POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.04.2014, 12:31:38] • Świnoujście

Samochód dostawczy stoczył się z górki i uderzył w starszą kobietę. Trafiła do szpitala

Samochód dostawczy stoczył się z górki i uderzył w starszą kobietę. Trafiła do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

Volkswagen, który znajdował się na górce tuż przy przejściu na plażę obok kompleksu gastronomicznego „Bermudy” stoczył się przodem około piętnastu metrów w dół. W pojeździe znajdował się kierowca. Wyglądało tak jakby chciał odpalić silnik jadąc z górki. Pojazd nieszczęśliwie uderzył w stojącą z kijkami nordic walking starszą kobietę. Poszkodowana głową uderzyła o chodnik. Została zabrana przez pogotowie ratunkowe.

Świadkowie zdarzenia mówią, że słychać było przeraźliwy huk. Kobieta na kilka minut straciła przytomność, na szczęście po udzieleniu jej pomocy przez ratowników medycznych odzyskała przytomność. Jak udało nam się ustalić kierowca do pobliskich barów dowoził piwo, był to jego pierwszy dzień w pracy, niestety jak widać wyjątkowo pechowy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-35 z 35

Gość • Niedziela [06.04.2014, 14:11:59] • [IP: 89.77.221.***]

Jeśli auto jest w opłakanym stanie technicznym to gdzie zrobił przegląd ??

Gadochan • Niedziela [06.04.2014, 11:51:10] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Niedziela [06.04.2014, 07:41:49] Kiedy policzyłem błędy ortograficzne w Twoim tekście, to przestałem się dziwić, że wywalono Cię z Jarysza na zbite oblicze już po dwóch tygodniach. Tylko nie rozumiem dlaczego w ogóle zatrudniono analfabetę? Najlepiej to o tej firmie nie świadczy.

Gość • Niedziela [06.04.2014, 11:39:29] • [IP: 92.42.116.***]

kiedyś z tego auta na starym" rondzie" koło poczty wypadły drzwi z boku i wyleciały skrzynki z piwem i beczki na ulice. To była beka.

Gość • Niedziela [06.04.2014, 11:22:02] • [IP: 88.156.233.**]

Gadochan  Sobota [05.04.2014, 22:06:59]  [IP: 92.42.114.***] No właśnie, Promenada jak sama nazwa wskazuje, służy do spacerowania, a nie do ruchu samochodów. Jakoś kiedyś z żywca targali kegi do barów na plaży bez wjeżdżania na plażę i było ok. A teraz to najlepiej wjechać może jeszcze do lokalu do środka ?

Gość • Niedziela [06.04.2014, 07:49:43] • [IP: 62.69.231.***]

Co Oni mają z tymi przeraźliwymi hukami ostatnio?

Gość • Niedziela [06.04.2014, 07:41:49] • [IP: 83.25.115.**]

przeciesz to samochod z Jarysza tak zwana MANDARYNA ona niema chamulcow jest to najgorszy samochod w firmie wspulczuje kierowcy pierwszy dzien i taki wypadek a w dodatku za 5.50 zl za godzine wspulczuje szukaj czegos lepszego ja tam przerobilem tylko 2 tygodnie banda oszustow i w dodatku praca na stary sprzecie czesto nie sprawnym

Gość • Niedziela [06.04.2014, 00:45:52] • [IP: 83.8.64.***]

Dziwny trochę ten samochód, jaka to marka ?

Gość • Niedziela [06.04.2014, 00:43:38] • [IP: 193.200.150.**]

Słyszeliście, że samochód dostawczy stoczył się z górki i uderzył w starszą kobietę?

Gość • Sobota [05.04.2014, 23:52:29] • [IP: 93.94.186.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [05.04.2014, 23:33:52] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Sobota [05.04.2014, 23:05:59] - A czym go mieli sprawdzić? Dynamometrem? Auta prawie nie widać, więc po czym poznajesz, że to grat? Jeżeli masz jakąś konkretną wiedzę o stanie technicznym pojazdu, to się nią z nami podziel, ale nie ubliżaj inteligencji gości portalu swoim mściwym bełkotem.

Gość • Sobota [05.04.2014, 23:05:59] • [IP: 93.94.184.***]

sprawdzili go alkomatem? a auto widać że grat !

Antypatriota. • Sobota [05.04.2014, 22:07:05] • [IP: 62.69.241.***]

znów mendy będą pisać o zakazach dla aut

Gadochan • Sobota [05.04.2014, 22:06:59] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Sobota [05.04.2014, 20:49:11] To twoje" tam", to właśnie jest promenada, miłośniku wózeczków. Jak się chce popaplać, to warto zapoznać się z materią. Jeżeli dostawcy wszystko przerzucą na wózeczki, to będziesz jednym z pierwszych skamlących, że niczego nie ma na czas. Wydaje mi się, że w twoim przypadku wózeczek międzypłatowy ze zbyt dużą prędkością rąbnął cię prosto w płat czołowy. Masz prawo bredzić i strzelać z bata. O le!

Gość • Sobota [05.04.2014, 22:06:04] • [IP: 62.69.241.***]

huk to huk ale czemu przeraźliwy ?

Gość • Sobota [05.04.2014, 21:15:10] • [IP: 92.42.119.***]

Niech ta nasza hurtownia zmieni samochody... kto pozwala jeżdzić tym szajsem??

Gość • Sobota [05.04.2014, 20:49:11] • [IP: 88.156.233.**]

Od kiedy tam można samochodem wjeżdżać ? Zaparkować na promenadzie i dalej wózeczkiem dowieźć.

Gość • Sobota [05.04.2014, 18:11:18] • [IP: 95.129.229.***]

mandaryna

Gość • Sobota [05.04.2014, 18:04:03] • [IP: 80.245.191.***]

Przeraźliwy huk to mają w głowach ci co go słyszeli, a samochód stoczył się z górki nie 15 a 3 metry.

Gość • Sobota [05.04.2014, 17:20:01] • [IP: 95.129.229.***]

bardzo lubię tą hurtownię i pracujące tam dziewczyny

Gadochan • Sobota [05.04.2014, 17:09:04] • [IP: 31.61.138.***]

Gość • Sobota [05.04.2014, 15:52:25] • Farmazony opowiadasz. Gdyby" kierowca odpalał to auto rozpędem", to widziałby stojącą przed nim kobietę. Tym pojazdem dowożą towar do sklepu obok którego mieszkam, więc z czystym sumieniem mogę ci powiedzieć, że łżesz twierdząc, że" jak nie ma górki, to się go nie gasi". Przyleciałeś tu z donosem, ale donosić też trzeba" umić".

Gość • Sobota [05.04.2014, 16:59:58] • [IP: 46.112.254.**]

Proszę sprecyzować, gdzie są owe Bermudy, no naprawdę nie mam obowiązku znać jakieś marketingowe zaklęcia, słowa klucze - proszę operować nazwami ulic, dzielnic.

Gość • Sobota [05.04.2014, 16:36:08] • [IP: 67.159.36.**]

"Świadkowie zdarzenia mówią, że słychać było przeraźliwy huk" - Ci świadkowie, to chyba sami chrupki, dla których wszystko jest przeraźliwe. P.S. Ten pan w tej jasnej kamizelce na" pe" nie może tam przecież iść, bo na zdjęciu w prawym górnym rogu ma zakaz.

Gość • Sobota [05.04.2014, 16:25:32] • [IP: 89.65.238.***]

Mandaryna narozrabiała:)

Gość • Sobota [05.04.2014, 16:20:18] • [IP: 89.204.139.***]

ten wypadek powinien byc nauczka dla tych wszystkich zamulnych bab z tymi kijami zeby patrzaly co robia a nie myslaly o niebieskich migdalacg (dobze jej tak) niech sie teraz bardziej rozglada do okola siebie

KPT BOMBA • Sobota [05.04.2014, 15:56:31] • [IP: 95.129.225.***]

ciekawe gdzie" robia" przeglady :D pewnie w * :D

Gość • Sobota [05.04.2014, 15:52:25] • [IP: 80.245.191.***]

NIE STOCZYL SIE, TYLKO KIERWOCA ODPALAL TO AUTO ROZPEDEM Z GORKI PONIEWAZ W HUROTOWNI J* WLASCICIELE ZYDZA PIENIEDZY ABY KUPIC NOWY ROZRUSZNIK DO TEGO AUTA. TA SYTLACJA TRWA JUZ OD DLUZSZEGO CZASU. JAK NIE MA GORKI TO NIE GASI TEGO AUTA

Gość • Sobota [05.04.2014, 15:21:18] • [IP: 193.175.119.**]

samochody z j* to trupy, nie powinny w ogole jezdzic

Gość • Sobota [05.04.2014, 14:22:30] • [IP: 88.156.233.***]

Każdy kierowca powinien mieć wyobraźnię, ten nie ma !

Gość • Sobota [05.04.2014, 13:55:28] • [IP: 92.42.114.**]

Alkohol zabija nawet pośrednio, a dalej jest legalny. Tak czy inaczej wypadki się zdarzają, trzeba być spostrzegawczym dla własnego dobra.

Gość • Sobota [05.04.2014, 13:53:21] • [IP: 88.79.170.***]

IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA, IDIOTA JAK GO NIE STAC NA DZIALAJACY POPRAWNIE SAMOCHÓD TO NIECH NOSI PIWKO. A JEELI AUTO NIE JEST JEGO TO SZEF SKOMPIRADŁO, WSIÓR POWINIEN KUPIC INNE AUTO. TY SZEF, TY GŁABIE, KUP LEPSZY SAMOCHÓD POPAPRAŃCU.

Gość • Sobota [05.04.2014, 13:11:37] • [IP: 95.91.247.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [05.04.2014, 12:49:47] • [IP: 94.254.192.***]

W ogóle co znaczy robienie parkingów na chodnikach obok lokali? Tak jest na Placu Kościelnym obok marketu Polo. Nie chodzi o główny parking, tylko przed smarzalnią ryb i byłą kwiaciarnią. Co to za tworzący się nowy proceder samowolki. Morze ktoś z urzędu zajmie się nielegalnymi miejscami parkingowymi przeszkadzającymi pieszym.

Gość • Sobota [05.04.2014, 12:42:36] • [IP: 92.42.114.**]

J*i wszystko jasne:)

Gość • Sobota [05.04.2014, 12:41:15] • [IP: 80.245.184.***]

Pewnie auto świeżo po przeglądzie

Gość • Sobota [05.04.2014, 12:33:50] • [IP: 83.3.70.***]

FIRMA J* HEH SAM TAM JEŻDZIŁEM I WIEM W JAKIM STANIE SA TE AUTA ZGROZA

Oglądasz 1-35 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■