POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [30.03.2014, 09:12:02] • Świnoujście

Zwłoki kobiety odnaleziono w wodzie na plaży

Zwłoki kobiety odnaleziono w wodzie na plaży

fot. Sławomir Ryfczyński

W sobotę, po 21.00 brzeg morza na świnoujskiej plaży rozświetliły światła policyjnego radiowozu. Policjanci wezwali na plażę strażaków. A wszystko to z powodu odnalezienia w wodzie ciała, martwej jak się okazało kobiety.

Zwłoki pływały niedaleko brzegu na odcinku plaży pomiędzy Słodkim Centrum, a Bermudami. Wezwani na miejsce strażacy wyciągnęli ciało denatki na brzeg.

Zwłoki kobiety odnaleziono w wodzie na plaży

fot. Sławomir Ryfczyński

Kobieta ubrana była w czerwoną kurtkę, czarne spodnie. Była bez butów. Na miejsce wezwany został także lekarz (stwierdził zgon) oraz prokurator, który podjął czynności śledcze. Jak dotąd prowadzące czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia służby nie udzieliły więcej informacji. Przekażemy je w miarę postępów śledztwa.

- W sobotę przed godziną 21.00 spacerujący brzegiem morza ujawnili pływające w wodzie zwłoki kobiety. W toku przeprowadzonych czynności z udziałem prokuratora wykluczono działanie osób trzecich. Denatką okazała się 66-letnia mieszkanka Świnoujścia - mówi oficer prasowy KMP w Świnoujściu asp. Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Niedziela [30.03.2014, 09:43:38]

komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-44 z 44

zrozpaczona • Środa [02.04.2014, 22:13:10] • [IP: 83.9.37.**]

gdybyście wiedzieli, że mówicie o mojej śp cioci...żal, ból, strata...[*] Panie świeć nad jej duszą...

Gość • Wtorek [01.04.2014, 01:31:31] • [IP: 88.156.235.***]

Wiem, że to artykuł nie do śmiechu, ale nie mogę z tych komentarzy ahahahah!! Może się utopiła, było zgłoszenie, to z biedy? Weźcie tumany się dwa razy zastanówcie zanim coś napiszecie ;)..

Gość • Poniedziałek [31.03.2014, 16:08:55] • [IP: 89.204.154.**]

:(

gościu • Poniedziałek [31.03.2014, 14:45:59] • [IP: 80.245.191.***]

może ściągnęła buty, bo chciała wypłynąć?

Gość • Poniedziałek [31.03.2014, 12:35:38] • [IP: 87.99.28.***]

do ip 83.21.24*** takie są procedury łosiu malinowy

Gość • Poniedziałek [31.03.2014, 12:05:06] • [IP: 92.42.112.**]

Coraz więcej emerytów, decyduje się na taki krok- dziękujemy panie Tusk - za tę wspaniałą zieloną Irlandię jaka nam pan zafundował!

Gość • Poniedziałek [31.03.2014, 07:36:54] • [IP: 83.21.24.***]

policjanty boja se wody ha ha ha :D siara jak nic strazakow wolac do wody... myslalem ze oni od pozarow...

Gość • Poniedziałek [31.03.2014, 07:03:37] • [IP: 93.94.186.***]

może buty są gdzieś na plaży lub innym brzegu. Chciała popluskać stopy i wpadła!

Gość • Poniedziałek [31.03.2014, 02:59:35] • [IP: 70.26.68.***]

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAC PANIE A SWIATLOSC WIEKUISTA NIECHAJ JEJ SWIECI NA WIEKI WIEKOW AMEN. GLEBOKIE WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY.

Gość • Poniedziałek [31.03.2014, 00:26:03] • [IP: 66.198.19.***]

Jemu się zdawało że miał z metr 80...

Gość • Niedziela [30.03.2014, 22:39:48] • [IP: 80.245.184.**]

To znaczy nie zrobiono sekcji zwlok? Rachu ciachu i do piachu ?

Gość • Niedziela [30.03.2014, 22:29:58] • [IP: 83.23.44.**]

Dlaczego była bez butów ?

Gość • Niedziela [30.03.2014, 21:53:44] • [IP: 92.42.114.**]

Coś mnie się wydaje, że to nie samobójstwo. Ale jak już po kilku godz Wykluczone zostaje działanie osób 3...

mix tłuszczowy • Niedziela [30.03.2014, 21:01:27] • [IP: 95.129.225.***]

tak szybko wykluczono dzialanie osób trzecich? jak to mozliwe? chyba tych sledczych łatwo oszukac... na podstawie czego tak stwierdzili, ze nie ma siniaków ? dziwne to.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 20:21:43] • [IP: 88.156.232.***]

Ten język Policji jest żołosno-nadęty.Nie ma już złodzieja tylko jest sprawca kradzieży, nie ma pałki tylko narzędzie przymusu bezpośredniego tak samo z kajdankami, wypadek jest zdarzeniem, a więzień jest osadzonym... Ten przypadek ze zwłokami kobiety w wodzie zapewne po swojemu nazwali spławikiem.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 19:32:46] • [IP: 92.42.114.**]

Czemu strażacy służą do wyciągania zwłok z wody? Przecież to sprawa kryminalna bądź zdrowotna/śmierć i powinni to robić policjanci lub nurkowie, jeśli byłoby głębiej bądź pogotowie ratunkowe. Mało pożarów i wypadków, gdzie trzeba blachy ciąć i odginać? Strażakiem się zostaje by gasić pożary i ewentualnie jeśli już obserwować zwęglone ciała, a nie wyciągać topielców. Pomijając fakt, że kolejna osoba najwyraźniej odebrała sobie życie w tym mieście :-(

Gość • Niedziela [30.03.2014, 18:39:01] • [IP: 80.245.189.***]

• Niedziela [30.03.2014, 18:26:33] • [IP: 80.245.178.***] AD:Niedziela [30.03.2014, 11:04:05] • [IP: 80.245.184.***] SŁUSZNA UWAGA. SAMI MŁODZI LUDZIE. MAMY PRZYKŁAD ZBRODNICZEJ DZIAŁALNOŚCI poPAPRANEJ BANDY STALINOWSKICH ZBRODNIARZY. lolodolo • Niedziela [30.03.2014, 18:22:55] • [IP: 80.245.178.***] KOLEJNA OFIARA REŻIMU" OSCARA" ...ale wy czubki jestescie.

• Niedziela [30.03.2014, 18:26:33] • [IP: 80.245.178.***]

AD:Niedziela [30.03.2014, 11:04:05] • [IP: 80.245.184.***] SŁUSZNA UWAGA. SAMI MŁODZI LUDZIE. MAMY PRZYKŁAD ZBRODNICZEJ DZIAŁALNOŚCI poPAPRANEJ BANDY STALINOWSKICH ZBRODNIARZY.

lolodolo • Niedziela [30.03.2014, 18:22:55] • [IP: 80.245.178.***]

KOLEJNA OFIARA REŻIMU" OSCARA"

Gość • Niedziela [30.03.2014, 17:50:03] • [IP: 80.245.182.**]

[ + ].

Gość • Niedziela [30.03.2014, 17:45:02] • [IP: 93.94.188.**]

CHCIALA JAK JEZUS PRZEJSC PO WODZIE BO TUNELU ANI MOSTU NIE MA

Gość • Niedziela [30.03.2014, 17:36:39] • [IP: 92.42.112.**]

I pewnie przyjechali po 20 minutach gdzie do kilku chłopaków stojących z piwami podjadą w 5...

Gość • Niedziela [30.03.2014, 16:42:49] • [IP: 80.245.178.**]

Ciało znaleźli wczoraj o godzinie 21, a już dzisiaj rano wykluczono udział osób trzecich? Ktoś mi to może wytłumaczyć?

Gość • Niedziela [30.03.2014, 16:35:46] • [IP: 92.42.118.***]

zal, wielki zal :(

Gość • Niedziela [30.03.2014, 14:07:44] • [IP: 92.42.116.***]

Ugh, ten policyjny język" ujawnili zwłoki kobiety" - zmieniają się stulecia i ustroje polityczne a urzędactwo niezmiennie drętwe i słabo wykształcone.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 13:48:23] • [IP: 212.59.254.**]

na prokuraturę w swinoujsciu nie ma co liczyc, niestety.Nigdy niczego nie potrafią sprawdzić, tylko umarzają postępowania.Nawet w sprawach oczywistych.Kondolencje dla Rodziny.Niech Bóg ma tą Panią w swojej opiece.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 12:45:00] • [IP: 185.5.99.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [30.03.2014, 12:44:31] • [IP: 88.156.234.***]

Może choć tym razem osoba która zawiadomiła policję o znalezieniu zwłok nie będzie głównym podejrzanym jak coraz częściej ma to niestety miejsce w całym kraju, a to krok do postawienia zarzutów i skazania, bo prokuratura i sądy w tym kraju nie zajmują się oceną dowodów tylko sankcjonowaniem tego co się grupie dochodzeniowej wydaje.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 12:41:07] • [IP: 46.114.140.***]

Same orły na forum... jeden nie potrafi czytać ze zrozumieniem (. ..było zgłoszenie??) a drugi się zastanawia czy utonęła??!! Pewnie nie... zatruła się dwutlenkiem węgla w wodzie!! Kondolencje dla rodziny.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 12:25:36] • [IP: 2.111.155.***]

to wina tuska

Gość • Niedziela [30.03.2014, 12:21:12] • [IP: 78.129.148.***]

Po co tam policja?

Gość • Niedziela [30.03.2014, 12:20:54] • [IP: 46.113.100.*]

Co tu na razie komentować? Jak zwykle tragiczne wydarzenie przyciaga idiotów zaburzonych psychicznie i mentalnie, ryją swoim ryjkiem napisy na ekranie jak w kiblu (te" dowcipy" niżej kapralskiego stylu, ten odrażający cynizm) --- a trzeba na razie się tylko pomodlić.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 11:44:35] • [IP: 92.42.113.***]

Brawo dla policjantów, zamiast wyciągnąć tą kobietę z wody, próbować reanimować czy coś, to siedzieli sobie w radiowozie. Lekarz i strażacy przyjechali dopiero po 20-30 minutach a tyle czasu mogło zmienić wszystko, jakby od razu ją wyciągneli, może by żyła...

Gość • Niedziela [30.03.2014, 11:35:17] • [IP: 62.69.231.***]

Gość • Niedziela [30.03.2014, 11:07:44] • [IP: 82.170.42.***]

Jaka straszna desperacja, pokoj Jej duszy.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 11:04:05] • [IP: 80.245.184.***]

Niskie emerytury? A spójrzcie na nekrologi ze zmarłych w ostatnim czasie 6 osób, żadna nie dozyla wieku emerytalnego 67 lat pozdrawiam

Gość • Niedziela [30.03.2014, 10:56:33] • [IP: 95.129.225.**]

(')...

Gość • Niedziela [30.03.2014, 10:27:43] • [IP: 83.21.125.***]

wszystko z biedy, a sił do pracy brakuje w tym wieku

Gość • Niedziela [30.03.2014, 10:14:46] • [IP: 93.94.185.***]

MAŁE EMERYTURY I LUDZIE STARSI NIE MOGĄ PORADZIĆ SOBIE Z BIEDĄ.

Gość • Niedziela [30.03.2014, 10:08:03] • [IP: 79.96.31.***]

To nie mogła tak zrobić, żeby jej nie znaleźli?

Gość • Niedziela [30.03.2014, 09:37:38] • [IP: 78.129.148.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [30.03.2014, 09:29:37] • [IP: 89.77.221.***]

Szkoda kobiety, ale może się utopiła?

Gość • Niedziela [30.03.2014, 09:24:47] • [IP: 80.245.178.***]

jak bez butów to pewnie z promu skoczyła

Gość • Niedziela [30.03.2014, 09:24:34] • [IP: 95.129.225.***]

Skoro w dzień nikt jej nie widział to skąd się wzięła po ciemku? było zgłoszenie?

Oglądasz 1-44 z 44
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■