowane ścierwo od polskiego handlarza. Ale Ty w tyłku byłeś i g... widziałeś. Jak by nie było to jednak nasi zagraniczni sąsiedzi bardziej dbają o auta i nadal opłaca się tam kupować. Ale co Ty chłopczyku możesz o tym wiedzieć ?

Gość • Sobota [12.04.2014, 14:32:12] • [IP: 62.69.231.***]

Gość  Sobota [12.04.2014, 12:44:07]  [IP: 93.94.184.***] - Tak, Belg płakał, ale ze śmiechu, że znalazł polaczka śmieciarza, łosia, który wciągnął rdzę jak makaron. hee… hee… hee…. Patologiczne zbieractwo i zespół Diogenesa, zespół zbieractwa, Syllogomania.

Gość faworek • Sobota [12.04.2014, 14:12:24] • [IP: 87.205.66.***]

od lat tam tak leży i dopiero tera ktos to zauwazył?codziennie przejedzdam przez nia na rowerze i jakos nic mi nie jest

Gość • Sobota [12.04.2014, 12:50:02] • [IP: 95.129.228.***]

Jeszcze gorzej jest na skrzyżowaniu Hugo Kołłątaja a Wilków Morskich tuż przed przejściem dla pieszych tam studzienka wystaje. Można zahaczyć miską olejową.

Gość • Sobota [12.04.2014, 12:44:07] • [IP: 93.94.184.***]

Do Gość  Sobota [12.04.2014, 11:02:36]  [IP: 62.69.231.***] Może i płakał. Nie wiem. Ważne, że ja się cieszyłem jak dziecko.

ryynio • Sobota [12.04.2014, 12:10:37] • [IP: 83.249.20.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.04.2014, 11:55:29] • [IP: 178.240.169.**]

Ta ulica to jedno wielkie niebezpieczeństwo.

Gość • Sobota [12.04.2014, 11:03:38] • [IP: 90.130.215.***]

jeszcze bym dodał ze dwa spowalniacze do kompletu, wstyd za taką nawierzchnię w naszym mieście, gdziekolwiek by ona się znajdowała! już nawet na forty jazda jest bardziej komfortowa!

Gość • Sobota [12.04.2014, 11:02:36] • [IP: 62.69.231.***]

Gość  Sobota [12.04.2014, 09:34:52]  [IP: 93.94.184.***] - A Belg płakał jak sprzedawał? hee hee

Gość • Sobota [12.04.2014, 10:58:01] • [IP: 92.42.114.**]

na tej ulicy dać mieszkanie radnemu jakiemuś a będzie ładnie i prosto

Gość • Sobota [12.04.2014, 10:49:00] • [IP: 95.129.228.**]

-- L U D Z I E !! -- zdarzył się CUD, myjnia na Łużyckiej już działa.

Gość • Sobota [12.04.2014, 10:16:11] • [IP: 80.245.181.***]

Niestety ale w naszym mieście ulice są w opłakanym stanie od lat. Można jeździć na pamięć i omijać dziury które są ciągle od lat nie zrobione. No cóż ale nasza sławetna pani radna zamiast zająć się tym problemem chce ubierać dinozaura bo jest goły i przebudowywać wjazd przy urzędzie miasta

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:52:05] • [IP: 83.21.25.***]

taka droga jest specjalnie zrobiona bo obok jest bank i gangster w ferrari szybko nie ucieknie po polamie podwozie :) a nasi polismani poldkiem go spokojnie doscigna :D

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:51:40] • [IP: 31.61.131.***]

Ta ulica, w tym stanie powinna nosić imię Stalina. Skoro jednak jest to ul. MONTE CASSINO, to choćby ze względu na historię powinna być gładka jak stół. Fakt, że jest to ścisłe centrum miasta pozostawię bez komentarza. Po prostu wstyd. Tak działa nasz Samorząd.. Na to nie ma żadnego usprawiedliwienia, ŻADNEGO !!

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:44:24] • [IP: 93.190.188.**]

tu widac dwie, a na Markiewicza wszystkie sa zbyt wysoko, slalom gigant pomiedzy trzeba uprawiac

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:34:52] • [IP: 93.94.184.***]

Do Gość  Sobota [12.04.2014, 07:30:34]  [IP: 62.69.231.***] Chłopczyku pluszowy. Każdy jeździ tym na co go stać. I nie ważne czy auto od niemca czy innego. Ja mam auto od oraz motocykl od Belga i jaki Ty z tym możesz mieć problem? Nikt się Ciebie nie pyta o zdanie, z którego wynika, że masz ochotę jeździć po mieście jak po wsi. Jest 21 wiek jakbyś nie wiedział.

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:26:20] • [IP: 178.182.177.**]

Giry można połamać, jak byłaby w tym miejscu oponiarnia byłoby inaczej.

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:17:32] • [IP: 188.33.129.**]

masakra ale brzydka ta droga...

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:05:41] • [IP: 66.90.121.***]

pazdzioch o co Ci chodzi? Przecież koczujemy w kartonach.

pazdzioch • Sobota [12.04.2014, 08:23:01] • [IP: 88.156.232.***]

a to musi miec ktos bolid zeby ulica wygladala normalnie?? to mieszkaj w kartonie, musisz miec ladne mieszkanko??nie jestes przeciez arystokrata karton Ci wystarczy :)

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:47:28] • [IP: 83.21.25.***]

ulica ma by plaska jak lotnisko a nie taka syfiloza jak na sberii placimy podatki miasto ma robic i koniec !

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:43:55] • [IP: 95.129.225.***]

Zgadzam sie z artykulem, wogole ten odcinek drogi to jak wiejska drozka :/

Gość • Sobota [12.04.2014, 07:30:34] • [IP: 62.69.231.***]

Co Wy tak się o swoje rozklekotane szroty martwicie, które kupiliście od Niemca, który płakał jak sprzedawał? Mi jakoś to nie przeszkadza.

Oglądasz 1-25 z 31
■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■