POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [04.04.2014, 10:35:43] • Świnoujście

Wybił szybę w "Stodole" i ukradł skrzynkę piwa

Wybił szybę w "Stodole" i ukradł skrzynkę piwa

fot. Sławomir Ryfczyński

W nocy policja ujęła mężczyznę, który wybił trzy duże szyby wystawowe w markecie Społem przy ulicy Monte Cassino i wyniósł skrzynkę piwa.



W czwartek przed godziną 22.00 wezwanie dostała policja, która na miejsce przyjechała bardzo szybko. Policjanci obezwładnili sprawcę. Po chwili na miejsce dotarł Sekret.

Wybił szybę w "Stodole" i ukradł skrzynkę piwa

fot. Sławomir Ryfczyński

Mężczyzna miał przy sobie skrzynkę piwa. Ostatecznie sprawca zdarzenia został opatrzony przez ratowników z powodu okaleczonej ręki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 82, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 82

Gość • Wtorek [08.04.2014, 11:26:13] • [IP: 79.186.124.***]

Te" pseudo-sprzedawczynie" tam pracują chyba za karę, sądząc po obsłudze klienta ! Wiecznie znudzone i snujace się po sklepie..

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 00:46:32] • [IP: 93.94.184.***]

nasze miasto jest widocznie bardzo nudne jezeli piszecie i zamieszczacie takie zdjecia na taki temat

Gość • Niedziela [06.04.2014, 12:38:48] • [IP: 91.23.65.***]

TAA to wszystko wina skrzynki !!

ARNOLD • Niedziela [06.04.2014, 03:58:29] • [IP: 80.245.183.***]

SEKRET SERVICE- he.he.he

Gość • Sobota [05.04.2014, 19:16:55] • [IP: 79.184.202.**]

BALETNICE HEHEHEHEHEH :D

Gość • Sobota [05.04.2014, 18:54:44] • [IP: 79.184.202.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [05.04.2014, 18:49:59] • [IP: 79.184.202.**]

DO : gosc z piatku 04.04.14 godzina 15.36. Ten pies to RADZIO i faKT WOZI DUPY W RADIOWOZIE NA NOCKACH! :D MOJE KOLEZANKI :D NP. OKTAWIE GAWRYS.. :) PZDR PLAYBOYA :D

Gość • Sobota [05.04.2014, 13:39:57] • [IP: 178.238.251.***]

Mam wrażenie, że bardzo chce mieć bezpieczne lokum, wikt i opierunek, bo święta blisko, a pracować się nie chce !

Gość • Sobota [05.04.2014, 08:58:44] • [IP: 31.1.182.***]

Radziu i Jarecki?

Turysta • Sobota [05.04.2014, 08:39:46] • [IP: 46.215.37.***]

A pozowanie Policji jak do zdjęć na portale społecznościowe. . Masakra. . Trzeba było gaśnicą go przygnieść aby nie uciekł. .

zazdrosny ryj • Sobota [05.04.2014, 03:40:18] • [IP: 75.157.3.***]

Gosia... bedzie nastepna gwiazdka ?!

Siwy • Piątek [04.04.2014, 22:00:20] • [IP: 79.184.97.***]

brawo młody, stara dobra szkoła.

Gość • Piątek [04.04.2014, 21:29:20] • [IP: 80.245.181.***]

WÓJEK RADEK PODRAWIAM;)

Gość • Piątek [04.04.2014, 21:08:05] • [IP: 175.176.227.***]

Ta szyba była pod nadzorem konserwatora zabytków, więc się nie wypłaci. No ale tak kusić piwem, które się ma przed nosem to też nieładnie. Mogli chociaż zgasić światło aby ni kusić.

Gość • Piątek [04.04.2014, 20:42:02] • [IP: 88.156.232.***]

do kamieniołomów obszymura dać i niech za...a do końca swojego parszywego życia o suchym chlebie i wodzie, albo uciąć obydwie łapy, to więcej nie sięgnie po nic, co nie jest jego.

Gość • Piątek [04.04.2014, 20:38:05] • [IP: 67.159.36.**]

Co Oni tak pozują jak cio_ty do ped***go czasopisma?

Gość • Piątek [04.04.2014, 20:09:32] • [IP: 109.173.135.***]

Policja jest OK !!

zary • Piątek [04.04.2014, 19:43:47] • [IP: 80.245.186.***]

Sławomir tłoczek jesteś zepsuty jak volvo w rękach kitańców, Szkoda mi ciebie chłopak sie poddał sam w ręce funkcjonariuszy a wy robicie z tego show time Leszcze. to samo wy mundurowi tak wam wesoło mógł wybić jedną i zdewastować cały sklep i uciec zapleczem ale nie chciał po prostu was ośmieszać bo chłop naprawdę umi być nie uchwytny a wy go oczerniacie :D

Gość • Piątek [04.04.2014, 19:16:46] • [IP: 62.69.203.***]

Fakt jest taki, że wszyscy narzekają na policję, ale jak się coś dzieje to lecą i proszą o pomoc...Są też tacy debile co stoją w oknach i drą japy jak to było wczoraj uciekaj bo policja biegnie...a potem mają pretensje ze nic nie robią. Albo dzwonią że biedak na chodniku leży i pewnie zmarznie. Ludzie przestańcie pisać te bzdury bo rzygać się chce!!

Gość • Piątek [04.04.2014, 18:03:22] • [IP: 93.94.190.***]

głuchy i sjam ale ekipa

Gość • Piątek [04.04.2014, 17:55:27] • [IP: 62.69.203.***]

Jak wam kiedyś patologia zajdzie za skórę to inaczej będziecie pisać o policji.

Gość • Piątek [04.04.2014, 17:42:04] • [IP: 83.25.174.**]

Klimek hahaha tata każdego moze byc bo cała Elita meneli i meliniar z nim chleje patologia !!

Gość • Piątek [04.04.2014, 17:18:32] • [IP: 80.245.187.**]

DO Gość • Piątek [04.04.2014, 15:31:56] • [IP: 89.64.246.***] ta blondynka w tym radiowozie ? To nie jest blondynka tylko brunetka, pajacu!!

Gość • Piątek [04.04.2014, 17:18:23] • [IP: 88.156.233.***]

jaki noob, nawet piwa nie sprobowal...