POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.02.2014, 08:01:42] • Świnoujście

Czytelniczka: Niczego nie ukradłam, a potraktowano mnie jak złodzieja

Czytelniczka: Niczego nie ukradłam, a potraktowano mnie jak złodzieja

fot. Czytelnik

Zazwyczaj robienie zakupów to zajęcie przyjemne. Pani Alicja, nasza Czytelniczka bardzo się jednak zdenerwowała. Powód: zachowanie ochroniarza w sklepie Biedronka.

9 lutego robiłam zakupy w sklepie Netto. Miałam oryginalne pampery i mleko bebiko 350 gram - wylicza pani Alicja.

Wylicza - nie bez przyczyny. Po sklepie Netto pani Alicja zaszła bowiem do Biedronki przy ulicy Karsiborskiej. Do sklepu wjechała z dzieckiem w wózku.

Czytelniczka: Niczego nie ukradłam, a potraktowano mnie jak złodzieja

fot. Czytelnik

Pod wózkiem miałam towar z innego sklepu – pisze. – Tego towaru w ogóle nie ma w sklepach Biedronka. Poszłam kupić tylko chleb, którego nie dostałam w Netto. Obeszłam cały sklep. Spotkałam znajomych, porozmawiałam i poszłam do kasy. Przy wyjściu ochroniarz mnie zaczepił i zapytał: co pani ma pod wózkiem? Powiedziałam, że to towar z innego sklepu. Oczywiście, nie uwierzył. Zatrzymał mnie. Zaczął mi zaglądać pod wózek i w torebkę. Zachował się okropnie. To było straszne. Jak można tak traktować ludzi!!!

O wyjaśnienia poprosiliśmy przedstawicieli Biedronki. Na razie - bez odpowiedzi.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 147, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 147

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 18:06:55] • [IP: 109.173.203.*]

Tępa dzido wykonywał tylko swoją pracę. Sama się weź do jakiejś, a nie robisz z siebie ofiarę stulecia dzieciorobie.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 18:04:04] • [IP: 92.42.114.***]

W KAUFLANDZIE JEST TAK SAMO!

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 17:53:41] • [IP: 80.245.179.***]

I bardzo dobrze tej Pani jak sie wchodzi z zakupami do innego sklepu, to sie zgłasza ochroniarzowi lub ewentualnie Pani w kasie. Więc niech ma do siebie pretensje.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 17:19:33] • [IP: 80.245.177.***]

A może jednak nie zaglądał i nie dotykał...? Jak łatwo osądzać znając sprawę tylko z jednej strony? Panu ochroniarzowi należy się premia za wzorowo wykonywaną pracę.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 16:41:18] • [IP: 62.69.203.***]

Ochroniarzowi należy się premia!!

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 16:39:16] • [IP: 80.212.136.***]

Zatrzymac moze ale nie mz prawa zagladac w torebke w tym swinoujsciu w kazdym sklepie takie pajace mysla ze ochrons to mu wszystko wolno ja bym mu pokazala gdzie jego miejsce.ILe razy w lidu czy biedronce chodzili zamna jak za zlodziejem poszlam do kierownika i po problemie.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 16:32:48] • [IP: 83.89.12.***]

Co za tupet!! Jak sie wchodzi z towarem z innego sklepu, to nalezy liczyc sie z takim zachowaniem ochrony!! Ten pan prawidlowo wypelnial swoje obowiazki. To pani zachowala sie dziwacznie co najmniej, nie zglaszajac, ze wchodzi z towarem z innego sklepu. Klaniaja sie zasady dobrego wychowania, prosze pani!!

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 16:21:52] • [IP: 80.245.182.***]

ale nie wszyscy wiedzą że pracownik ochrony w biedronce nie ma prawa dotykać żadnych toreb ani przedmiotów należących do klijęta a może tylko ująć podejżanego o kradzież i wezwać policję inne działania są niezgodne z prawem a wręcz poodchodzą pod naruszenie nietykalności cielesnej i można dochodzić prawa na drodze sądowej

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 16:11:22] • [IP: 37.8.215.***]

W naszym prawie nie masz obowiązku zgłaszać ochronie że masz inny towar. Ochroniarz nie ma prawa zajrzeć i przeglądać Ci zawartość torebki jeśli posądził Cię o kradzież jego obowiązkiem jest wezwać policję i ona może Ci sprawdzić jaką masz zawartość torebki. Ale ochroniarze w naszych marketach to myślą że są jakimiś Bogami i wszystko im wolno a tak naprawdę 1 na 10 ma licencję

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 15:58:36] • [IP: 93.94.185.***]

TRZEBA NOSIĆ PARAGONY Z INNEGO SKLEPU, WTEDY NIE MA PROBLEMU.OCHRONIARZ ZROBIŁ PRAWIDŁOWO, ŻE PANIĄ ZATRZYMAŁ, A PANI NIE MOGLA OKAZAĆ PARAGONU ZAKUPÓW

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 15:51:57] • [IP: 62.69.253.**]

To nie wina biedronki firma ktora zatrudnia ochrone to firma zewnętrzna Gwarant

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 15:29:23] • [IP: 91.218.190.***]

Bierze się paragon z poprzedniego sklepu, albo zgłasza się ochroniarzowi i tyle. W Realu np. nawet jak się z plecakiem wchodzi to zaklejają zamki.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 15:08:46] • [IP: 62.21.65.***]

Głupia baba i tyle...

G • Poniedziałek [17.02.2014, 15:08:11] • [IP: 89.229.74.**]

Nigdy bym nic nie ukradł. Jakby mnie ochroniarz o coś posadził dostałby w zęby

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 15:03:49] • [IP: 95.129.226.**]

Wypada mieć paragon jak się idzie do innego sklepu, nie byłoby tematu...

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 15:00:21] • [IP: 92.42.114.***]

za towary zakupione w innym sklepie sa paragony, wiec o co chodzi? Ochrona spisala sie dobrze, bo ludzie kradną i kraść będą, a paragon trzeba brac ze soba a nie wywalac.W wielu sklepach sa specjalne szafki na zakupy, a w nowym Kauflandzie zgłasza sie towar i jest odnotowany przed wejsciem do sklepu.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 14:59:10] • [IP: 62.69.203.***]

Ochroniarz powinien bezczelną babę rzucić na glebę i skuć kajdankami. Jak nie było paragonu zawołać policję. Dziecko trzeba odebrać bo wiadomo co z niego przy takiej" matce" wyrośnie.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 14:51:20] • [IP: 80.245.190.**]

co to za niedorozwinięta baba.. ja na miejscu tego ochroniarza bym się z nią nie patyczkował

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 14:33:38] • [IP: 83.11.162.**]

Winien jest pracownik ochrony!! Taki mamy stan prawny ustawy i tutaj należą się Pani wszelkie ustanowione prawem odszkodowania.NIe ma takiego prawa aby cokolwiek Pani musiała wykonać poza poczekaniem na przyjazd Policji, ale fałszywe pomawianie o kradzież jest karalne i z kodeksu cywilnego i karnego.Przełożeni tego Pana -chyba dawni policjanci na emeryturze dobrze o tym wiedzą.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 14:32:39] • [IP: 46.112.238.***]

Poniżej pracownik ochrony twierdzi, że kradzieże są masowe, a ja pytam: dlaczego tak wymyśliliście sklepy? Jeśli nie możecie inaczej tego zrobić, to nie rozszerzajcie zamordyzmu na wszystkich. Wiem, że kradzieże są odrażające, nigdy nic nie ukradnę, ale naprawdę, mam dość dziwnych gości patrzących na mnie ciężkim wzrokiem albo śledzących ciągle, najśmieszniej, gdy nie mam planu kupowania i kilka razy krążę wokół regałów, ochroniarze dostają kociego rozumu. -Naprawdę, coś nie tak jest tu pomyślane, niedługo w rączkę będziemy całować za umożliwienie kupowania.---A taki Intermarche omijam, kiedy mogę, bo czasem mam coś cennego w plecaku, a muszę zostawiać go w szafce - a gwarantują bezpieczeństwo?!!--Nadmiar gorliwości ochrony ZNIECHĘCA do kupowania.

Adrian • Poniedziałek [17.02.2014, 14:06:17] • [IP: 93.94.191.***]

Wystraczyło kobieto podejsc do ochroniarza i powiedziec ze masz towar z innego sklepu. ochroniarz zachowal sie prawidlowo. nie musi wiedziec jaki asortyment ma sklep on nie jest od wykladania towaru. ewidentnie sama sobie zafundowala niepotrzebny stres i dziecku wiec niech nie robi z siebie ofiary

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 14:02:30] • [IP: 80.245.191.***]

to ten ochroniarz z biedronki jest nienormalny powinni go zwolnic on kazdego bierxze za zlodzieja ja sam jak wchodze do biedronki to nie odstepuje mnie na krok chociaz nigdy nic nie ukradlem

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 13:51:49] • [IP: 193.69.22.**]

a może jeszcze miała zgłosić smoczek w zębach i podpaskę pod pachą

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 13:47:00] • [IP: 80.245.180.***]

Podziękujcie złodziejom za to, że wszyscy jesteśmy podejrzani.

Gość • Poniedziałek [17.02.2014, 13:42:09] • [IP: 71.246.117.***]

PRL zglaszac meldowac od czego sa skanery i elektroniczen drzwi

Oglądasz 26-50 z 147
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■