POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [09.03.2014, 18:45:36] • Świnoujście

Nasze władze jadą wypocząć, czy przyślą mieszkańcom pocztówkę?

Nasze władze jadą wypocząć, czy przyślą mieszkańcom pocztówkę?

fot. Sławomir Ryfczyński

Janusz Żmurkiewicz wybiera się na krótki urlop. Jak się dowiedzieliśmy, prezydent Świnoujścia zamierza wypoczywać aktywnie. Na nartach. Na urlop wyjeżdża też zastępca prezydenta Barbara Michalska.

- Będzie to krótki tygodniowy urlop, który Pan Prezydent spędzi z rodziną - informuje prezydencki rzecznik Robert Karelus.

Zapytaliśmy w magistracie, jak Janusz Żmurkiewicz zamierza spędzić ten wolny czas. Jego rzecznik zapewnia, że będzie to wypoczynek aktywny.

- Na nartach, którego to sportu jest miłośnikiem – mówi Robert Karelus.- A gdzie ? Tam gdzie będą warunki do jazdy.

W poniedziałek na urlop wybiera się też zastępca prezydenta Barbara Michalska.

Byłoby miłym zwyczajem gdyby nasze władze przysłały mieszkańcom miasta pocztówkę z miejsca swojego wypoczynku. Obiecujemy że zamieścimy ją na naszym portalu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 76

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 11:12:20] • [IP: 31.61.140.**]

bilet w jedną stronę ?

miroslawos • Poniedziałek [10.03.2014, 10:52:05] • [IP: 37.8.215.***]

Wszystkim należy się wypoczynek i urlop, to nie U.S.A.!!

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 10:47:22] • [IP: 92.42.117.***]

DO GOSCIA 9.28 Z KIM CHCESZ NAPRAWIAC MIASTO Z PLATFORMA TO POWODZENIA

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 10:21:54] • [IP: 62.69.231.***]

Teraz wipy tylko narty, kiedy był na to czas to nie wiedzieli co to narty czy tenis, ale trzba poudawać - hipokryci.

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 10:21:49] • [IP: 178.42.145.**]

Redakcjo, insynuacje dotyczące prywatnych spraw Żmura i Michalskiej są niesmaczne, na poziomie Faktu. To nie jest dziennikarstwo, tylko magiel. To nie dodaje wam wiarygodności w momentach, kiedy zajmujecie się ważnymi sprawami.

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 09:45:50] • [IP: 92.42.119.***]

a Car na urlop z Carycą to jedzie za swoje czy za moje?niech juz nie wraca my się myjnia zaopiekujemy a nawet darmowa wymiana opon będzie-oczywiście wszystko w ramach Car dla ludzi przed wyborami :) pozdrawiam forumowiczów

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 09:28:07] • [IP: 62.69.251.**]

Niech jada i nie wracaja, naprawimy to miasto po nich...

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 09:26:29] • [IP: 88.156.233.**]

Kto wybiera aktywność na publicznie eksponowanym stanowisku, temu i do łóżka będą zaglądać, a i pilnować czy wierności małżeńskiej dochowuje... Nepotyzm różne oblicza pokazuje, trudno się dziwić wścibskim...

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 09:24:59] • [IP: 193.200.150.***]

Ciekawe czy pieniądze na urlop pochodzą z legalnego pochodzenia?

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 09:24:21] • [IP: 193.200.150.***]

✝ na drogę.

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 09:03:26] • [IP: 93.94.186.***]

Oni na urlop, a chorzy od razu na Karsiborską zresztą tam też brakuje miejsc.Czy ich to obchodzi ??

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 08:56:26] • [IP: 62.69.241.***]

mogli by już zostać tam gdzie wyjadą... nam już więcej zniszczeń nie trzeba.

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 08:53:36] • [IP: 93.94.186.**]

Jaka piękna parka

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 08:47:06] • [IP: 5.173.199.**]

Pani Michalska - osoba o rysach twarzy z lekka orientalnych, dodających zresztą uroku - może w poszukiwaniu korzeni. ..na Wschód?

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 01:36:17] • [IP: 37.8.215.**]

Dobrze takim, ja od 5 lat na śmieciowej umowie muszę dymać i zapomniałam co to jest urlop. Smutne czasy.nie życzę miłej zabawy, szkoda, że wam się należy a ludzie tyrają. Nie zagłosuję na pana. Nie pozdrawiam, czuję ogromny zawód do władz miasta.

Gość • Poniedziałek [10.03.2014, 01:29:44] • [IP: 95.129.228.**]

a kto będzie skarbonki pilnować i wydawać paragony?

Gość • Niedziela [09.03.2014, 23:37:34] • [IP: 80.255.42.***]

chce wiedziec glowny paparazii zeby fotki robil a wycieczke wliczyl w koszta

Gość • Niedziela [09.03.2014, 23:33:50] • [IP: 92.42.114.**]

Gość  Niedziela [09.03.2014, 23:07:21]  [IP: 62.69.251.***]-bo przy takim casanowie nic nie wiadomo.

Gość • Niedziela [09.03.2014, 23:21:16] • [IP: 62.69.251.***]

Privat jest Privat

Gość • Niedziela [09.03.2014, 23:07:21] • [IP: 62.69.251.***]

A słyszały lokalne buraki o tzw. sferze prywatnej? Prezydent, jak każdy, ma prawo do prywatności i wara wam do tego, jak spędza swój urlop. Pilnujcie lepiej swoich współmałżonków.

Gość • Niedziela [09.03.2014, 23:04:11] • [IP: 88.156.235.**]

No i wypad

zawałowiec • Niedziela [09.03.2014, 22:43:53] • [IP: 95.129.225.***]

szybko jezdzi prezydent z tym bagaznikiem na dachu i chyba doswiadczył" meandrów S-3" wraz z pokazna iloscia tirów do wyprzedzenia;

Gość • Niedziela [09.03.2014, 22:20:47] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Niedziela [09.03.2014, 21:42:42] • [IP: 62.69.231.***]...osobiscie mi to nieprzeszkadza niech jada nawet razem aby tylko miasta nie niszczyli betonowymi pomyslami-

Gość • Niedziela [09.03.2014, 22:20:08] • [IP: 92.42.119.**]

Albo prezydent albo zastępca a kto teraz siedzi na tronie bezkrólewie przez tydzień

Gość • Niedziela [09.03.2014, 22:07:19] • [IP: 92.42.115.***]

Hej gościu z godz.9/23 BYKÓW NIE RÓB ((PełO)) a na widokówki czekamy --miłego urlopu!!

Oglądasz 26-50 z 76
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■