POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.02.2014, 09:04:21] • Świnoujście

100 tysięcy dla organizatorów Karuzeli na dwudniową warszawską imprezę!!!

100 tysięcy dla organizatorów Karuzeli na dwudniową warszawską imprezę!!!

fot. Sławomir Ryfczyński

Szok! Organizatorzy karuzeli chcą dostać od Świnoujścia 100 tysięcy na dwudniowa imprezę w Warszawie w maju. Mówią że chcą promować miasto i swoja imprezę za miejskie pieniądze. Wypada po 50 tysięcy za dzień, a miały te środki być dla Świnoujścia. Prawdopodobnie pójdą jednak do Warszawy. Podobno miało w tym roku nie być Karuzeli?

Zapytaliśmy o to rzecznika prasowego urzędu który napisał:
„W dniach od 30 do  31 maja bieżącego roku odbędzie się w Warszawie podsumowanie pięciu lat Karuzeli Cooltury, którego celem jest ogólnopolska promocja Świnoujścia i Wyspy Uznam.

Zaprezentujemy najciekawsze debaty, spotkania, warsztaty, spektakle, koncerty, wystawy i przedsięwzięcia sportowe . Partnerem akcji jest Telewizja Polska. Chęć udziału zgłosiło już blisko 50 gwiazd i medialnych osobowości - informuje Marek Ratajczak Prezes Fundacji CTN.
Zainteresowanie udziałem w tym promocyjnym przedsięwzięciu wyrazili Marszałek Województwa  Zachodniopomorskiego, Burmistrz Herringsdorfu  i Prezydent Świnoujścia .

Chcemy osiągnąć przez to trzy cele -mówi Marek Ratajczak: zainteresować publiczność warszawską Karuzelą i Świnoujściem, tak by jeszcze bardziej „przekierować” dotychczasowy kierunek z Sopotu na Świnoujście. Będzie to także narzędzie do lepszego pozyskania partnerów i sponsorów na przyszłość, a także podtrzymanie zainteresowania mediów Wyspą Uznam. Budżet imprezy szacowny jest na 1,5 mln zł i w całości będzie pozyskany od instytucji i sponsorów. Aktualnie analizujemy projekt imprezy i jeżeli będzie on faktycznie tak interesujący ,jak zapewniają organizatorzy, gotowi  jesteśmy przeznaczyć na promocję miasta i jego walorów turystycznych w stolicy około 100 tysięcy złotych”.

To dziwne skąd organizatorzy karuzeli wezmą 1,5 miliona złotych jeżeli z tego powodu że nie umieli zdobyć trzystu tysięcy w tym roku karuzela się nie odbyła? Nie wiemy gdzie będą szukać milionów ale wiemy skąd chcą dostać 100 tysięcy złotych. I wiemy że były przeznaczone na miejskie pomysły.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 139, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-139 z 139

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:44:43] • [IP: 93.94.185.***]

TO WARSZAWA CHCE SIĘ PROMOWAĆ, MY PROMOCJI NIE POTRZEBUJEMY

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:43:58] • [IP: 93.94.185.***]

MY MIESZKAŃCY BĘDZIEMY PROMOWAĆ SIĘ ZA DARMO, NIE POTRZEBUJEMY NIKOGO OBCEGO DO PROMOWANIA.TRZEBA ZAPYTAĆ SIĘ MIESZKAŃCÓW CZY ZGADZAJĄ SIĘ NA TAKĄ PROMOCJĘ, BO TO SĄ NASZE PIENIĄDZE

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:40:28] • [IP: 88.156.233.***]

Drodzy mieszkancy juz niedlugo wybory samorzadowe wiec po prostu idzcie i glosujcie - tylko od nas zalezy czy w RM zasiada nasi " ulubiency" czy nie.

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:37:56] • [IP: 10.52.179.*]

haha 100kola za baner za toj tojami boze:)

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:31:59] • [IP: 92.42.116.***]

To naprawdę oburzające z jaką arogancją traktuje się mieszkańców! Nie mamy nic do powiedzenia, bo przecież twardy elektorat Żmurkiewicza i tak zapewni mu zwycięstwo, zwłaszcza że wielu mieszkańców nie pójdzie na wybory, bo nie ma na kogo głosować. WIęc robi co chce car i bóg...

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:24:00] • [IP: 80.245.179.***]

Swinoujscie reklamy nie potrzebuje już chyba ze Warszawa chce się reklamować tu to powinna to sfinansować z własnych srodkow

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:23:30] • [IP: 83.25.42.***]

Mamy tutaj przykład planowanego działania polegającego na zainteresowaniu innych miast" wydarzeniem kulturalnym" zwanym Karuzelą i to jeszcze za pieniadze wieśniaków ze świnoujścia których można kręcić bo mają kompleksy wielkich miast. Jestem pełen podziwu dla tupetu organizatora Karuzeli i równocześnie zbulwersowany głupotą naszych władz, ale może o to chodzi, PRZECIEŻ NAJLEPSZE INTERESY TO SŁOMIANE INTERESY - jak w Misiu. Ten film jest opanowany do perfekcji przez Ratajczak

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:21:35] • [IP: 83.8.254.**]

A dlaczego nie da im 100 opon, ale by się kręcili. ..

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:17:11] • [IP: 80.245.178.***]

NIEZŁY BURDEL ZA NASZĄ KASĘ KTOŚ ZMAJSTROWAŁ. KTO TO WIDZIAŁ, ABY PRZYBŁĘDY TAK SOWICIE WYNAGRADZAĆ KOSZTEM NASZYCH POLSKICH DZIECI.

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:12:20] • [IP: 178.238.249.**]

Tak się przed wyborami udaje, że słucha się opinii mieszkańców.Na jesieni czas na zmiany.Dość kręcenia się sld przy naszych pieniądzach.

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:10:29] • [IP: 80.245.189.***]

Paranoja. Ten Ratajczak nie ma wstydu. Widać teraz że tu chodzi tylko o wyłudzanie pieniędzy, ta cała śmieszna beznadziejna karuzela to tylko kasa dla określonej grupy ludzi. Mydlenie oczu promocją to czysty populizm.

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:08:54] • [IP: 80.245.184.***]

Każdy chwyt jest dobry aby zarobić a co na to nas radni ??

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:08:52] • [IP: 5.172.252.***]

Cwaniaczki...

Gość • Wtorek [18.02.2014, 09:06:59] • [IP: 77.113.115.***]

JAK ŻUREK JAKI ROZRZUTNY NIECH ZE SWOICH WYŁOŻY NIE Z NASZYCH PIENIĘDZY !!

Oglądasz 126-139 z 139
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■