POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.03.2014, 10:00:28] • Świnoujście

Autobusy pojadą inaczej

Autobusy pojadą inaczej

fot. Sławomir Ryfczyński

Będą zmiany w komunikacji miejskiej. Pierwsza- już od 2 maja, na linii europejskiej. Kolejna od 1 lipca na linii numer 10 do Międzyzdrojów. Uruchomione zostaną również tzw. linie sezonowe - do Latarni Morskiej i na Wydrzany.

Komunikacja Autobusowa szykuje się już do sezonu. Od 2 maja zmieni się rozkład linii nr 290 tzw. europejskiej.

- Będzie obowiązywał do 5 października , a następnie zostanie przywrócony dotychczasowy rozkład jazdy - informuje Kazimierz Reimus, dyrektor Komunikacji Autobusowej.

Na liniach miejskich, w tym linii nr 10 do Międzyzdrojów, zmiany rozkładu nastąpią od 1 lipca. Będą obowiązywały do 31 sierpnia. Po tym terminie wróci obecny rozkład.

Od 1 lipca do 31 sierpnia uruchomione zostaną linie tzw. sezonowe: linia nr 1 do Latarni Morskiej i linia nr 6 na trasie Kapitanat Portu- Dzielnica Nadmorska –Wydrzany.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Wtorek [18.03.2014, 00:10:14] • [IP: 46.171.205.***]

DOMAGAMY SIĘ AUTOBUSU Świno - Między w godz 23/24 !!

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 22:31:00] • [IP: 80.245.188.**]

a bilety miesięczne ??!!

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 20:45:25] • [IP: 92.42.112.*]

prosze.o.przywrocenie.nr.trzy

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 20:26:49] • [IP: 80.245.180.**]

Najważniejsze że prezes Reimus jest zadowolony. W oczach prezesa my pasażerowie jesteśmy dodatkiem do jego stanowiska.

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 20:11:44] • [IP: 62.69.251.***]

komunikacyjne poj...busy wroclawskie

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 19:07:12] • [IP: 80.245.190.*]

Z Krzywej przez Grunwaldzką do promu dalej nic. Do Intermarche i Lidla tez nie ma czym dojechać. Komu do diabła ma służyć komunikacja autobusowa ? czy sa po to, by robic wałki, za które płaca Mieszkańcy ?

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 19:02:59] • [IP: 178.238.246.**]

TO SKSNDAL ŻEBY BIEGAĆ DO LINI NR.2OD FRONTU KOSCIOŁA JAKBY NIE BYŁO MIEJSCA NA PLACU CHOCIAZ ROZKLAD NR.2CO ZA KRETYN WYMYSLIŁ I ZAAKCEPTOWAŁ TAK GLUPI ROZKŁAD KTO KOMU JEST POTRZEBNY NIECH PAN REJMUS SIE ZASTANOWI DLACZEGO AUTOBUSY SA KTÓRYMI NIGDZIE NIE MOŻNA DOJECHAĆ CZEKAC GODZINE TO LEPIEJ ISC Z BUTA MAM NA UWADZE LUDZI ZDROWYCH KTÓRYCH JEST CORAZ MNIEJ

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 17:34:14] • [IP: 83.21.34.***]

PRZYWRÓCIĆ poprzednie rozkłady i autobusy.Obecne nie zdają egzaminu.Nie można dojechać o czasie na zabiegi człowiek musi brać taxi, a nie zawsze i nie wszystkich stać.Autobus nr5 też jeździ za rzadko w związku z czym większość ludzi w sobotę i w niedzielę zostaje w domu bo wystarczy, że prom przybije o innej porze ze względu na karetkę i trzeba czekać 2 godziny.Chore.Ostatni autobus do Karsiborza jest o 20:50 a ludzie kończą pracę o 23:00 i muszą prosić znajomych o podwiezienie lub szukać znajomych z łóżkiem.Chore

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 17:33:48] • [IP: 178.238.246.**]

Dlaczego autobus nr 2 nie ma przystanku na placu slowianskim razem z A I B-dlaczego trzeba biegac Jak jedzie nr 2 kolo kosciola przecierz to jest ta sama droga a mozna skorzystac z 2 jak sie chce jechac na Matejki to obled tylko utrudnia sie zycie ludziom-DLACZEGO NIE MA AUTOBUSU NA 11 LISTOPADA TO CENTRUM HANDLOWE I MNOSTWO OSIEDLI.A-B NA MATEJKI DLACZEGO NIE NA 11 LISTOPADA CHOC JEDEN Z TYCH AUTOBUSOWMOZE W KONCU KTOS POMYSLI ZE AUTOBUSY SA DLA LUDZI A NIE LUDZIE DLA AUTOBUSOW

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 16:44:09] • [IP: 62.69.231.***]

Ważne, że szefostwo na urlopie.

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 16:23:50] • [IP: 178.238.244.***]

dyzio sie załapal na foto

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 15:03:36] • [IP: 95.40.226.***]

potrzebny autobus na 11 listopada!!

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 14:55:50] • [IP: 93.94.188.**]

Przywrócić poprzedni rozkład jazdy, który przez lata był wygodny i dobry dla mieszkańców. Dziś dajecie zarabiać taksówkom bo wielu osobom nie pasują godziny jazdy autobusów. Chytry dwa razy traci - warto o tym pomyśleć.

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 14:12:10] • [IP: 178.238.251.***]

przecież tak jest co roku poco ten news?

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 13:18:39] • [IP: 62.69.241.***]

a co z dojazdem na GARTZ?? codziennie dojeżdżam do pracy

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 12:12:15] • [IP: 80.245.187.**]

hehehe, żur i jego pomagier rejmus skutecznie wykończą wszystko

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 11:29:25] • [IP: 93.94.185.***]

Sezonowa 6 na Wydrzany dopiero od 1 lipca/////Kpina z pasażerów.Powinno być 2 miesiące wcześniej...

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 11:25:40] • [IP: 80.245.180.**]

Napisy Zielony Ryneczek pod Zegarem poodpadały. Naprawić nie ma komu.

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 11:25:07] • [IP: 62.69.253.***]

rozkłady jazdy, powrót do poprzedniej wersji, a za te niech zapłaci z własnej kieszeń ten kto to wymyślił, aytobusy niby jeżdżą ale nigdzie nimi nie mozna dojechać, spróbujcie dojecha rano na zabiegi do Rusałki, albo do markietow, poprostu dno!!

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 11:21:07] • [IP: 80.245.180.**]

Dzięki tym zmianom prezes będzie mógł się wykazać jak ciężko pracuje.

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 11:11:16] • [IP: 88.156.235.**]

A co z przywróceniem dawnej 3!!

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 10:56:27] • [IP: 62.69.231.***]

Nie lepiej zlikwidować autobusy ze względu oszczędności?

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 10:55:01] • [IP: 80.55.205.***]

A wiecie, że gdyby miasto przeznaczyło połowę kasiory, którą pompuje rocznie w kopaczy Floty na komunikację autobusową to mielibyśmy bezpłatne przejazdy tak jak w Żorach? Nie wiedzieliście? No to pomyślcie o tym przy urnie wyborczej.

Jelop • Poniedziałek [17.03.2014, 10:32:19] • [IP: 93.94.190.***]

A kiedy beda bilety miesieczne i mozliwosc dotarcia do pracy na druga strone na jednym bilecie?

Gość • Poniedziałek [17.03.2014, 10:17:00] • [IP: 93.94.190.***]

prezes rejmus -za kolko

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■