POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [28.02.2014, 08:02:23] • Świnoujście

Czytelnik: Pijany pan Jerzy wymachiwał nożem

Czytelnik: Pijany pan Jerzy wymachiwał nożem

fot. iswinoujscie.pl

Co władze i służby miasta zrobiły w ostatnim czasie, aby uspokoić wszystkim znanego Pana Jerzego? Takie pytanie zadaje jeden z naszych Czytelników. Ten Pan szaleje już chyba od roku – pisze świnoujścianin.

Dzisiaj był widziany pod wpływem alkoholu, gdy wymachiwał nożem (dosyć dużym) – pisze o wspomnianym panu Jerzym nasz Czytelnik.- Ten Pan szaleje już chyba od roku i nie widać, aby ktokolwiek zwracał na niego uwagę... Czy Urząd Miasta lub MOPR, Straż Miejska, Policja czy Prokuratura podjęli jakieś kroki, aby ograniczyć jego samowolę? Czy w tym mieście ściga się jedynie młodzież pijącą piwo w parku i pijanych rowerzystów ?

- Straż Miejska odpowiada za utrzymanie ładu i porządku na terenie miasta. Natomiast nad bezpieczeństwem ludzi czuwa Policja - mówi prezydencki rzecznik Robert Karelus.- Nie oznacza to jednak, że funkcjonariusze Straży Miejskiej nie interweniują na sygnały w sprawie zagrożenia bezpieczeństwa. Tak też było w przypadku tego mężczyzny, ostatnio w lipcu ubiegłego roku. Zawsze jednak w interwencji udział bierze także Policja, której funkcjonariusze mają większe uprawnienia w takich sytuacjach, z zatrzymaniem włącznie.

W treści listu czytelnika nie ujęto bliższych danych osoby, określanej jako "pan Jerzy", jednak z opisu domyślam się, że chodzi o 59-letniego mieszkańca Świnoujścia Jerzego S. W ostatnich dniach mężczyzna ten na polecenie Sądu Rejonowego w Świnoujściu został zatrzymany i osadzony w Areszcie Śledczym celem odbycia kary pozbawienia wolności - pisze rzecznik prasowy KMP w Świnoujściu asp. Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 95, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 95

Gość • Piątek [28.02.2014, 19:59:41] • [IP: 92.42.114.**]

Jak nie chory to -na prezydenta!

Gość • Piątek [28.02.2014, 19:50:12] • [IP: 83.6.36.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [28.02.2014, 19:25:29] • [IP: 92.42.118.***]

Jimmy Radyjko był spokojny, zasłuchany w radyjko - raz tylko dał przez łeb grubej Zdzisi (też już nie żyje) za pijaństwo pod wierzbą przy śrubie, którą też już wycięto - wierzbę nie śrubę. Ten świat już odszedł i nie porównujcie tego agresywnego facia z Jimmym, bo żadnego porównania nie ma.

Gość • Piątek [28.02.2014, 19:21:07] • [IP: 80.245.190.**]

szczera prawda mój 7-letni syn jak go widzi to mało w pory nie robi. ...zamknąć. ..czuba...pozdrawiam

do 17:24 • Piątek [28.02.2014, 19:13:43] • [IP: 31.175.105.***]

to moze wez go do domu, skoros taki czuly czlowiek, daj mu jesc, wypijcie po kielichu, pogadamy potem, jak na iswinoujsci.e bedzie artykul, ze jurus komus leb obcial :P

Gość • Piątek [28.02.2014, 19:13:32] • [IP: 62.69.254.**]

nieświadomość to chyba wolność nic nie grozi być nieświadomym małe dziecko też jest nieświadome czy jest za to karane?

Gość • Piątek [28.02.2014, 18:17:05] • [IP: 77.254.65.***]

Kiedys kultem u nas byl s.p.Jimmy Radio teraz ostał sie jeno Kumane Papaneu

Gość • Piątek [28.02.2014, 18:13:26] • [IP: 88.156.234.**]

Pan Jerzy S. nie jest chory, nie stwierdzono u niego żadnej choroby psychicznej, w warunkach izolacyjnych np. Z.K. funkcjonuje prawidłowo i regulaminowo.

Gość • Piątek [28.02.2014, 17:24:38] • [IP: 164.126.75.**]

Znieczulica spoleczna, jak mozna tak obrazac innego czlowieka. Moze i jest chory i stwarza zagrozenie ale to jednak czlowiek. Kiedys był normalny, mial rodzine i wlasny biznes. To nie jego wina ze jest teraz jaki jest. Gdybyscie choc znali troche prawdy onim inaczej byscie podchodzili do sprawy. Nie ma co narzekac na czlowieka kiedy to wladze siedza z zalozonymi rekami i maja nas w du... Taka jest pawda. A taki los moze kiedys spotkac kazdego z was i co wtedy. ... ?

Gość • Piątek [28.02.2014, 17:06:12] • [IP: 80.245.180.***]

strasznie agresywny człowiek ma pretensje do wszystkich i o wszystko chodzi wieczorami i człowiek nie wie jak ma się zachować ja nie raz go się wystraszyłam. Kiedyś nie weszłam do jednego sklepu bo on stał na progu i wyzywał na wszystkich rządzących. Kobieta w sklepie stała jak wryta na szczęście sobie poszedł

Gość • Piątek [28.02.2014, 16:42:18] • [IP: 91.23.76.***]

TO wy jesteście chorzy wszyscy JUREK jest normalny inaczej. ..

Gość • Piątek [28.02.2014, 16:32:02] • [IP: 31.61.138.***]

On jest bardzo niebezpieczny, jako mlody czlowiek siedzial w wiezieniu, najgorszy paragraf...

Gość • Piątek [28.02.2014, 16:25:03] • [IP: 62.69.231.***]

Gość  Piątek [28.02.2014, 13:47:25]  [IP: 88.156.233.***] - Ten typ to jest typowy pener jakich wielu w tym mieście, a do tego nosi damskie ciuszki, i robi kupę w rajtuzy, którą później spożywa z pasztetem.

Gość • Piątek [28.02.2014, 16:22:36] • [IP: 74.63.112.***]

Gość  Piątek [28.02.2014, 13:47:25]  [IP: 88.156.233.***] - Ten typ to jest typowy pener jakich wielu w tym mieście, a do tego nosi damskie ciuszki i robi kuę w rajtuzy.

Gość • Piątek [28.02.2014, 16:21:45] • [IP: 88.156.235.**]

Barwna postać, choć mocno kopnięty !

Gość • Piątek [28.02.2014, 16:14:44] • [IP: 92.42.113.***]

Jimmi radyjko, Eros to są najbardziej znane postaci w Świnoujściu, a na poważnie to miejsce tego gościa jest w zakładzie psychiatrycznym do czasu jego wyleczenia.

PLO • Piątek [28.02.2014, 16:12:57] • [IP: 178.238.250.***]

Jimmy to był spoko gość.

Gość • Piątek [28.02.2014, 16:09:36] • [IP: 37.8.215.**]

Tego człowieka należy odseparować i leczyć!! Jest niebezpieczny i nieprzewidywalny.

Gość • Piątek [28.02.2014, 16:03:09] • [IP: 80.245.186.**]

231 pomnik to bym postawil Jimmiemu" radyjko" to on byl najbardziej wyrazista postacia a przy tym nie zaczepial nikogo

oko • Piątek [28.02.2014, 15:22:52] • [IP: 93.94.188.***]

beret

kurator oświatowy • Piątek [28.02.2014, 14:58:35] • [IP: 95.129.228.**]

...Jerzyk jest takim folklorem naszego miasta, należy mu się ochrona konserwatora zabytków.

Gość • Piątek [28.02.2014, 14:47:34] • [IP: 93.94.186.**]

Dobry tyb :)

berta • Piątek [28.02.2014, 14:16:18] • [IP: 31.175.105.***]

tym zamknieciem przysluge mu na zime zrobili, zarcie dostanie, rachunkow zero, czego mu trzeba. w tym kraju zyje sie lepiej patologii, nierobom, dzieciorobom pijakom i zlodziejom.szaleja do woli, zwlaszcza na wiejskiej, ot, przyklad maja takie pijaczki i korzystaja z przywilejow, panstwo na to pozwala.az kogos zabije, to tez powiedza ze nieswiadomy, bo alkoholizm to choroba.haha

Gość • Piątek [28.02.2014, 14:05:56] • [IP: 62.69.231.**]

Jerzy bierze tabletki psychotropowe i pije dlatego ma szajbę

Gość • Piątek [28.02.2014, 13:55:36] • [IP: 80.245.181.***]

Ciężko jest mi o tym pisać ale niech lepiej ktoś go sprzątnie nim zrobi krzywdę komuś innemu.U nas trzeba wymierzać na własną rękę sprawiedliwość ?? to tylko pokazuje jakim krajem jest polska! nie radzimy sobie nawet z takimi błahymi lecz jakże ważnymi sprawami...

Oglądasz 26-50 z 95
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■