POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [02.03.2014, 16:34:48] • Świnoujście

Prezydent Świnoujścia namawia piłkarzy „Floty” do walki o ekstraklasę. Zobacz film!

Prezydent Świnoujścia namawia piłkarzy „Floty” do walki o ekstraklasę. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

„Sprawcie mi ten kłopot!”-powiedział Janusz Żmurkiewicz do piłkarzy w czasie oficjalnej prezentacji zespołu przed wznowieniem ligowych zmagań. Prezydent Świnoujścia nawiązał do trwającej nie od dziś dyskusji czy naszych pierwszoligowców stać jest na ekstraklasę. Prezentacja odświeżonej Floty odbyła się w sobotę, na Sali teatralnej MDK. Już wkrótce ruszą I-ligowe rozgrywki piłkarzy. Zespół Floty Świnoujście zakończył właśnie zgrupowanie i cykl sparingów przed powrotem na ligowe boiska.



Już 8 marca, na własnym boisku biało-niebiescy zmierzą się z Miedzią Legnica. W czasie prezentacji padły zapewnienia o dobrym przygotowaniu do sezonu i woli walki o jak najwyższą pozycję w tabeli.

Prezydent Świnoujścia namawia piłkarzy „Floty” do walki o ekstraklasę. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Prezentacja pierwszego zespołu Floty miała artystyczną oprawę. Wystąpili tancerze ze szkoły tańca „Jantar i wokalistki MDK. Oficjalną prezentację drużyny i sztabu szkoleniowego poprzedził także występ zespołu tańca nowoczesnego ATU.

Prezydent Świnoujścia namawia piłkarzy „Floty” do walki o ekstraklasę. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Miłą niespodzianką dla działaczy iż zawodników była wypełniona szczelnie sala teatralna. Obecność tak dużej liczby mieszkańców jest dowodem stałego zainteresowania miejskim klubem ale działacze Floty mają też nadzieję, że jest to zapowiedź pełnych trybun w czasie zbliżających się meczów.

Prezydent Świnoujścia namawia piłkarzy „Floty” do walki o ekstraklasę. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Prezes MKS „Flota” mecenas Edward Rozwałka zapewnił, że zespół zrobi wszystko aby znacznie poprawić swoją ligową pozycję. Wyraził też zadowolenie z gwarancji prezydenta co do utrzymania puli środków przekazywanych dla „Floty”. Przy okazji zapewnił także o stałych poszukiwaniach strategicznego sponsora.

Prezydent Świnoujścia namawia piłkarzy „Floty” do walki o ekstraklasę. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W czasie prezentacji, swoje stoisko w holu Sali ulokował browar Witnica, jeden z dotychczasowych sponsorów. W sobotę „Wyspiarskiego” można było spróbować za darmo.
Trenerem „Floty” w nadchodzącej rundzie pozostaje Bogusław Baniak. W sztabie szkoleniowym znaleźli się także Tomasz Świderski (II trener), trener bramkarzy-Robert Mioduszewski oraz grający asystent trenera Ensar Arifovic. Kierownikiem drużyny pozostaje Leszek Zakrzewski. W kadrze drużyny znalazło się miejsce dla trzech bramkarzy ( Darko Brljak, Szymon Gąsiński oraz Jakub Kosiorek). W linii obrony zobaczymy Klimasa Gusocenko, Radosława Jasińskiego Piotra Kieruzela, Marka Opałacza, Dawida Siemko, Michała Stasiaka i Sebastiana Zalepę. Linię pomocy stanowią Krzysztof Bodziony, Nenad Eric, Rafał Grzelak, Sebastian Kamiński, Robert Kolendowicz, Sebastian Kwiatkowski, Tomasz Mokwa, Marek Niewiada, Jakub Pułka i Łukasz Sołowiej.

Prezydent Świnoujścia namawia piłkarzy „Floty” do walki o ekstraklasę. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Największym znakiem zapytania pozostają napastnicy. Jak dotąd znamy nazwiska dwóch znanych pewniaków. Są to Ensar Arifovic i Bartosz Śpiączka. Wiadomo jednak, że napastników ma być więcej, jednak kolejne nazwisko(a) poznamy dopiero w kolejnych dniach.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 55

Gość • Niedziela [02.03.2014, 21:39:31] • [IP: 92.42.112.***]

Ta piłka nożna dla mieszkańców to tylko problem.. Finansowanie takiego czegoś jest przestępstwem przeciwko mieszkańcom którzy was wybrali (i miejmy nadzieję że więcej takiego błędu nie popełnią). Przypomnę tylko że na mecze chodzi garstka ludzi, a miasto liczy prawie 40 tysięcy mieszkańców, dla których pieniędzy na inne imprezy czy też dyscypliny niestety niema. Za to podnosi się opłaty za wodę itp. Takim działaniem zapewne ani Pan Prezydent ani obecni Radni przychylności wyborców w kolejnych wyborach sobie nie zdobędą. Trzeba przyznać że Flota zniszczyła cały Świnoujski sport, przeznaczając całą kasę na beznadziejną piłkę nożną, która jako dyscyplina sportowa jest pośmiewiskiem narodowym.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 21:24:53] • [IP: 92.42.119.**]

Szczelnie wypełniona sala?:D to chyba żart jakiś, do 1 kwietnia jeszcze trochę czasu. Niech sobie tych piłkarzyków utrzymują ich kibole, który potrafią tylko chlać i wrzeszczeć na trybunach, a nie z naszych pieniędzy pompowana jest taka olbrzymia kasa!! A tak przy okazji, to z czyjej kasy poszło na wynajęcie sali, ten show i późniejszej imprezy? Nie sądzę, że flota za to zapłaciła:)Odpowiedź jest chyba oczywista;)

Gość • Niedziela [02.03.2014, 21:16:13] • [IP: 80.245.189.***]

Pan Prezydent chyba żartował. Czy Pan chce aby przyjeżdżali do na bandyci stadionowi. Mniemam że dotarło już do wszystkich co działo się dzisiaj na meczu w Warszawie. I Pan chce aby tacy ludzie przyjeżdżali do nas na wyspy. Aczkolwiek z tą ekstraklasą to był tylko dowcip, nie było nie ma, i zapewne nigdy nie będzie. A obstawiać można śmiało spadek do drugiej ligi.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 20:19:43] • [IP: 50.7.78.**]

Flota, żeby się dowartościować, to grała z trzecio i czwartoligowcami, żeby sobie pochlebić, bo z dziećmi łatwiej wygrac, a guma to jakich przychlast, który pcha się na coś, na co dziada nie stać.

KPT BOMBA • Niedziela [02.03.2014, 20:00:42] • [IP: 95.129.225.***]

ciekawe jak obstawiac pierwsze mecze

Gość • Niedziela [02.03.2014, 19:44:26] • [IP: 92.42.119.***]

dresy z lidla ?? bhahaha flota a co to jest? wybryk jasia? za nasza kase eh extraklasa a moze tak 2 liga to co reprezentuja na boisku przyprawia o mdlosci

Gość • Niedziela [02.03.2014, 19:42:40] • [IP: 178.238.252.***]

burmistrz chciał przez to powiedzieć ze wasz wynik będzie jego wynikiem przy urnie... 18:21:57 Ensar to taki kopacz na udo- albo się udo albo nie udo, z wąska specjalizacją rzuty rożne.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 19:35:41] • [IP: 92.42.116.***]

Lepiej spytajcie mieszkańców, czy chcą płacić za to, że paru piłkarzyków sobie tam biega. Kibiców w mieście są może dwie setki. Niech oni utrzymują swoich idoli. No, ale wtedy musieliby przestać tyle chlać...

Gość • Niedziela [02.03.2014, 19:32:31] • [IP: 80.245.189.***]

Do [02.03.2014, 19:15:24]  [IP: 87.205.53.**]. Ludzie rozmawiają nie szczekają. Kultury trochę.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 19:15:24] • [IP: 87.205.53.**]

Panowie, boisko jest Wasze.Zagrajcie ładną piłkę to i szczekaczom odechce się szczekać! Wierni kibice są z Wami. Czekamy n apierwszy mecz, Floota!!

Gość • Niedziela [02.03.2014, 19:13:25] • [IP: 95.41.190.***]

CO TO ZA LUDKI ?? TO NASI PIŁKARZYKI :) KOLEJNE PAJACE CO W 10 BĘDĄ BIEGAĆ ZA JEDNĄ PIŁKĄ A 1 BĘDZIE STAŁ JAK PAJAC PRZED KLATKĄ HEHEHE

Gość • Niedziela [02.03.2014, 19:08:23] • [IP: 92.42.114.***]

Flota to emocje za 15 zeta, 2 godziny, a glupie spektakle o klimakterium za 85 zeta za podobny czas i watpliwą rozrywke.Kasa na sport jest z innej puli niz kasa na chodniki i bruki.Flota do boju! I tak wole na mecz pojsc niz spacerowac po Wojska Polskiego, oglądając niemcow.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 19:06:45] • [IP: 92.42.118.***]

Jesli ktos nie lubi FLOTY to przynajmniej niech sie nie nasmiewa zal mi was pielegnujacych w sobie kasliwy jad.FLOTA JEST I BEDZIE CZY TO SIE WAM PODOBA CZY NIE.

RP • Niedziela [02.03.2014, 19:03:23] • [IP: 80.245.178.**]

Bez przesady Mroczek z tymi rymami nie jest zły.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:54:48] • [IP: 62.69.251.***]

Aha. Czyli nadal pompujemy kasiorę w kopaczy. Remontu ulicy Wojska Polskiego raczej nie należy się spodziewać?

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:50:22] • [IP: 62.69.252.**]

hej flota, II liga już na was czeka!

RP • Niedziela [02.03.2014, 18:46:25] • [IP: 80.245.178.**]

Renata Pliś jedyna uczestniczka z naszego regionu na MŚ w Sopocie.Bez komentarza.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:45:26] • [IP: 88.156.235.***]

Walczyć Flota, walczyć !

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:44:05] • [IP: 80.245.191.***]

Gzie zdjęcie szczelnie wypełnionej sali?

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:40:41] • [IP: 80.245.189.***]

kur...to placcie sobie skladki na tych swoich kopaczy a od miasta wara..

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:23:42] • [IP: 95.129.224.**]

Leśne dziadki z zarządu kupują co sezon tabuny miernych grajków, skąd oni ich biorą, hurtem z allegro?

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:21:57] • [IP: 93.94.188.***]

[IP: 94.250.233.**] Ensar – już nie porusza się tak jak młody chłopczyk, ale ma doświadczenie. Od czasu, do czasu uda mu się zdobyć bramkę. Pierwszym do wymiany, reprezentantem naszej Floty – to Baniak. Toksyczny trener.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:10:31] • [IP: 178.238.249.**]

Dobrze że nie dadzą prezydentowi tych podatków z LNG bo roztrwoni wszystkie na swoje zabaweczki a tak zostaną przeznaczone na lepsze cele.

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:08:23] • [IP: 5.172.248.**]

Poniższe 2 wpisy/180 i 233/ świadczą o dyletanctwie dyskutantów.Brawo Flota!Która jest najlepszym ambasadorem Świnoujścia i zasługuje na wsparcie władz!

Gość • Niedziela [02.03.2014, 18:05:56] • [IP: 88.156.233.***]

Pękałem ze śmiechu z tych częstochowskich rymowanek w wydaniu spykera Mroczka - żenada! Ale co tam, Flota od dawna bawi się wyśmienicie za kasę z miasta i z kibiców!

Oglądasz 26-50 z 55
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■