POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.02.2014, 20:18:28] • Świnoujście

Rajd po naszej plaży urządzili sobie prawdopodobnie Ślązacy

Rajd po naszej plaży urządzili sobie prawdopodobnie Ślązacy

fot. Czytelnik

Urząd Morski w Szczecinie namierzył już właściciela samochodu, który w grudniu ubiegłego roku pluskał się w Bałtyku. Kto nim jechał , jest jeszcze ustalane. Za swój ułański wyczyn sprawcy mogą zapłacić od kilkuset złotych wzwyż.

Zapewne nie tylko nasz Czytelnik zobaczył mknący plażą pojazd, ale właśnie on postanowił to uwiecznić na zdjęciach i poinformować nasz portal. Dzięki temu Urząd Morski ma dowody, że taka przejażdżka miała miejsce. Jak przyznawała niedawno Ewa Wieczorek, naczelnik biura dyrektora i rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie, takie informacje Urząd dostaje nieczęsto.

Już wiadomo, że samochód rozjeżdżający naszą plażę należy do Ślązaka.

-Teraz próbujemy ustalić, kto kierował samochodem tamtego dnia - informuje Ewa Wieczorek.

Po plaży nie można jeździć autem. Grozi za to kara od kilkuset złotych wzwyż.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gośćtancerz • Wtorek [13.05.2014, 16:09:55] • [IP: 91.146.227.**]

Młodzi ludzie myślą nie tą głową co trzeba, każdy z nas popełnił jakiś głupi żart, jak ślązak tak i góral i gorol.

Gość • Piątek [07.02.2014, 16:07:33] • [IP: 93.94.187.***]

Ślązacy chyba z ulicy Śląskiej auto stoi w komisie TOM..RS

Gość • Piątek [07.02.2014, 15:40:56] • [IP: 178.5.72.***]

To Ślązak on nie rozumie po Polsku ani po Niemiecku, i się znim nie dogadasz.

Gość • Piątek [07.02.2014, 14:42:20] • [IP: 178.238.246.***]

Ja też tam jeździłem, dobrze, że żaden burak mnie nie sfotografował, nawet nie przegoniłem mew bo akurat tam ich nie było. Z takiej pierdoły robicie proble.

Gość • Piątek [07.02.2014, 08:04:59] • [IP: 5.172.252.***]

Ale z was buraki!!

Gość • Czwartek [06.02.2014, 22:42:21] • [IP: 80.245.186.**]

mlode wilki k..zwa

Nasty Mosquito • Czwartek [06.02.2014, 20:02:58] • [IP: 95.129.229.***]

Dajcie już z tym spokój ludzie...To byli chłopaki z Top Gear a nie ślązocy...:D

Gość • Czwartek [06.02.2014, 20:02:26] • [IP: 62.69.241.***]

wielkie halo powinny rozdmuchac to na caly swiat nawet niedlugo bedzie zakaz chodzenia po plazy barany z um

Gość • Czwartek [06.02.2014, 15:34:10] • [IP: 164.127.237.***]

224 CHOROBA, CZYTAJ HISTORJE , POWSTAŃ SLĄSKICH, NIE MIESZJ KUCA Z POLSKIM SLASKIEM.SENATORA OCZYWIŚCIE

Gość • Czwartek [06.02.2014, 15:27:37] • [IP: 164.127.237.***]

I BARDZO DOBRZE OBY NIE W LECIE- STARE BARANY. ZAMKNĄC BAŁTYK WODE NAPOWIETRZYLI ITAK ŚMIERDZĄCY PIASEK RUSZYLI.DZIADKI TROHE FANTAZJI JA STARY DZIADEK LAT 60

anty debil • Czwartek [06.02.2014, 14:42:43] • [IP: 37.8.215.***]

Sam jestes szkop baranie.

Gość • Czwartek [06.02.2014, 14:16:46] • [IP: 91.151.138.*]

Co się podniecacie koleś dla laski zaszalał, parę stówek zapłaci i się będzie śmiał bo go stać na taki świr.Popieram Ślązaka a żmurek niech mu auto umyje!!

Gość • Czwartek [06.02.2014, 13:15:27] • [IP: 90.144.116.***]

nad oceanem jezdza wszyscy i na koniach po pplazy i nic

kocur • Czwartek [06.02.2014, 11:48:20] • [IP: 95.129.224.**]

Ścigać Ślązaków, bo myślą, że imu wszystko wolno. Własnum autonomie mić też. ...ha ha ha. Ale do Polski wizy wprowadzić i niech sobie siedzum w ty ślunski autonomii.

Gość • Czwartek [06.02.2014, 09:48:07] • [IP: 80.245.190.***]

Słązoki to szkopy, mówili o tym w TV.

Gość • Czwartek [06.02.2014, 09:18:42] • [IP: 93.94.188.***]

a kto bogatemu zabroni

Gość • Czwartek [06.02.2014, 08:45:14] • [IP: 92.42.116.***]

Nic nikomu nie zrobią - mają numery, ale nie wiedzą kto kierował i jeśli właściciel samochodu nie będzie współpracował, to się nie dowiedzą. W efekcie nie będzie komu wręczyć mandatu i sprawa zostanie umorzona.

Gość • Czwartek [06.02.2014, 08:20:08] • [IP: 193.110.130.***]

Jak wczoraj, czy dwa dni temu, zobaczyłem jaki samochód myje p. Prezydent myślałem, że już wiem kto jeździł po plaży... Teraz jednak widzę, że ten to chyba inna marka, jep jakiś czy cóś, nie to co nasz Prezydent:" bez gwiazdy nie ma jazdy"...

troll • Czwartek [06.02.2014, 07:56:04] • [IP: 93.179.27.**]

Urząd Morski, przechowalnia leśnych dziadków po WUML-u...

Gość • Czwartek [06.02.2014, 07:43:36] • [IP: 80.245.190.***]

Kto bogatemu zabroni..?

Gość • Czwartek [06.02.2014, 07:25:01] • [IP: 88.156.235.***]

sprawa przedawniona i tyle będzie z całej afery, gość odmówi bo nie ma na to dowodów nagranie co praktycznie nic nie widać nie może stanowić dowodu winy.

Gość • Czwartek [06.02.2014, 07:08:23] • [IP: 31.61.138.***]

Ciekawe ile zakosztuje to dochodzenie, ściganie tych zbrodniarzy ? Poza karą grzywny, mandatem powinny ci zwyrodnialcy pokryć, naprawić szkody !! No i na przyszłość - ja bym tam postawił stały posterunek Straży Miejskiej. Nie będą Hanysy nam naszej piknej plaży dewastowali.

Gość • Czwartek [06.02.2014, 06:15:07] • [IP: 95.129.224.**]

WSTYD mam nadzieję że to nie Polak doniósł i zakablował, chociaż to niby nasza narodowa cecha podkładać rodakowi świnię zazdrościć kablować i cieszyć jak komuś gorzej.Podobno za granicą lepeji pracować z murzynem niż z Polakiem...

Gość • Czwartek [06.02.2014, 00:45:44] • [IP: 31.76.157.***]

żyjemy w wolnym kraju, ech żenada, po dzikiej plaży pojezdzić nie wolno bo cię zaraz pod...Urząd morski od...

Gość • Czwartek [06.02.2014, 00:38:32] • [IP: 62.69.254.**]

po plaży nocą pełno aut lata wystarczy patrol postawić będą mandaty

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■