POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [27.02.2014, 12:52:30] • Świnoujście

Wydział ma już naczelnika

Wydział ma już naczelnika

fot. iswinoujscie.pl

Zmiany personalne w świnoujskim magistracie. Wydział Ochrony Środowiska i Leśnictwa ma nowego naczelnika. Została nim Beata Tułodziecka – Terenda. Zastąpiła Krzysztofa Szpytkę.

- Z poprzednim naczelnikiem Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa została rozwiązana umowa o pracę na zasadzie porozumienia stron, ze względów zdrowotnych - poinformował nas, pytany o powód zmian, prezydencki rzecznik Robert Karelus. - Obowiązki naczelnika, od marca ubiegłego roku, pełniła pani Beata Tułodziecka - Terenda, długoletni pracownik wydziału, która zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, bez konieczności przeprowadzania konkursu, została z dniem 1 lutego bieżącego roku zatrudniona na stanowisku naczelnika wydziału.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 59

Gość • Czwartek [27.02.2014, 22:05:00] • [IP: 31.1.219.***]

niewazne jak sie nazywa, ale gdzie ją znalezc można?

Gość • Czwartek [27.02.2014, 20:22:02] • [IP: 62.69.229.***]

kochani muszę was rozczarować ale te zgrabne nogi nie należą do Beatki, ona jest przy drzwiach

Tułów • Czwartek [27.02.2014, 20:00:31] • [IP: 93.154.138.***]

reszta ciała na łamach portalu. .wkrótce

Gość • Czwartek [27.02.2014, 19:53:03] • [IP: 31.1.219.***]

Wowww...fajna..który to korytarz?

Gość • Czwartek [27.02.2014, 19:51:06] • [IP: 83.8.54.***]

świetna pupa

Gość • Czwartek [27.02.2014, 19:47:26] • [IP: 80.245.189.***]

pan Szpytko widac był za uczciwy i za porządny więc sie rozchorował obcując z otoczeniem urzędowym...

Interesant • Czwartek [27.02.2014, 19:44:49] • [IP: 92.42.114.***]

Po tej fotce widzę że odpowiednia Pani na właściwym miejscu. Już mam sprawę do tej Pani. Nie cierpiącej z włoki. Oczywiście chodzi o środowisko.

kibic • Czwartek [27.02.2014, 18:31:08] • [IP: 93.94.184.***]

Krzysztof wracaj szybko do zdrowia i trzymaj się !! A co do Beaty T - T jaki naczelnik taki urząd

Gość • Czwartek [27.02.2014, 18:14:23] • [IP: 84.209.166.***]

Krzychu zawsze był wporzo...dawał ściągać zadania z matmy i fizy...

Gość • Czwartek [27.02.2014, 18:11:34] • [IP: 178.181.245.***]

Pani Beata nie nadaje się na to stanowisko, gdyż jest bardzo rozkojarzona, chaotyczna i niezorganiowana, to wstyd aby tak duże miasto jak swinoujscie miało tak kiepskiego naczelnika, , ,

Gość • Czwartek [27.02.2014, 17:57:05] • [IP: 95.129.226.***]

Pan Krzysztof Szpytko był bardzo dobrym pracownikiem i szefem. Nie ważne była dla tego człowieka pozycja którą zajmował pracownik. Ważne było jak była wykonywana praca. Często osoby z tzw.dolnej półki są w Urzędzie traktowani jak murzyni i często nie dostają dodatkowych wynagrodzeń. Ten człowiek nie był taki, oceniał swoich podwładnych po tym jak pracowali. Jeśli pracownik olewał wszystko był karcony słownie i nie tylko, natomiast kiedy miał problem to ten człowiek potrafił nie tylko wykonywać swoja prace należycie, ale także zainteresował się i robił co mógł by pomóc podwładnemu. Rzadko kiedy można wspominać pracodawcę i szefa w ten sposób. Człowiek z ambicjami, wykształceniem, kontaktami, stanowiskiem ale i uczuciami.

Gość • Czwartek [27.02.2014, 17:54:20] • [IP: 78.8.45.***]

Szkoda p.Krzysztofa, to byl najlepszy naczelnik w urzedzie.Prawda jest taka ze robil konkurencje Michalskiej, merytorycznie swietny, uczciwy a do tego lubiany za co go Michalska po prostu nienawidzila.Final byl taki ze zdrowie mu wysiadlo i musial odejsc.

21 • Czwartek [27.02.2014, 17:01:13] • [IP: 80.245.189.***]

każdy wydział ma swokego nieroba.

Gość • Czwartek [27.02.2014, 16:59:20] • [IP: 62.69.231.***]

Aleeee nogiii, jeszcze jedna i będzie fortepian :)

Gość • Czwartek [27.02.2014, 16:16:16] • [IP: 109.241.211.**]

No no ale sukcesora pogonili

Gość • Czwartek [27.02.2014, 16:06:11] • [IP: 83.21.35.***]

To ciekawe - wydawało się, iż odejście ludzi ze stanowisk z uwagi na stan zdrowia i to za porozumieniem odeszło w niebyt wraz z minionym systemem. A tu proszę!

Gość • Czwartek [27.02.2014, 15:57:51] • [IP: 46.113.176.***]

TO CO WIDZE TO JEST TO , CZY TE NOGI MOGĄ KŁAM CHYBA NIE...

Gość • Czwartek [27.02.2014, 15:55:29] • [IP: 94.191.184.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [27.02.2014, 15:55:19] • [IP: 5.60.241.***]

Kolejna baba a gdzie równo uprawnienie dla męższczyzn?

Gość • Czwartek [27.02.2014, 15:42:36] • [IP: 83.21.23.**]

aa ze względu na zdrowie no jeśli tak to taak.

Gość • Czwartek [27.02.2014, 15:41:23] • [IP: 95.129.228.**]

i dobrze w końcu właściwa osoba na właściwym miejscu.

Gość • Czwartek [27.02.2014, 15:26:32] • [IP: 88.156.235.**]

wkrótce wybory ;)

Gość • Czwartek [27.02.2014, 15:18:56] • [IP: 92.42.112.***]

To moze wreszcie ktos posprzata Gore Zamkowa (rog Wyspianskiego i Matejki) !! IPlac Mickiewicza (od strony budynku przy Wyspianskiego, ktory jest wystawiony na sprzedaz). Wstyd, zeby na placu, przy ktorym jest Urzad Miasta takie brudy !!

Gość • Czwartek [27.02.2014, 14:44:17] • [IP: 81.219.205.***]

Beatka GRATULACJE! Teraz tylko praca, praca, praca. .. :-)

Gość • Czwartek [27.02.2014, 14:44:11] • [IP: 31.175.166.***]

Do 14:16---ależ ja nie pisałem, że jest nieuczciwym człowiekiem, że jest nieporządnym człowiekiem. Zastanawiałem się nad logiką przypadków w naszym mieście, bo chcę pomóc znaleźć pracę wielu innym osobom porządnym i uczciwym, którzy odbijają się, jak od pola siłowego, od pracy w odpowiednich dla ich kompetencji miejscach.

Oglądasz 26-50 z 59
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■