POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.04.2014, 17:06:40] • Świnoujście

W "białym zameczku" paliły się śmieci

W "białym zameczku" paliły się śmieci

fot. Sławomir Ryfczyński

W opuszczonej willi przy ulicy Zamkowej w piwnicy paliły się śmieci. Palił się tapczan oraz opona. Na szczęście w pomieszczeniu nikogo nie było. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej.

- Straż pożarna o godzinie 14.25 została powiadomiona o palących się śmieciach przy ulicy Zamkowej. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia, oddymieniu oraz przeszukania pomieszczenia- informuje straż pożarna w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-33 z 33

Gość • Piątek [11.04.2014, 15:28:38] • [IP: 62.69.254.***]

Wszyscy wielce obeznani w tym temacie. Czytam te bzdury to śmiać się chce.

Gość • Środa [09.04.2014, 13:42:04] • [IP: 31.61.140.***]

poamietam ten dom parenascie lat temu byl piekny tylko bylo pozazdroscic tym co w nim mieszkali nie bylam tam juz tyle lat i dzis zobaczylam w jakim jest stanie i ze wlasciciele nic nie m tbia z to poprostu masakra

Gość • Środa [09.04.2014, 10:36:42] • [IP: 83.21.21.**]

wlasciciel sie w grobie przewraca...

Gość • Wtorek [08.04.2014, 17:43:13] • [IP: 79.184.191.***]

Co ma urząd do tego budynku? NIC!! To prywatna posesja! Spadkobiercy nie zabezpieczyli pałacyku, więc popadł w ruinę. Pisanie o tym, że miasto powinno coś z tym zrobić śmierdzi mi komunizmem. Miasto nie ma żadnych praw do tego terenu.

Gość • Wtorek [08.04.2014, 15:02:39] • [IP: 80.245.190.**]

mówicie że wiecie co zrobić kedy spotyka was tragedia na którą nie jesteście gotowi życzę przeżycia wam . ...

Gość • Wtorek [08.04.2014, 14:22:01] • [IP: 88.156.233.***]

Tutaj prawdopodobnie straszy duch właścicielki. W 2003 roku w Kamieniu Pomorskim właśnie ta właścicielka tej posesji zginęła w wypadku samochodowym pod beczkowozem. Straszna tragedia. Ja też bardzo to przeżywałem, wtedy gdy w 2005 roku po raz ostatni jej córka tej zmarłej pani przyjechała na wakacje, musiała w urzędzie sprzedać po niej wszystkie majątki. I tak oto taki zameczek przez ponad 9 lat stoi ponuro, który gwałci dobro bezdomnych i stoi bezczynnie pod lasem. Dziękuje bardzo pięknie za artykuł.

Gość • Wtorek [08.04.2014, 14:10:50] • [IP: 95.129.224.***]

przecie synek mieszka w sciu przy kollataja a wilkow morskich pod innym nazwiskiem

Gość • Wtorek [08.04.2014, 12:26:17] • [IP: 2.97.9.***]

Zadłużone !!

Gość • Wtorek [08.04.2014, 08:57:49] • [IP: 5.172.248.***]

WŁAŚCICIELKA, KTORA ZBUDOWAŁA TEN ZAMECZEK ANIA, zginęła tragicznie w wypadku samochodowym jadąc do domu z Kamienia Pomorskiego.No i po śmierci zaczęło się. ..Dwoje dzieci i mąż.Gdyby wiedziała co stało się z jej krwawicą zapewne przewróciła by się w grobie.A taki wielki i piękny pomnik jej wystawili i o wszystkim zapomnieli...

23:34 Gość • Wtorek [08.04.2014, 07:57:09] • [IP: 92.42.112.**]

debil,

Gość • Wtorek [08.04.2014, 03:12:40] • [IP: 70.51.95.**]

MUSZE WYSLAC ZDJECIE TEGO DOMU JAK PIEKNIE WYGLADAL PARE LAT TEMU.CO SIE STALO, ZE JEST TAK ZDEWASTOWANY..

Gość • Wtorek [08.04.2014, 00:00:34] • [IP: 2.97.9.***]

Zadłużone i to tak że nikomu się nie opłaca tego odkupić, nawet miastu!

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 23:34:28] • [IP: 62.69.254.***]

Gość[07.04.2014, 19:32:20]*[IP:82.132.235.***] Co Ty za bzdury wypisujesz, że to jest zadłużone, nie wiesz jaka jest prawda, to się nie udzielaj, a nie fałszywie ludziom tyłek smarujesz.Rodzina Hani która po niej pozostała, wie z jakiego powodu jest ta przykra sytuacja.Jest akt własności, prywatna posesja i nic nikomu do tego w jakim stanie się znajduje, nie muszą się nikomu tłumaczyć jaka była wola ich żony i matki.Trzeba zrobić przegląd prywatynch posesji w naszym mieście, a wtedy okarze się, że ta posesja nie jest wcale najgorsza.U nas ludzi jest tak przyjęte, że leżącego trzeba jeszcze bardziej skopać, wstyd trzeba najpierw swoje brudy wyprać, a dopiero można spojrzeć na sąsiada.

zorientowany • Poniedziałek [07.04.2014, 23:13:20] • [IP: 62.69.254.***]

Na dzien dzisiejszy dom ma zastawiona hipoteke i poniekad bank ma nad nim piecze. Formalnym wlascicielem tego domu jest tylko jedna osoba, ktora zwyczanie nie chce ani tego domu ani splacic hipoteki. Hipoteka obciazona na dosc powazne pieniadze za ktore mozna kupic 2 ladne domy. To tak zeby uciac niepotrzebne spekulacje.Pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 22:59:43] • [IP: 80.245.178.**]

Wystarczy zlecić to do jakiegoś biura nieruchomości, szybko to wyprostują.

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 22:31:11] • [IP: 93.94.186.***]

Ja tego nie mogę pojąć - że nikt się tym tyle lat nie interesuje, tylko menele mają gdzie bywać. Odszukać spadkobierców i dać im nakaz zabezpieczenia tego, pod rygorem utraty, a jak ich nie ma, trzeba z tym zrobić porządek. To co ma to stać i straszyć, tak w nie skończoność. Coś mi tu nie gra ?? Zapytać w Urzędzie co mają zamiar z tym zrobić i jakie losy czekają ten obiekt. Ktoś musi do jasnej cholery, podjąć w końcu decyzję.

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 22:23:05] • [IP: 80.245.178.**]

Właścicielami budynku byli chyba Cyganie? Niemożliwe, żeby nie mieli spadkobierców.

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 21:32:31] • [IP: 91.62.216.**]

moze ktos wie jak sie nazywalo to rodzenstwo, do jakiej szkoly chodzili moze wiek??

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 20:48:23] • [IP: 92.42.119.**]

LEPIEJ ABY SAM SIE TEN BUDYNEK ZAWALIL NIZ OFIAROWAC GO WCZESNIEJ NA JAKIS DOBRY CEL...PRZEDSZKOLE LUB DOM RODZINNY DLA DZIECI...POLSKA TO WSZAK

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 20:32:42] • [IP: 92.42.114.**]

Glupie komentarze tereny te są opłacone więc i tak nie mogą tego zabrać!! wszystko na temat

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 19:49:32] • [IP: 37.8.215.***]

z chęcią bym to odkupił ale od kogo w użędzie nic niewiedzą szok

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 19:38:12] • [IP: 86.46.193.***]

nie rozumiem, zgineli wlasciciele?to co z calym wyposazeniem tego domu?co wlamali sie zlodzieje i wszystko wyniesli?a dzieci, rodzenstwo wlascicieli co z nimi?

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 19:32:20] • [IP: 82.132.235.***]

nic z tym nie da się zrobić, to jest tak zadłużone że każdy mądry trzyma się od tego z daleka !!

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 19:22:21] • [IP: 83.11.108.**]

Znieczulica urzędowa trwa nadal !

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 19:18:38] • [IP: 80.245.191.***]

Wcześniej ten budynek nie straszył i aż przykro patrzeć w jaką popadł ruinę i żal, że nie znaleziono sposobu, żeby go ochronić przed zniszczeniem!!

o legalnym rozwalaniu • Poniedziałek [07.04.2014, 19:00:52] • [IP: 164.127.185.***]

Kiedyś zadzwoniłem na Policje, jak zorientowałem się, że menele tam żerują. Zastanowiła mnie jakaś senna reakcja Policji. Po krótkim czasie dowiedziałem się, że właścicielka" zamku" zginęła w katastrofie samochodowej i nie ma spadkobierców. Może to jakiś nieprecyzyjny przekaz, ale coś jest na rzeczy. ---Dziwi mnie, że całe miasto patrzy na niszczenie domu i chyba nie ma paragrafu, by to powstrzymać, Chyba. Ja prawnikiem nie jestem, może ktoś wie, że jednak miasto może coś zrobić.

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 18:59:53] • [IP: 178.238.250.***]

Słyszałem ze właściciele tej posesji handlowali na rynku przy granicy jadąc po towar zgineli wypadku miasto po wino się tym .

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 18:10:22] • [IP: 93.94.187.***]

Może odnaleźć spadkobierców, tego zameczku.Właściciele na pewno już nie żyją, ale ich dzieci na pewno, było to rodzeństwo.

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 17:56:09] • [IP: 88.156.235.***]

mnie zastanawia dlaczego nikt tego nie chce sprzedać ani kupić. Budynek ma wartość co prawda zerową a nawet ujemną gdyż trzeba go wyburzyć ale ziemia w Świnoujściu do tanich nie należy.

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 17:54:26] • [IP: 62.69.231.***]

Po cholerę to oddymiać? Na miejscu straży pożarnej nie przyjmował bym zgłoszeń na temat pożarów w tej ruderze.

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 17:53:07] • [IP: 92.42.113.**]

To prawda to jest straszydło

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 17:30:42] • [IP: 37.8.215.**]

Włodarze miasta powinni się wstydzić za ten stan.Rzecz prywatna to jedno, ale zabezpieczenie tych ruin to powinność miasta !

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 17:10:23] • [IP: 80.245.189.***]

wyburzyc to straszydlo.

Oglądasz 1-33 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■