POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [28.02.2014, 08:02:23] • Świnoujście

Czytelnik: Pijany pan Jerzy wymachiwał nożem

Czytelnik: Pijany pan Jerzy wymachiwał nożem

fot. iswinoujscie.pl

Co władze i służby miasta zrobiły w ostatnim czasie, aby uspokoić wszystkim znanego Pana Jerzego? Takie pytanie zadaje jeden z naszych Czytelników. Ten Pan szaleje już chyba od roku – pisze świnoujścianin.

Dzisiaj był widziany pod wpływem alkoholu, gdy wymachiwał nożem (dosyć dużym) – pisze o wspomnianym panu Jerzym nasz Czytelnik.- Ten Pan szaleje już chyba od roku i nie widać, aby ktokolwiek zwracał na niego uwagę... Czy Urząd Miasta lub MOPR, Straż Miejska, Policja czy Prokuratura podjęli jakieś kroki, aby ograniczyć jego samowolę? Czy w tym mieście ściga się jedynie młodzież pijącą piwo w parku i pijanych rowerzystów ?

- Straż Miejska odpowiada za utrzymanie ładu i porządku na terenie miasta. Natomiast nad bezpieczeństwem ludzi czuwa Policja - mówi prezydencki rzecznik Robert Karelus.- Nie oznacza to jednak, że funkcjonariusze Straży Miejskiej nie interweniują na sygnały w sprawie zagrożenia bezpieczeństwa. Tak też było w przypadku tego mężczyzny, ostatnio w lipcu ubiegłego roku. Zawsze jednak w interwencji udział bierze także Policja, której funkcjonariusze mają większe uprawnienia w takich sytuacjach, z zatrzymaniem włącznie.

W treści listu czytelnika nie ujęto bliższych danych osoby, określanej jako "pan Jerzy", jednak z opisu domyślam się, że chodzi o 59-letniego mieszkańca Świnoujścia Jerzego S. W ostatnich dniach mężczyzna ten na polecenie Sądu Rejonowego w Świnoujściu został zatrzymany i osadzony w Areszcie Śledczym celem odbycia kary pozbawienia wolności - pisze rzecznik prasowy KMP w Świnoujściu asp. Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 95, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-95 z 95

Gość • Piątek [28.02.2014, 09:45:16] • [IP: 79.187.101.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [28.02.2014, 09:44:59] • [IP: 88.156.234.***]

do" Gość  Piątek [28.02.2014, 08:10:43]  [IP: 80.245.179.**] To chory czlowiek'jemu potfrzebny lekarz, szybko" Jemu nie jest potrzebny lekarz, on leków prawdopodobnie nie przyjmuje(woli inne trunki). A fakt jet taki że straszy nie od roku a od kilkunastu lat i mężczyźni mogą sobie gonić go kijem a co mamy zrobić my kobiety?? Wyprosić go z lokalu po dobroci nie ma szans.Może czas najwyższy żeby władze zajęły się tym świrem.

Gość • Piątek [28.02.2014, 09:26:34] • [IP: 80.245.182.**]

To szajbus poj...ny. Włazi do lokali i straszy gości. W tamtym roku kilka razy wywalałem go na ulicę ale jak kiedyś wyciągnął na mnie kosę to go pogoniłem kijem. Zawsze jakiś bejsbol musi być pod ręką na takich świrów, policja tu nic nie pomoże. Trzeba tego debila wywieść w Bieszczady i tam zostawić to szybko nie wróci.

Gość • Piątek [28.02.2014, 09:11:04] • [IP: 83.8.205.***]

Jurek jest na wczasach od kilku miesięcy w Pensjonacie Pod Czerwoną Cegłą . ..to jak go wczoraj mogli widzieć...bzdura

XYZ • Piątek [28.02.2014, 09:03:12] • [IP: 80.245.189.***]

W wakacje ubiegłego roku przyszedł do salonu kosmetycznego, w którym akurat byłam. Zapytał się kto mu zrobi" chipsy", fryzjerka żeby się go pozbyć powiedziała, że nikt nie robi tipsów. Ten pan wpadł w taką agresje, groził, że przyjdzie i nas wszystkie pozabija...(nie mówił tego w tak kulturalny sposób)

Gość • Piątek [28.02.2014, 09:00:59] • [IP: 80.245.184.***]

On wcale nie jest chory psychicznie, tylko takiego udaje. Nareszcie znalazł się za kratkami, tam jego miejsce.

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:59:52] • [IP: 86.174.171.**]

Przeciez ten czlowiek jest psychicznie chory. Jest alkoholikiem, wiec jego mozg jest wyplukany. Nie jestem specjalista ale jego zachowanie wskazuje na to. Brrrr zamkniecie w adrescie...'

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:59:10] • [IP: 95.129.225.***]

... koleś jest nachalny i jednocześnie cwany... może chory na głowę ale wie jak poprowadzić rozmowę, żeby rozmówca (((który go nie zna))) dał się w ciągnąć w gierkę... bywał też w lokalach... mój sposób na tego osobnika?? Stanowczość + odrobina determinacji + kilka słow ze słownika * = wygrana :) Oczywiście ostrożność bo nóż, siekiera itp. to atrybuty użytku dziennego tego typka :P Gorzej mają kobiety, dziewczyny... ale uwaga innych mężczyzn i walecznośc też go skutecznie odstraszą ;)

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:58:35] • [IP: 80.245.182.**]

oh jureczek mieszkal na barakach w srod gorszych HIEN jak WITEK, CARYCA ELIZABETH, BANDZIORKI ZA ROZNE CZYNY ale tam POLICJI NIEWIDAC I MOPR, jego chlopine wystarczylo nie wyzywac, niezaczepiac bez powodu ot tak dla smiechu, jesli nieczynisz choremu krzywdy, niewysmiewasz sie, nie upokarzasz to on napewno nic ci nie zrobi jesli wywolac w nim agresje obrazac go to nic dziwnego ze tak zrobil jest chory i nie w wiezieniu jego miejsce tylko w szpitalu, to chory biedy czlowiek osobiscie go mijalem prawie codzien i klanial sie i usmiechnal, JEST PRZYKAZANIE NIECZYN BLIZNIEMU CO TOBIE NIE MILE, inni barakowce sa gorsi nisz on czyste HIENY, BANDYTY, PICIE PROSZE TO OBRAZ CALEGO SWINOUJSCIA NIE JURECZKA TYLKO

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:48:41] • [IP: 80.212.138.***]

takich ludzi jest wiecej a wladze g**** robia, dojdzie do tragedii to znowu beda sie tlumaczyc wiesniaki

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:35:21] • [IP: 95.129.224.***]

Zawiodłam się artykuł o Jurku 30 min na portalu i nic...żadnego komentarza Będe pierwsza, Będe pierwsza :)

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:32:57] • [IP: 83.21.33.***]

ten gosciu jest smieszny ale i niebezpieczny takich ludzi zamyka sie w psychiatryku. A policja straz miejska jak napisano najchetniej stoja na karsiborskiej i wis a vis wysypiska smieci na wylocie z karsiborow z fotoradarem i licza na ŁATWE PIENIADZE od kierowców straży miejskiej dawno nie widzialem w akcji a od tego oni sa fakt 4 os to za malo...

M. • Piątek [28.02.2014, 08:32:44] • [IP: 93.94.188.***]

Od roku ? Chyba od lat kilkunastu :-)

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:23:00] • [IP: 80.245.187.***]

Chlopina smieszny ma PARCIE NA SZKLO

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:21:10] • [IP: 88.156.232.**]

Nie ma co sie go bać to dziad trzepniety raz kopa dostał w lep i był spokój

ryynio • Piątek [28.02.2014, 08:16:57] • [IP: 83.249.31.***]

nikt mu sie podskoczy bo nie ma nic do stracenia

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:13:54] • [IP: 62.69.231.***]

Lepiej niech wymachuje nożem, niż q-tasem.

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:10:43] • [IP: 80.245.179.**]

To chory czlowiek'jemu potfrzebny lekarz, szybko,

ZORRO • Piątek [28.02.2014, 08:06:48] • [IP: 176.238.27.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [28.02.2014, 08:04:50] • [IP: 10.52.182.**]

Przez tą cenzurę na pewno nikt go nie rozpozna.

Oglądasz 76-95 z 95
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■