POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.03.2014, 17:31:04] • Świnoujście

Nowe – odwieczne Polskie Stronnictwo Ludowe

Nowe – odwieczne Polskie Stronnictwo Ludowe

fot. Organizator

W dniu 17 marca br. odbyło się spotkanie organizacji miejskiej Polskiego Stronnictwa Ludowego w Świnoujściu. Gościem organizacji był Prezes Zarządu Wojewódzkiego, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego – dr Jarosław Rzepa. Celem spotkania było dokonanie oceny działalności PSL w okresie półrocza, wybór Zarządu organizacji świnoujskiej oraz opracowanie planu działania na następną kadencję. W wyniku głosowania w skład powołanego Zarządu weszli wieloletni działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego: Ewa Deląg – Prezes, Anna Eichelkraut oraz Piotr Ordon – członkowie Zarządu. Pani Ewa Deląg oraz Anna Eichelkraut w latach poprzednich były odznaczone za zasługi na rzecz ruchu ludowego „złotą koniczynką”.

Zebrani wytyczyli kierunki działań organizacji, z których najważniejsze to: podejmowanie inicjatyw edukacyjnych; współpraca z małymi, średnimi przedsiębiorstwami, organizacjami pozarządowymi, stowarzyszeniami itp.; integracja wewnątrzpartyjna na różnych szczeblach; wspieranie i podejmowanie działań służących rozwojowi Miasta Świnoujście; powrót do historycznych tradycji ruchu ludowego i wspólnego świętowania.

Nowe – odwieczne Polskie Stronnictwo Ludowe

fot. Organizator

Spotkanie zwieńczyło krótkie wspomnienie o nieżyjących Prezesach organizacji powiatowej w Świnoujściu: Danucie Muzykiewicz oraz Michale Eichelkraut – założycielu organizacji świnoujskiej.

Część uroczystą uświetnił występ zespołu „Słowianki” pod kierownictwem pana Mirosława Sienickiego.


komentarzy: 85, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 85

Gość • Czwartek [20.03.2014, 11:42:33] • [IP: 31.61.129.***]

Zbysiu daj sobie na luz i przestań pisać takie głupoty

Gość • Czwartek [20.03.2014, 11:41:36] • [IP: 92.42.119.***]

a co to ? nie ma wulgarnych komentarzy ? wreszcie ? Co w oczy kole, że jest troche kobiet w PSLu i że mężczyzni nie są starymi grubasami? ze nie ma skandali, oraz zapitych pysków? dziw, że jest tam troche mądrych ludzi? wreszcie wykształconych? z kontaktami ?

Gość • Czwartek [20.03.2014, 10:51:26] • [IP: 83.23.188.***]

psy szczekają a karawana idzie dalej. Przekręty wymyślili po to, aby zaistnieć ci, których juz nie ma w PSL. PSL od 119 lat ma się naprawdę dobrze i nie 5 osób, ale 55. pozdrawiamy.

Gość • Czwartek [20.03.2014, 10:42:56] • [IP: 5.173.27.**]

Super! W całym Świnoujściu znalazło się aż 5 osób, które chcą należeć do PSL. Od razu widać, że to będzie faworyt w najbliższych i następnych wyborach. No i sam Wielki Prezes z województwa przyjechał. Trudno się dziwić, takie silne koła nie powstają przecież codziennie. A za chwilę jak im cofną dotacje za te przekręty, co je teraz bada prokuratura, to w Świnoujskim PSL-u zostaną tylko... Słowianki!

Gość • Czwartek [20.03.2014, 10:22:36] • [IP: 80.245.189.***]

PRZY WYBORACH DO SEJMU EURO PARLAMENTU NIE ZAPOMNIMY GDZIE WASZE MIEJSCE JEST DOTYCZY PSL ZA PRACĘ DO 67 EGO ROKU ŻYCIA TYLKO DWUDZIESTOLATKOWIE MAJĄ PROBLEMY Z PRACĄ A CO DOPIERO 40, 45, 50, 60 LATKOWIE NASTĘPNE BAGNO TO , PO, - ZA CAŁOKSZTAŁT ZA STOCZNIE WYSPRZEDAŻ ZIEM ORAZ MAJĄTKU POLSKIEGO PIS ZA NIENAWIŚĆ I COFANIE SIĘ W ROZWOJU NO II SŁAWETNE SLD BYŁE PZPR TO DOPIERO BANDA CIĄGLE CHAPIĄ I NACHAPAĆ SIĘ NIE MOGĄ SZANOWNY CZYTELNIKU NIE DAJ SIĘ OGŁUPIĆ UWAŻNY OBSERWATOR SCENY POLITYCZNEJ NO TE PANIE ŚPIEWAJĄ REWELACYJNIE 67 I GARB NA PLECACH PAMPERSY I ODLEŻYNY

Gość • Czwartek [20.03.2014, 08:08:57] • [IP: 79.184.175.**]

Zostali ideowcy, ludzie, dla których historia, tradycja, mądrość, przyjaźń, dane słowo ma realne, wyjątkowe znaczenie. Ci, którzy odeszli czują niesmak...

Gość • Czwartek [20.03.2014, 07:58:02] • [IP: 193.110.130.***]

To po co zamykali jak teraz znowu otwierają?

Gość • Czwartek [20.03.2014, 07:41:42] • [IP: 88.156.233.**]

Zbyniu tylko Zbyniu bez Zbynia to nic nie znaczacy P S L

Gość • Czwartek [20.03.2014, 07:36:42] • [IP: 88.156.233.**]

po co taki twor w swinoujsciu jak jest spalony

Gość • Czwartek [20.03.2014, 07:22:52] • [IP: 62.69.231.***]

Aktywistki - Ekstramistki

Gość • Środa [19.03.2014, 23:32:10] • [IP: 188.147.9.***]

Wreszcie kobiety.Powodzenia.

Gość • Środa [19.03.2014, 22:36:47] • [IP: 31.61.129.***]

Nareszcie.. Nareszcie nie ma pontona

Gość • Środa [19.03.2014, 22:27:31] • [IP: 83.23.142.***]

Filipinki w Świnoujściu ?

Gość • Środa [19.03.2014, 22:15:12] • [IP: 93.94.186.***]

Jaja jakieś. No to teraz nowoczesny PSL tęczę będzie miał nad koniczynką. Trzeba iść z duchem czasu no i z modą...

Gość • Środa [19.03.2014, 21:54:55] • [IP: 83.25.89.***]

hej ty od IP208- jak taki cwaniak to się sam ujawnij cykorze, na innych wyzywasz a sam tchórzem podszyty

Gość • Środa [19.03.2014, 21:52:10] • [IP: 80.245.183.***]

nienawidze tej partii, nie znam bardziej okrutnych ludzi niz chlopy

Gość • Środa [19.03.2014, 21:25:17] • [IP: 31.61.129.***]

Zespół super. A PSL niech tak trzyma .

Gość • Środa [19.03.2014, 21:23:37] • [IP: 80.245.178.**]

A są jeszcze miejsca przy żłobie?

Gość • Środa [19.03.2014, 21:14:32] • [IP: 5.172.252.***]

A co to za partia??

Gość • Środa [19.03.2014, 20:48:49] • [IP: 94.254.208.***]

hej ty od IP233 - przyjaciel Zbycha?? piszesz tyle złego. Pokaż swoją twarz, może nazwisko. Brakuje ci odwagi? Żałosny człowieku.

Gość • Środa [19.03.2014, 20:47:56] • [IP: 109.74.110.***]

a ten smutak z wasem?? to karierowicz P.O...? siedzi jak na jaju gesiora...haha

waldi • Środa [19.03.2014, 20:24:49] • [IP: 80.111.22.***]

A gdzie P-omieczyński S-łuży L-udziom?

Gość • Środa [19.03.2014, 20:06:22] • [IP: 88.156.233.**]

bez Zbyszka to jest nie to

Gość • Środa [19.03.2014, 20:01:28] • [IP: 88.156.233.**]

niech pokaza swoje twarze

Gość • Środa [19.03.2014, 20:00:45] • [IP: 62.69.200.***]

hehhehehehhehhehheheheh ożywianie trupa

Oglądasz 51-75 z 85
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■