POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [13.04.2014, 01:04:33] • Świnoujście

Akcja czyszczenia studzienek w całym mieście

Akcja czyszczenia studzienek w całym mieście

fot. iswinoujscie.pl

Od dwóch tygodni w całym mieście czyszczone i udrażniane są studzienki wpustowe wody. Na terenie miasta jest ich aż trzy tysiące.

Rzecznik prezydenta miasta Robert Karelus informuje, że firma Max bruk firma Max Bruk ze Świnoujścia, która zajmuje się bieżącym utrzymaniem miejskiej kanalizacji deszczowej, prowadzi akcję czyszczenia i udrożnienia studzienek wpustowych wody , których na terenie miasta jest około 3 tysięcy.

Akcja czyszczenia studzienek w całym mieście

fot. iswinoujscie.pl

Taka akcja prowadzona jest nie tylko wiosną, kiedy do kanalizacji spływają pozimowy piach i zabrudzenia, ale także każdorazowo, gdy w ramach monitoringu lub od mieszkańców miasta otrzymujemy sygnały o wadliwym jej funkcjonowaniu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Poniedziałek [14.04.2014, 12:15:48] • [IP: 5.173.131.**]

ALE PRYMITYW, CZLOWIEK TANSZY JAK MASZYNA

Gość • Poniedziałek [14.04.2014, 02:35:03] • [IP: 66.198.19.***]

A do którego roku życia to obowiązuje?

Gość • Niedziela [13.04.2014, 21:37:08] • [IP: 37.47.42.***]

na Warszowie też będą. a to że na warszowie czy gdzieś tam nie są jeszcze wyczyszczone to nie ich wina bo oni mają wyznaczone które mają robić przez dzień, to jest ciężka praca, ale nie którzy nie doceniają jak widać po niektórych żałosnych komentarzach. W nocy to się śpi a nie studzienki czyści !! boże jacy ci ludzie nienormalni wielcy państwo za biurami siedzą i się wymądrzają. żadna praca nie hańbi a oni pracują przez 8 godz. to raczej przez te 8 godzin nie leżą i kawy nie piją tylko CIĘŻKO pracują. ..

Gość • Niedziela [13.04.2014, 20:56:02] • [IP: 62.69.251.***]

Na ulicy Kochanowskiego nie ma kanalizacji deszczowej i pewnie długo nie będzie.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 19:16:44] • [IP: 88.156.233.**]

to sa syzyfowe prace jak to wyglada Niemcy sie smieja jak nie mozna inaczej to robic to noca

Gość • Niedziela [13.04.2014, 19:16:22] • [IP: 93.94.190.**]

NA Ul. SOSNOWEJ STUDZIENKI ZAROSŁY PAJĘCZYNĄ Może wyczyszcza wszystkie bardzo się z itd... TYLKO PROSZĘ NIE ZAPOMNICIE ZE WARSZUW TEŻ MA STUDZIENKI .

Gość • Niedziela [13.04.2014, 19:10:39] • [IP: 92.42.112.***]

A kto ich sprawdzi? Kilka lat temu nie wszystkie studzienki oczyścili a część z nich byle jak. Zwartość wywozili do lasu. Czy to była ta sama firma co teraz?

Gość • Niedziela [13.04.2014, 18:50:54] • [IP: 83.21.24.***]

Od kiedy wybudowano most w Karsiborze ani razu nie zamieciono śmieci, piach i resztki pozimowe zalegają wzdłuż krawężników a studzienki nie mają odpływu.Czy jest w UM komórka, która to sprawdza.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 18:05:14] • [IP: 37.47.144.*]

Pamiętajcie, że Karsibór to też część miasta i też ma studzienki. Będziemy wypatrywać pracowników.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 17:35:46] • [IP: 62.69.254.***]

Przypadkowo zaczeli od ul. Kochanowskigo?

Gość • Niedziela [13.04.2014, 17:23:33] • [IP: 37.8.215.***]

tak to prawda nalezy im sie podwyzka bo naprawde to jest ciezka praca tylko kto ich doceni za marne grosze pracuja wsyd p.Kierowniku jak by sie pan tego gnoju nawachal to by pan ta prace docenil szacunek dla tych ludzi co to robia a kierownik niech sam tam sobie leb wsadzi to zobaczy

Gość • Niedziela [13.04.2014, 17:10:13] • [IP: 88.156.233.**]

co robi vuko z wodociagow reimondisa

Gość • Niedziela [13.04.2014, 16:48:42] • [IP: 82.134.67.***]

Kiedyś to robił Luksik (Jimmy Radyjko)

Gość • Niedziela [13.04.2014, 16:04:05] • [IP: 89.69.0.***]

co wy tak henia wychwalacie.moj dobry kolega tez tam pracuje i wcale nie gorzej od henia.nie jest to ani mila a juz napewno lekka praca, dlatego nalezalaby im sie podwyzka.tak trzymac chlopaki.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 14:42:12] • [IP: 37.8.215.***]

Chlopak zadnej pracy sie nie boi dla niego to nie nowosc tylko zeby dobrze placili

Gość • Niedziela [13.04.2014, 13:47:36] • [IP: 83.25.12.**]

HENIUTKOJU W AKCJJJ STUDZIENKI CHŁONNE

Gość • Niedziela [13.04.2014, 11:56:14] • [IP: 93.94.190.**]

A na warszowie macie zamiar czyścić ? W ostatnim czasie byl problem z studzienkami wszystko wybijalo!!

Gość • Niedziela [13.04.2014, 11:52:06] • [IP: 93.94.190.**]

A na warszowie macie zamiar czyscic ? W ostatnim czasie to na warszowie byl problem z studzienkami wszystko wybijalo !!

Gość • Niedziela [13.04.2014, 10:46:11] • [IP: 188.103.99.***]

To dziwne czyszczenie ręcznie jak przed wojną. Teraz podjeżdża samochód z sawką iczyści studzienke wminucie.

Tafran • Niedziela [13.04.2014, 10:31:46] • [IP: 31.175.207.**]

To prawda Heniu jest profesjonalistą we wszystkim...

Gość • Niedziela [13.04.2014, 10:26:38] • [IP: 31.1.236.**]

O!To może wreszcie będą oczyszczone studzienki na ul. Niedziałkowskiego.Woda nie spływa, są zawsze duże kałuże.Chodnik opryskiwany jest wodą(błotem)a przy okazji ludzie przez samochody!Zobaczymy,. ...

Gość • Niedziela [13.04.2014, 09:51:37] • [IP: 80.245.181.***]

I wszystko jasne AKCJA, czyli raz na jakiś czas albo wcale. A to powinno być zaplanowane działanie. Dobrze by było, aby dziennikarz dowiedział się czegoś więcej, chociażby o harmonogramie tych robót, lub ich kosztach, bo zapytać panów na ulicy co robią to raczej dziennikarstwo nie jest.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 09:34:57] • [IP: 80.245.184.***]

Ale Heniu robi to profesjonalnie. Nalezy sie jemu specjalna nagroda.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 08:26:32] • [IP: 66.90.121.***]

To powinna robić caryca M. Może by się w końcu do czegoś przydała.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■