POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.03.2014, 08:50:24] • Świnoujście

Rzecznik o nowej myjni: Nie blokujemy

Rzecznik o nowej myjni: Nie blokujemy

fot. Sławomir Ryfczyński

Przy ulicy Łużyckiej miała powstać nowa myjnia bezdotykowa. Prace ruszyły i nagle je wstrzymano. Na naszym portalu pojawiły się głosy, że inwestycję blokuje… magistrat.

Nasi Czytelnicy ciągle pytają, dlaczego druga myjnia w Świnoujściu nie jest jeszcze uruchomiona. Nie brak domysłów, że przedsięwzięcie blokuje magistrat, by nie powstała konkurencja dla myjni żony prezydenta.

By zakończyć spekulacje, o nową myjnię zapytaliśmy świnoujski magistrat.

- Inwestycja uzyskała wszelkie wymagane decyzje pozwalające na jej uruchomienie, które są ostateczne i nie ma żadnych formalnych przeciwwskazań do jej zakończenia - twierdzi Robert Karelus, prezydencki rzecznik.- Dlaczego inwestor jej nie realizuje? To pytanie należy zadać bezpośrednio inwestorowi. Sugestie, że ktokolwiek ją blokuje, są zdecydowanie nie na miejscu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 79, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 79

Gość • Sobota [15.03.2014, 14:26:27] • [IP: 41.189.239.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [15.03.2014, 14:22:38] • [IP: 88.156.235.**]

zaprosić misje specjalną lub TVN

Gość • Sobota [15.03.2014, 14:11:56] • [IP: 91.151.139.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [15.03.2014, 13:49:01] • [IP: 31.175.133.***]

Proponuję skontaktować się jeszcze z samym inwestorem, ten artykuł tak rzuca jakby urwane zdanie... Ja wiem, że uczestnicy forum podejrzewają Wielkiego Wulkanizatora o utrudnienia, ale dopóki nie ma głosu tych, którzy przerwali prace, trudno o czymkolwiek wyrokować. Owszem, może być tak, że inwestor CZYMŚ PRZESTRASZONY nabierze wody w usta, albo będzie układał okrągłe zdania, NIE WIADOMO CZEMU, ale warto to jednak zobaczyć w artykule i osądzić.

Gość • Sobota [15.03.2014, 13:36:54] • [IP: 178.238.249.**]

Dziękujemy Panie prezydencie jedna doskonała myjnia w mieście które nam pięknieje wystarczy

Gość • Sobota [15.03.2014, 13:35:31] • [IP: 92.42.119.***]

oj widać się odezwały urzędasy i ex trepi którym Car uratowałzycie dając posadkę-lesne dziadki i babcie które siedzą w oknach i szukają sensacji eh

Gość • Sobota [15.03.2014, 13:24:35] • [IP: 71.246.127.**]

Polska jestes prezydentem np miasta zero wlasnych biznesow po kadenci prowac sonie dzialalnosc ale kto uchawli takie prawo

Gość • Sobota [15.03.2014, 13:18:34] • [IP: 37.8.215.**]

do programu Uwaga podać albo innego ogólnopolskiego i zrobic program na temat tych dziwnych praktyk w Świnoujściu, bo to o pomstę do nieba woła, to kolesiostwo i cwaniactwo, a feee

Gość • Sobota [15.03.2014, 13:07:18] • [IP: 83.21.35.***]

Oddam serce i obie ręce w głosowaniu na nowego Prezydenta - gdyby wystartowała w wyborach ta Pani szfowa Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gość • Sobota [15.03.2014, 13:01:26] • [IP: 81.219.202.***]

Robert otwieraj czym prędzej swoją ręczną myjnie, u Ciebie zawsze bylo pelne zadowolenie z czystosci auta, czekam niecierpliwie

Gość • Sobota [15.03.2014, 12:42:17] • [IP: 62.69.229.***]

do IP: 80.245.178.**] GAMONIU ty stary komuchu TO SĄ PRACOWNICY SAMORZĄDOWI włącznie z wiecznie opluwanym przez ciebie prezydentem

Gość • Sobota [15.03.2014, 12:36:47] • [IP: 95.129.224.**]

Inny temat może ktoś wie dlaczego nie ma programu 2 tv i info i ewentualnie jakas rada jak ustawić antene

Gość • Sobota [15.03.2014, 12:35:39] • [IP: 62.69.229.***]

190 ty też powinneś dostać ale nie TRYTONA tylko TRYPLA

Gość • Sobota [15.03.2014, 12:08:15] • [IP: 178.238.253.**]

To taki temat na zaczepkę, żeby było o czym dyskutować na portalu. A tak naprawdę, czy jest o czym?

Gość • Sobota [15.03.2014, 12:03:02] • [IP: 88.156.233.**]

myjnia na stacji benzynowej BP

Gość • Sobota [15.03.2014, 12:00:34] • [IP: 92.42.117.**]

Kasa inwestorowi się skończyła i teraz zrzuca winę na miasto?

Gość • Sobota [15.03.2014, 11:39:27] • [IP: 80.245.178.**]

Panie. ... tfu. ... na pana to chociaż trzeba mieć kulturę i jakąś aparycję. ... więc panie Karelus przecież wiadomo że właściciel toczył z wami czyli UM boje w sądzie (które ponoć wygrał) więc po co te bzdety. Mimo że to urzędnicy państwowi (między innymi Prezydent jako ich zwierzchnik) robią tą cała hucpę, ale to pan swoją twarzą firmujesz te wszystkie poczynania. Mam nadzieję, że pan kiedyś poczujesz na własnej skórze takie działanie.

Gość • Sobota [15.03.2014, 11:35:26] • [IP: 80.245.190.*]

Myjni Żmura jeszcze nie ma. W tym miejscu jest las. Wszystko jest nielegalne, w rażący sposób zostały naruszone przepisy prawa. 8-12 metrów od lasu jest pas techniczny lasu NIE PODLEGAJĄCY ZABUDOWIE !!

Nasty Mosquito • Sobota [15.03.2014, 11:21:08] • [IP: 95.129.229.***]

Po co ktoś robi wywiady z Karelusami jak wszyscy i tak doskonale wiedzą dlaczego ta myjnia wciąż nie jest otwarta... Ktoś by tu stracił bardzo dochodowy biznes... "Inspektor" z dołu ma racje-dobry i konkretny komentarz. Świnoujście miast kolesiostwa i układzików.Rzygać się za przeproszeniem chce...!!

Gość • Sobota [15.03.2014, 11:08:32] • [IP: 62.69.231.***]

Chamstwo w Państwie!

Gość • Sobota [15.03.2014, 11:06:04] • [IP: 92.42.119.***]

p. prezydent chętnie buduje następne obozy pracy moloch za molochem każdy szmatławiec z zagranicy robi kasę w naszym mieście podatki fruną do całej unii i nie tylko, niszczy każdego co prowadzi polski biznes oczywiście oprócz myjni bo ta jest tylko jedna.

Gość • Sobota [15.03.2014, 10:54:23] • [IP: 77.253.238.**]

mi byłoby wstyd jeździć na myjnie do żmurkiewicza

Gość • Sobota [15.03.2014, 10:54:02] • [IP: 92.42.114.**]

wszyscy jedziecie po prezydencie a ja nie widzę żadnego postu samego zainteresowanego jak coś jest nie tak to niedostanie pozwolenia na uruchomienie !! a swoim zdaniem to myjnia P pada na ryj oszczędzają na środkach można myc a i tak widać brud

Gość • Sobota [15.03.2014, 10:52:55] • [IP: 62.69.241.***]

niech otwierają i to szybko. do żmura już nie jeżdżę bo tam ciągle jakieś problemy z urżądzeniami i chemią i mycie wychodzi do d**y. Ostatnio korzystam z myjni na shelu ale z chęcią pojade na Łużycką.

Gość • Sobota [15.03.2014, 10:46:50] • [IP: 77.253.238.**]

co to jest bi pi?

Oglądasz 26-50 z 79
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■