POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.02.2014, 08:27:10] • Świnoujście

Kierowcy: Ciągle czerwone

Kierowcy: Ciągle czerwone

fot. Czytelnik

Jest problem z sygnalizacją świetlną przy przeprawie Bielików – skarżyli się nam kierowcy. - Sygnalizacja jest obsługiwana przez pracowników żeglugi - mówi prezydencki rzecznik.

- Przed przejściem przy przeprawie promowej Bielików długo nie zmienia się światło - skarżyli się nam kierowcy.- Nawet jak prom odbije, trzeba stać, bo jest czerwone światło. A pieszych już dawno nie ma…

- Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej nie stwierdzili problemów technicznych z sygnalizacją świetlną, kierującą ruchem pojazdów zjeżdżających z promu po obu stronach przeprawy promowej 'Warszów" - twierdzi Robert Karelus, rzecznik prezydenta. - Nie mieli też żadnych sygnałów w tej sprawie od kierowców. Sygnalizacja jest obsługiwana przez pracowników żeglugi, którzy włączają zielone światło dla kierowców dopiero wówczas, gdy mają pewność, że ruch pojazdów nie zakłóci bezpieczeństwa pieszych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-27 z 27

Gość • Poniedziałek [24.02.2014, 15:04:12] • [IP: 93.94.189.**]

Co z tego że zamazaliście tablicę jak widać odbicie na masce :D

Gość • Poniedziałek [24.02.2014, 14:05:11] • [IP: 80.245.180.***]

ALe wy dla siebie jesteście wredni w tych komentarzach... ahhh zapomniałam to przecież Świnoujście :D A na tym zdjęciu i tak widać rejestracje :x

Gość • Poniedziałek [24.02.2014, 09:53:29] • [IP: 193.69.22.**]

Czy Ford Mondeo ZSW 071211 jest pojazdem uprzywilejowanym, że wjechał z pasa dla tych pojazdów na 7.10 jako pierwszy?

Gość • Niedziela [23.02.2014, 22:10:59] • [IP: 178.238.251.***]

Gość • Niedziela [23.02.2014, 11:45:36] • [IP: 79.184.10.***] TRAGEDIA

Gościu • Niedziela [23.02.2014, 21:58:27] • [IP: 93.94.184.***]

Sytuacja przedstawiona na zdjęciu miała miejsce w niedzielę dokładnie tydzień temu. Na pierwszym planie jest mój samochód. Gdy dojechałem do sygnalizacji prom podnosił wjazdy i odbijał. Czerwone światło, pomimo trąbienia kierowców, świeciło się jeszcze przez kilka minut po tym jak prom odpłynął. Wynika z tego iż sygnalizacja była aktywna przez caly czas od przybicia promu, a nie jak to powinno być prawidłowo tylko na czas wypuszczania pojazdów z promu.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 21:00:11] • [IP: 62.69.229.***]

Do [23.02.2014, 11:45:36] • [IP: 79.184.10.***] współczuje temu gościowi spotkać taką nie dość że wredną to nieznającą przepisów babę na swojej drodze to jest pech.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 20:12:24] • [IP: 89.174.73.**]

No niestety ale pali się czerwone prom stoi kierujący pali papierosa z marynarzom na promie i jest wielce zdziwiony kierowca stoi i czeka na zielone lub jakimkolwiek gest kierującego.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 19:08:18] • [IP: 92.42.114.**]

te dupki cumowniki jak puszczają na warszowie to nie umieją zapamiętać na którym aucie skończyli -i jak biorą na następny prom to znów od lewej.No i nie pilnują aby auta podjeżdżały, tworzą się przerwy, których nie widać.później jeden rząd taki sam długi a jest 4 auta a w innym np 8 i stoimy jak barany bo jakiś ćwok nie podjechał.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 17:49:16] • [IP: 83.8.211.***]

Myślę, że niektórych tu" ponioslo", nieładnie...

Gość • Niedziela [23.02.2014, 17:03:55] • [IP: 46.205.176.**]

jestes dupa a nie kierowca. Obowiazujja sygnaly dawane przez uprawnionego, pozniej reszta. Zapoznaj sie dupku z kodeksem drogowym.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 15:59:20] • [IP: 95.129.224.***]

Gość  Niedziela [23.02.2014, 11:45:36]  [IP: 79.184.10.***] haha założe się że jesteś blondynką. Piszesz że tyle lat jeździsz a prostych zasad w ruchu drogowym zrozumieć nie możesz.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 14:49:51] • [IP: 83.21.30.***]

napewno jakiegos" poznaniaka" kierujacy ruchem wywalil" poniedziałkowe popoludnie" na karsibora i znalazl sie problem do szumu :)

Gość • Niedziela [23.02.2014, 14:00:02] • [IP: 62.69.251.***]

Szukacie czegos??Was calkowicie po...o!!Sygnalizacja dziala normalnie!!1

Gość • Niedziela [23.02.2014, 13:57:49] • [IP: 79.184.10.***]

Zgoda, jeśli w ogóle nie ma sygnlizacji, ale w przypadku światła, zepsutego od x czasu?Najwyższy czas usunąć usterkę.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 12:21:11] • [IP: 88.156.233.**]

Gość  Niedziela [23.02.2014, 11:45:36]  [IP: 79.184.10.***] Co jest ważniejsze, światłą, czy osoba kierująca ruchem ? Proszę oddać prawo jazdy, zanim komuś zrobi Pani krzywdę.

wyspiarz 1956 • Niedziela [23.02.2014, 12:08:14] • [IP: 92.42.116.***]

A po co sygnalizacja dla wjeżdżającym na prom tego to nikt nie widzi.A ten co wpuszcza na prom ma tyle obowiązków że nie ma czasu wyłączyc świateł.Przecież musi kiedyś odpocząc.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 12:05:13] • [IP: 80.245.190.**]

do Gość • Niedziela [23.02.2014, 11:45:36] • [IP: 79.184.10.***] - ruch odbywa się wg 4 zasad - 1. kierujacy ruchem, 2. sygnalizacja świetlna, 3. znaki drogowe, 4 pozostałe przepisy i zasady - taka jest kolejność - kiedys uczyli o tym na kursach prawa jazdy, czy coś się zmieniło ?

Gość • Niedziela [23.02.2014, 11:49:37] • [IP: 77.113.115.**]

Typowo polskie: zamiast iść do obsługi zwrócić uwagę na problem, to czujny czytelnik do i swinoujście napisze

Gość • Niedziela [23.02.2014, 11:45:36] • [IP: 79.184.10.***]

Przy wjeżdzie na prom też cały czas pali sie czerwone! Stałam jako pierwsza i widząc czerwone dalej czekałam na zmianę świateł, pracownik przeprawy machał do mnie z daleka, że mam jechać, w końcu podbiegł i zaczął wymachiwać ręką, żły, dlaczego nie jadę, więc ja spokojnie mówię, że jest przecież czerwone, ale się rzucał, aż kierowcy powychodzili z aut.Chudy blondyn w okularach, teraz jak go widzę, to ignoruję totalnie, wyjątkowy cham i prostak. Jeżdżę tyle lat i zawsze miła obsługa (jedna czarna owca się trafiła)A czerwone pali się cały czas z tej strony) czyli nie jest to chwilowa usterka.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 11:40:17] • [IP: 95.129.228.***]

Na Warszowie jak nie ma czerwonego światła to są znaki deogowe które pokazują że pierszeństwo mają ci z promu A w Centrum jak nie ma czerwonego swiatła to znaki pokazują że pierszeństwo mają ci co jadą do stacji paliwowej taka jest różnica

Gość • Niedziela [23.02.2014, 11:19:21] • [IP: 178.238.249.***]

Proste, jak drut. Ktoś zapomina wyłączyć czerwone światło. Wymiana na młodych ludzi ze świeżym umysłem.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 11:01:51] • [IP: 178.238.249.***]

Jak dla mnie to dodatkowo powinien tam stanąć fotoradar, który robi zdjęcia kierowcom przejeżdżającym na czerwonym świetle.Tak się składa że jestem kierowcom i dla mnie czerwone światło to świętość, jeżdżę też rowerem i zjeżdżając z promu kilka razy bym był potrącony. Nie wiem jak dla Was drodzy czytelnicy ale jak dla mnie zdrowie i życie jest największą wartością.Pozdrawiam.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 10:41:34] • [IP: 80.245.190.**]

TEMAT STARY JAK SWIAT...

Gość • Niedziela [23.02.2014, 10:19:25] • [IP: 79.188.98.***]

Są pewne godziny, kiedy obsłudze nawet wyjść się nie chce. Zwłaszcza niedzielne poranki.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 09:21:03] • [IP: 178.238.252.***]

na ulicy pokazanej na zdjeciu nie ma zielonego swiatla, tylko jest czerwone i migajace zolte.

Gość • Niedziela [23.02.2014, 09:00:03] • [IP: 62.69.251.***]

szkoda ze stop sie w aucie nie pali -------bo moze jedzie tylko powoli?? gdyby na zdjeciu bylo widac czerwone swiatlo to co innego a moze tam i pieszy przechdzi. Zdjecie nie pokazuje sytuacji oczywistej wiec po co te sztuczne problemy?

Gość • Niedziela [23.02.2014, 08:45:20] • [IP: 92.42.118.**]

ale zdjęcie mówi samo za siebie promu nie ma bo odbił a samochody stoją

Oglądasz 1-27 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■