POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.02.2014, 08:01:42] • Świnoujście

Czytelniczka: Niczego nie ukradłam, a potraktowano mnie jak złodzieja

Czytelniczka: Niczego nie ukradłam, a potraktowano mnie jak złodzieja

fot. Czytelnik

Zazwyczaj robienie zakupów to zajęcie przyjemne. Pani Alicja, nasza Czytelniczka bardzo się jednak zdenerwowała. Powód: zachowanie ochroniarza w sklepie Biedronka.

9 lutego robiłam zakupy w sklepie Netto. Miałam oryginalne pampery i mleko bebiko 350 gram - wylicza pani Alicja.

Wylicza - nie bez przyczyny. Po sklepie Netto pani Alicja zaszła bowiem do Biedronki przy ulicy Karsiborskiej. Do sklepu wjechała z dzieckiem w wózku.

Czytelniczka: Niczego nie ukradłam, a potraktowano mnie jak złodzieja

fot. Czytelnik

Pod wózkiem miałam towar z innego sklepu – pisze. – Tego towaru w ogóle nie ma w sklepach Biedronka. Poszłam kupić tylko chleb, którego nie dostałam w Netto. Obeszłam cały sklep. Spotkałam znajomych, porozmawiałam i poszłam do kasy. Przy wyjściu ochroniarz mnie zaczepił i zapytał: co pani ma pod wózkiem? Powiedziałam, że to towar z innego sklepu. Oczywiście, nie uwierzył. Zatrzymał mnie. Zaczął mi zaglądać pod wózek i w torebkę. Zachował się okropnie. To było straszne. Jak można tak traktować ludzi!!!

O wyjaśnienia poprosiliśmy przedstawicieli Biedronki. Na razie - bez odpowiedzi.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 147, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 147

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:23:25] • [IP: 62.69.253.**]

Przede wszystkim ochroniarz nie ma prawa przeszukiwac torebki. Mogla sie Pani nie zgodzic. Wtedy on musialby wezwac policje...

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:22:18] • [IP: 95.129.228.***]

Gość  Poniedziałek [17.02.2014, 10:36:20]  [IP: 80.245.189.**] - pierwsze kroki dziecko powinnaś skierować w stronę szkoły i wreszcie nauczyć się poprawnego pisania w języku ojczystym.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:20:02] • [IP: 93.94.184.***]

O co kaman ? Powinien jeszcze jej w * strzelić za mądrowanie się, baba absolutnie nie miała racji a ochroniarz z pełną kulturą wykonywał swoją pracę.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:18:46] • [IP: 92.42.114.**]

ochroniarz postąpił prawidłowo pretensje może mieć do siebie

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:17:28] • [IP: 95.129.228.***]

Gość  Poniedziałek [17.02.2014, 09:38:19]  [IP: 62.69.253.***] " W razie problemów, to sklep który jest PEWIEN! że coś ukradliśmy MUSI udowodnić, że jesteśmy złodziejami!" - Dokładnie to uczynił ochroniarz. Poprosił kobietę o wyjaśnienie skąd ma towar, obejrzał go i zajrzał do torebki, którą jak zgaduję kobieta dobrowolnie otworzyła. Może gdybyś to ty był właścicielem sklepu i codziennie tracił towar kradziony przez meneli (i nie tylko), to by ci się optyka i poglądy zmieniły.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:15:57] • [IP: 178.247.54.***]

Brawo ochroniarz, a głupia niech po wejsciu do sklepu zgłasza, że wwozi towar.Pewnie jest blondynką

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:06:01] • [IP: 83.25.174.**]

mial prawo skoro miala pani coś w wózku niektorzy tak wynoszą właśnie towar ze sklepu zasłaniając się dzieckiem w wózku...

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:06:00] • [IP: 79.175.200.***]

Nie wiem czy Pampersy te konkretne są w Biedronce, ale Bebiko jest.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:04:53] • [IP: 95.129.228.***]

Działanie ochroniarza jak najbardziej prawidłowe. Wystarczyło posiadać przy sobie paragon albo po wejściu do sklepu zgłosić ochroniarzowi lub jakiemuś pracownikowi, że wnosi się towar z innego sklepu i po sprawie. Trudno żeby za pani gapiostwo winą obarczać pracownika ochrony, który własnie od tego jest żeby ukrócić kradzieże i wyjaśniać takie jak ta sytuacje. Strzeliła sobie pani w stopę niestety.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:04:11] • [IP: 178.238.247.***]

Wow, myślalem, że ją pobili czy coś...Żenująca baba. Bierze się paragon z Biedronki lub zgłasza na wejściu, że ma się inny towar. Albo po prostu trzeba mieć zapakowany w jakąś torbę a nie na wózku. Czy ta pani wie, że ochroniarz nie jest od znania się na towarze i nie wie który sklep jaki ma towar ?

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:03:53] • [IP: 62.69.254.***]

Jak włażę do sklepu jakiegoś spożywczego z zakupami z innego sklepu idę do kasy i mówię, że mam zakupy ze sobą z innego sklepu i nie mam żadnego problemu. NIGDY

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 11:03:39] • [IP: 93.94.191.*]

Pierwsza rzecz to to ze pracownik ochrony nie jest pracownikiem biedronki to jest calkiem iina firma a druga rzecz pracownik ochrony nie ma ani obowiazku i nie jest w stanie spamietac wszystkich towarow znajdyjacych sie na sklepie. Pozdrawiam zaloge biedronki i ochroniarzy z karsiborskiej ;)

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:59:26] • [IP: 88.156.235.***]

no właśnie, starch wchodzić z zakupami z innego sklepu bo na wejściu czujesz się jako podejrzany. chore polskie klimaty:)

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:58:09] • [IP: 213.23.239.***]

Mam pytanie, czy ochroniarz pania pobil, obrazil, NIE !! poprostu wykonywal swoja prace. gdyby nie zainteresowanie ochroniarza, to zaraz by sie znalazło wiele takich cwanych panienek, co by kupili towaru w netto za 15 zeta, a w biedronce pochowali pod wozkiem pomiedzy zakupami z netto za nastepne 100 zeta, i zaraz my wszyscy bysmy za to placili podzyżkami cen. Nastepnym razem, prosze miec przy sobie paragon. Kontrola ochroniarza zgodna z prawem, on nie ma tylko prawa dokonywac kontroli osobistej. Do takiej kontroli ochroniarz lub kierownictwo sklepu wzywa policje. Wiec paniusiu, schowaj dumę do portwela, i nie narzekaj.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:45:31] • [IP: 80.245.191.***]

też tak kiedyś miałem ale pokazałem paragon i było po sprawie a teraz sie pytam albo informuje ochrone że wchodze z takim a takim towarem

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:44:59] • [IP: 178.8.57.***]

Ochraniarz zachował się właściwie. Pani powinna tylko pokazać Paragon zkasy zakupionych żeczy, i to wszystko.

waldi • Poniedziałek [17.02.2014, 10:44:19] • [IP: 80.111.22.***]

Był taki bardzo nadgorliwy ochroniarz w biedronce na warszowie. czyzby go przeniesli na druga strone?

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:43:43] • [IP: 92.42.115.***]

Mogłas kobieto zgłosic zakupy ochronie tak jak robią to normalni ludzie i nie było by problemu

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:43:16] • [IP: 31.0.31.**]

To tzw Lukaszek wczesniej urzedowal na warszowie biedra, tak kocha prace ze po godziach przyjechal i przegonil kloszardow wozkowych.Oczywiscie mial tapete na nastepny dzien ladnie przeszlifowana.Biedra Na karsiborskiej potrzebowala go u siebie, w zargonie dzentelmenow ma ksywe Chuck.Hehe mysli ze jest z komando foki.Elitarna szkola z karsiboru

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:41:39] • [IP: 80.245.189.**]

niech pierw w kamery ochrona zobaczy, zczym pani wjechala do sklepu, a potem, oskarza co za zenada. dora rada, nie chodzic joz wiecej do takiego skepu, napisac zazalenie, do sieci, nie benda miec klijetow, za takie podejscie, ja juz po przeczytaniu, tego nigdy wiecej tam nie pojawie sie, bo jak bym zobaczyla tego ochroniaza, to jeszcze bym mu przygadala. wstyd !!

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:36:20] • [IP: 80.245.189.**]

ochrona, jaka to ochrona, same ledwo zipiace, osoby to ochroniaze, ale nie otym mowa. gdzie sa kamery, przed sklepem, i w sklepie, jak pani wjezdza, widac towar, , ze niczego pani sobie nie przywlaszczyla, , , to oblesne, co to za typ. do matki z dzieckiem, podejsc i tak ja podejsc, nie darowala bym temu, czubowi. sama sie tam przejde i pojade z czubem,

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:33:30] • [IP: 62.69.203.***]

sorry - takich mamy ochroniarzy-

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:31:55] • [IP: 95.129.225.***]

Ta pani nie powinna być obrażona ani zaskoczona takim zachowaniem ochrony!!

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 10:28:52] • [IP: 10.52.179.*]

droga redakcjo macie odpowiedź - "Gość  Poniedziałek [17.02.2014, 09:30:17]  [IP: 31.62.74.***] Byłem świadkiem, wszystko widziałem. Paniusia oburzyła się niepomiernie do sytuacji. Ochroniarz, nie dość, że grzecznie to na dodatek uprzejmie zapytał o ten towar pod wózkiem. W końcu od tego jest i za to mu płacą. Ta *, o autoramencie mieszkanki baraków przy Stayera, obruszyła się, jak by była ostoją uczciwości wypisaną na pospolitym licu. A lico podłe wulgarne. Bo na dodatek słyszałem rozmowę tego grona po całym zajściu, zdarzeniu."

ateista • Poniedziałek [17.02.2014, 10:27:37] • [IP: 31.175.162.**]

Brak słów na ignorancję tej klientki. .. i jeszcze pretensje do ochroniarza - to takie typowe. Pamiętacie akcję u Niemców z zatrzymaniem Polki p.K a później jej męża. Tak mocno się odgrażali, że zaskarżą Policję niemiecką i jakoś cisza. A więc coś musiało być na rzeczy. Jest bardzo dużo cwaniaków, którzy na zasadzie współczucia chcą uniknąć konsekwencji.

Oglądasz 76-100 z 147
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■