POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [09.04.2014, 20:46:36] • Świnoujście

Młodzież urządziła sobie ognisko przy Krzywej. Interweniowali strażacy

Młodzież urządziła sobie ognisko przy Krzywej. Interweniowali strażacy

fot. Edmund Papski

Strażacy zostali poinformowani o dużym zadymieniu przy ulicy Krzywej. Jak się okazuje nieletnia młodzież urządziła sobie ognisko. Musieli interweniować strażacy, którzy ognisko zasypali.

- Do zdarzenia doszło (7 kwietnia) o godzinie 17.46 przy ulicy Krzywej- informuje straż pożarna w Świnoujściu.

Młodzież urządziła sobie ognisko przy Krzywej. Interweniowali strażacy

fot. Edmund Papski

Nastolatkowie zostali pouczeni przez strażaków.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Niedziela [27.04.2014, 18:46:48] • [IP: 80.245.184.*]

jak to jest na czyjejś prywatnej działce nie na środku miasta! pozdro chłopaki :D

Gość • Piątek [18.04.2014, 16:55:05] • [IP: 80.245.184.***]

Europa, Q... Ogniska już nie można rozpalić?.

Gość • Niedziela [13.04.2014, 12:18:30] • [IP: 80.245.190.**]

ludzie czego czepiacie się młodzieży spokój, niech rząd miasta udostępni im kino boisko gdzie mogą pograć miłą kawiarnię, a wtedy nie będzie złego w tym mieście. atak gdzie mają się podziać.

Gość • Czwartek [10.04.2014, 18:58:48] • [IP: 31.61.211.**]

Brawo brawo szacun dla chlopakow

Dziub-Dziub • Czwartek [10.04.2014, 16:30:37] • [IP: 83.3.70.***]

Ognisko to nic, wazny jest sposób przyrządzenia tej kiełbaski. Otóż ona, ta kiełbaska mogła w trakcie pieczenia podwędzić się w dymie naturalnym ! Co jest nielegalne! Czy ktoś może zawiadomił władze, sanepid, policje albo inny cbś ?

Gość • Czwartek [10.04.2014, 15:23:41] • [IP: 46.112.102.**]

Może to i wyolbrzymiony temat, poniżej niektórzy negują sens robienia z tego sensacji, nawet twierdzą, że dalej się paliło od Krzywej, że na działkach. Mimo to w pamięci mam obrazy grup dzieciaków pokonujących płoty i bawiących się na terenie ogrodzonym, o ile pamiętam, tam są jakieś budynki techniczne, przy Grunwaldzkiej nieopodal nowych domów na Krzywej. Zastanawiałem się, co robią rodzice, ze dzieciaki biegają samopas... Tam jest jakaś patologia.

Gość • Czwartek [10.04.2014, 13:46:51] • [IP: 62.69.231.***]

Bez sensu. Pewnie jakiejś starej * żal dupę ściska.

Gość • Czwartek [10.04.2014, 12:06:33] • [IP: 178.238.252.**]

Interweniowali strażacy, jak wyraźnie widać, że to małolaci zasypują ognisko piaskiem.

Gość • Czwartek [10.04.2014, 11:05:09] • [IP: 178.8.78.***]

Ktoś pisze wolny kraj, ale miasto ma inne prawa, jak wieś. Kto tego nie wie niech poczyta kodeks.

Gość • Czwartek [10.04.2014, 10:16:52] • [IP: 80.245.181.***]

Fajne te niektóre wpisy, informuję że zdjęcie jest wykonane na jednej z działek zaraz za sklepem ogrodniczym i nic ta działka ma do osiedla Krzywa.A chłopcy na pewno w ramach porządków wiosennych palili stare krzewy i gałęzie, to są działki i takie rzeczy można palić.Lepiej się skupcie na właścicielach domków rodzinnych czym wieczorami palą w piecach bo wtedy smród unosi nad całym miastem zwłaszcza w części zachodniej.

Gość • Czwartek [10.04.2014, 10:09:39] • [IP: 95.129.224.***]

Brawa brawa piotrek

Gość • Czwartek [10.04.2014, 10:05:27] • [IP: 92.42.118.**]

nie rozumiem o co chodzi kiedyś zawsze się jechało do lasu, na polane czy na działki robiło ognisko i piekło kiełbaski przecież to nic złego zwariował ten świat to co ta młodzież ma robić chyba pić i palić trawę w domach zamiast przebywać na świeżym powietrzu maskara

Gość • Czwartek [10.04.2014, 09:54:18] • [IP: 62.69.203.***]

Zapomniał wół jak cielęciem był.Kiedyś były pieczone ziemniaczki a czasami kiełbaska (nie przelewało się nam wtedy).Nikt nie robił problemu jak teraz.A co lepiej żeby wybijali szyby i ćpali?

Gość • Czwartek [10.04.2014, 08:25:38] • [IP: 93.94.184.***]

A kto zapłaci za interwencję straży ? Rodzice?

Gość • Czwartek [10.04.2014, 08:03:15] • [IP: 193.110.130.***]

Ludzie, bez przesady - zapomnieliście już co robiliście za gówniarza? Nie ważne czy z Krzywej, czy z innej" lepszej" dzielnicy na pewno też nie jedno ognisko organizowaliście, nie jeden śmietnik po pijaku przewróciliście... Niestety dzisiejsza młodzież nie ma żadnych możliwości spędzania wolnego czasu - w piłkę grać nie wolno (nawet na boiskach szkolnych, gdzie kiedyś grało się do późnego wieczora), hal sportowych nie ma, basenu nie ma (tylko nie nazywajcie tego czegoś na Żeromskiego basenem), skate parków nie ma, nic nie ma, więc co mają robić?

Gość • Czwartek [10.04.2014, 08:01:14] • [IP: 80.245.189.***]

ognisko, grila mozna robic ale nie zeby komus dym w okna walil.moze na balkonach jeszcze rozpala?

strażak SAM • Czwartek [10.04.2014, 07:33:17] • [IP: 80.245.179.***]

Bez Jaj to już ogniska na pieczoną Kiełbaskę-ziemniaki nie można rozpalić - zapomnieli jak sami byli młodzi. pozdrawiam

Gość • Czwartek [10.04.2014, 00:57:51] • [IP: 81.129.41.***]

Brawo dla chłopaków nie uciekli tylko zadzwonili, nie uciekają od problemów tylko je rozwiązują

Gość • Czwartek [10.04.2014, 00:41:48] • [IP: 80.245.190.***]

Nie długo jakaś stara klępa zadzwoni ze ktos puścił bąka i też przyjadą ?. To zaczyna być smieszne osoba która dzwoni w takiej sprawie powinna dostać mandat za zawracanie dupy i nie dawanie żyć innym. Ogniska zawsze mogły się palić jezeli były pod kontrolą nie wolno palić śmieci i tym podobnych. Żenada jakaś stara wyposażona w hemoroidy potrafi postawić straż pożarną na nogi.

Gość • Środa [09.04.2014, 23:27:23] • [IP: 88.156.233.***]

BO CO NIE WOLNO NAM?? TO WOLNY KRAJ!!

Gość • Środa [09.04.2014, 23:17:22] • [IP: 87.106.215.***]

Ja tam jestem tolerancyjna. Niech se patologia pali co chce byleby smród zatrzymywała dla siebie a nie częstowała nim sąsiadów.

Gość • Środa [09.04.2014, 22:53:23] • [IP: 95.129.226.***]

Ruskie kiedyś jak wypalali trawy...albo i samemu się im podpalało hahaha

Gość • Środa [09.04.2014, 22:06:57] • [IP: 92.42.112.***]

Brak tam kącika dla dzieci i efekty już widać. Jakie to wielkie zagrożenie, pewnie chcieli cały świat spalić! Jaką straszną teraz mamy młodzież :))

Gość • Środa [09.04.2014, 22:05:26] • [IP: 92.42.114.**]

Ale to nie patologia! Dajcie k* pobawić się młodym!

Gość • Środa [09.04.2014, 21:54:00] • [IP: 80.245.191.***]

nie ma to jak życzliwość starych moherow z krzywej. pozdrawiam Aniola Stroza

Oglądasz 1-25 z 34
■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■