POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.03.2014, 19:22:11] • Świnoujście

Powstanie nowe miejsce do treningów Floty

Powstanie nowe miejsce do treningów Floty

fot. Sławomir Ryfczyński

Ponad 2 miliony złotych ma kosztować boisko przy ulicy Białoruskiej. Jego budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku. Będą mogli na nim trenować piłkarze Floty Świnoujście.

W tej chwili trwają jeszcze prace koncepcyjne i uzgodnienia, między innymi z Radą Sportu, co do nawierzchni , jaka ma być tam położona oraz zakresu budowy obiektów towarzyszących. Plany są jednak ambitne. Na nowym obiekcie ma być bieżnia lekkoatletyczna, kort tenisowy, boisko do koszykówki, zaplecze socjalne. Inwestycja rozpocznie się w tym roku. W tegorocznym budżecie miasta na ten cel zostało zagwarantowanych 700 tysięcy złotych.

- Oczywiście sama inwestycja będzie o wiele droższa - mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta.- Według wstępnych szacunków przekroczy 2 miliony złotych i zostanie oddana do użytku w roku przyszłym.

Powstanie nowe miejsce do treningów Floty

fot. Sławomir Ryfczyński

Na boisku przy ulicy Białoruskiej będą mogli trenować piłkarze Floty.

- Przystosowany dla potrzeb rozgrywek ligowych stadion miejski nie jest stadionem klubowym lecz obiektem administrowanym przez OSiR Wyspiarz – mówi rzecznik prezydenta.

Nowe boisko także nie jest budowane jako obiekt treningowy piłkarzy Floty, lecz wielofunkcyjny obiekt sportowy, który ma służyć przede wszystkim mieszkańcom prawobrzeża.

- Gdzie planowane są lub będą treningi piłkarzy- to zależy od sztabu szkoleniowego klubu - dodaje Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-43 z 43

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:46:56] • [IP: 83.21.27.***]

proponuje zrobic tam jakis tor motocrossowy + tor kartingowy pare pagorkow do poskakania dla aut 4x4 (takie kluby i maniacy tych sportow tez sa w swinoujsciu) pryz okazji fajna atrakcja dla mieszkancow

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:44:12] • [IP: 80.245.186.***]

Włodarze miasta czy dotknęła was pomroczność jasna?.

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:40:55] • [IP: 88.156.232.***]

Jasne, na to są pieniądze. ...to jakiś głupi żart chyba...to nie dla dzieciaków z Warszowa, to kolejny ukłon dla kopaczy z upadłej Floty.

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:39:30] • [IP: 88.156.235.**]

Gdzie Rzym, a gdzie Krym ?

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:27:27] • [IP: 83.25.173.***]

Boże ludzie tylko o tym że Patologia na warszowie, martwcie się o swoje dzieci ! Moim zdaniem to dobry pomysł. A gadacie jeszcze o tunelu ruszyli byście dupę i na piesze a nie dupe wozicie w tych autach. Pozdrawia Zawodnik Prawobrzeża

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:19:01] • [IP: 80.53.70.**]

czy to jakiś żart ? wprawki przed prima aprilis ? miasto zadłuzone, żadnych dodatkowych źródeł przychodu, poza wyprzedawaniem terenów i wycinaniem lasów. Jaki klub w Polsce, wywodzący się z małego miasteczka dysponuje trzema boiskami, w tym jednym stadionem ?

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:18:48] • [IP: 80.245.188.**]

doskonały pomysł (to oczywiście żart) - już wybudowano wspaniałą halę - na ile jest wykorzystana?? do kiedy będą promy, każdy obiekt na Warszowie będzie nie wykożystany. .. i już. .. już widzę stertę biegaczy tam ciągnących - trening godzina - dojazd i powrót półtorej do dwóch

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:16:07] • [IP: 80.245.181.***]

Bardzo dobrze w końcu miasto zrobi coś dla dzieciaków z Warszowa. Popieram

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:11:26] • [IP: 93.94.188.***]

Już po wpisach patologii z Warszowa, można przewidzieć losy jeszcze nie wybudowanego obiektu.

Gość • Niedziela [23.03.2014, 20:05:44] • [IP: 83.25.173.***]

Te boisko dla Floty, a kto latał żeby podpisy zbierać ? To byli zawodnicy z Prawobrzeża ! Im sie badziej należy te boisko !!

Gość • Niedziela [23.03.2014, 19:55:56] • [IP: 164.126.200.**]

Tylko zróbcie tak, by nie było to boisko ekskluzywne, by nie było to coś w rodzaju" sportowego LNG", kolejna przestrzeń wyłączona z Warszowa.

Gość • Niedziela [23.03.2014, 19:55:50] • [IP: 62.69.253.***]

ale dzecią nie ma jak zbudować skate park czy coś gdziemozna jezdzić i ćwiczyć

Gość • Niedziela [23.03.2014, 19:52:37] • [IP: 62.69.251.***]

i, k*, jeszcze aquapark dla piłkarzy Floty, kino dla piłkarzy Floty, tunel dla piłkarzy Floty i lotnisko dla piłkarzy Floty. Mój głos w wyborach juz straciliście.

Gość • Niedziela [23.03.2014, 19:49:07] • [IP: 80.245.179.***]

no bez jaj :D

Gość • Niedziela [23.03.2014, 19:39:00] • [IP: 93.94.187.***]

dla piłkarzy floty why not.. ale dla dzieciaków.. what for?. . niech lepiej siedzą w domu przed komputerem i psują oczy.

Gość • Niedziela [23.03.2014, 19:37:05] • [IP: 62.69.231.***]

Po co tym miernotą tyle boisk?

Gość • Niedziela [23.03.2014, 19:34:53] • [IP: 83.21.27.***]

zbudujcie kanalize w karsiborzu a nie robicie kolejne boisko dla nieudolnej floty co juz stadion miejski im nie wystarcza ??

Gość • Niedziela [23.03.2014, 19:23:46] • [IP: 80.245.189.***]

KUUURRR :::CIUT PRZEGINACIE:WYPIE::::

Oglądasz 26-43 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■