POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [31.01.2014, 07:26:13] • Świnoujście

Czy powieje nudą w mieście podczas ferii zimowych?

Czy powieje nudą w mieście podczas ferii zimowych?

fot. Sławomir Ryfczyński

Prezydent Agatowska nie umiała odpowiedzieć na pytanie radnej Jabłońskiej w sprawie organizacji wolnego czasu dla dzieci i młodzieży w czasie zimowego wypoczynku – a ferie tuż, tuż. Radna Elżbieta Jabłońska pytała o możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu przez najmłodszych mieszkańców, którzy nie będą mieli okazji wyjechać na ferie.

W wielu miastach na zimową labę przygotowano ciekawe formy spędzania czasu oraz promocje. Na białych Orlikach dzieci mogą pojeździć na łyżwach, za wypożyczenie których nie muszą płacić. Inną formą aktywnego wypoczynku jest spędzenie czasu w wodzie i tu oferowane są często promocje za wejście na basen na 1 godz. - zapłacimy tylko 1 zł.

Radna nadmienił w swojej wypowiedzi o możliwości zorganizowania lodowiska, ale zapewne pozostaje to w kwestii marzeń. Prezydent Agatowska tłumaczyła, iż sprawą organizacji czasu wolnego dzieci zajmuje się komisja edukacji – kalendarium jest doprecyzowane. Miasto oczekuje także na oferty od prywatnych podmiotów, klubów sportowych i stowarzyszeń.

Ciekawe jakie plany na zbliżające się ferie w Świnoujściu mają dzieci i ich rodzice.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 67

Gość • Piątek [31.01.2014, 15:21:29] • [IP: 93.94.186.***]

znowu ona. ...już mam jej dość...

Gość • Piątek [31.01.2014, 14:59:06] • [IP: 178.238.252.***]

80.245.181 może radni peło wyznają zasadę ze najpierw się myśli potem podejmuje decyzje, czego w SLD nie widać spoglądając na to jak opluwają NFZ który sami stworzyli.

Gość • Piątek [31.01.2014, 14:54:30] • [IP: 178.238.252.***]

pani burmistrz powinna wrócić tam gdzie zaczynała czyli portiernia. tam niczego nie sknoci.

Gość • Piątek [31.01.2014, 14:16:37] • [IP: 37.47.93.***]

Nawet małe dzieci wiedzą że za inwestycje w mieście odpowiada Zmurkiewicz prezydent. Rządzi już prawie 20 lat tym miastem więc to co jest i czego nie ma to jego wola. I za komuny i teraz widocznie mu nie przeszkadza że w Świnoujściu nie ma ani lodowiska ani basenu ani hali sportowej. Wszyscy wiedzą że on zna się tylko budowaniu ulic więc chyba nic innego nie potrafi robić.

Gość • Piątek [31.01.2014, 14:10:33] • [IP: 80.245.179.***]

Do kitu jest to miast praktycznie pod każdym względem.

Gość • Piątek [31.01.2014, 13:47:26] • [IP: 79.184.242.***]

Pierwsza propozycja: warsztaty artystyczne dla dzieci w określonych grupach wiekowych.

Gość • Piątek [31.01.2014, 13:36:19] • [IP: 37.8.215.***]

Pani to już raczej dziękujemy !

Gość • Piątek [31.01.2014, 13:32:46] • [IP: 80.245.181.***]

Rola radnych PO w tym mieście polega na wytykaniu, nic nie robieniu i głosowaniu na nie!

Gość • Piątek [31.01.2014, 13:31:49] • [IP: 80.245.181.***]

A może zamiast tutaj krytykować i obrażać innych, każdy z was mądrali i opluwaczy zaproponuje jakieś ciekawe rozwiązania bo widać ze macie wszyscy najwięcej do powiedzenia tylko nie we właściwym temacie. CZEKAMY NA PROPOZYCJE. A Pani Jabłońska zamiast tracić czas i siły na pisanie w internecie, może przecież składać interpelacje i swoje wnioski i propozycje jako radna, tylko widać że ma pustkę w głowie i najlepiej tylko smędzić.

Gość • Piątek [31.01.2014, 12:50:47] • [IP: 5.60.170.*]

pani radna tylko wytyka a sama co robi

Gość • Piątek [31.01.2014, 12:44:12] • [IP: 80.245.188.***]

a ty julio jakie masz plany ?

Gość • Piątek [31.01.2014, 12:13:48] • [IP: 79.184.242.***]

Na srtronie MDK dużo nieaktualnych informacji i kalendarz imprez, który się nigdy nie otwiera. Żałosne.

troll • Piątek [31.01.2014, 12:12:54] • [IP: 46.46.252.***]

A te prywatne podmioty to są stragany na rynku ? Już widzę jak pomagają. . Wstyd za takich ludzi którzy nazywają siebie ''lewicą''

Gość • Piątek [31.01.2014, 12:09:02] • [IP: 193.200.150.**]

Świnoujście, to mega wiocha, rządzone przez wieśniackich komuchów, którzy dbają tylko o dupę swoją i kolesi z partii. Nie ma tutaj nic i same zakazy, a jak coś się dzieje, to zaraz bękarty nasyłają policję, która przy jeszcze kilku takich akcjach polegnie w bólu i cierpieniu.

Gość • Piątek [31.01.2014, 11:16:24] • [IP: 178.238.249.**]

Pani Jabłońska nie jest od organizacji ferii za to płacimy z naszych podatków Agatowskiej.Zresztą za ta prace stanowczo za dożo.

Gość • Piątek [31.01.2014, 11:14:38] • [IP: 10.52.179.*]

a gdzie lodowisko dziwnow ma a swinoujscie nie jakaz paranoja male miasteczko kupilo lodowisko maja co roku a my nie chore!

Gość • Piątek [31.01.2014, 11:12:09] • [IP: 80.245.181.***]

Gość • Piątek [31.01.2014, 09:01:57] • [IP: 80.245.185.***] Proponuję ci zastartować w wyborach, jak cię wybiorą to zrobisz to co wymieniasz w swoim poście.Powodzenia

Gość • Piątek [31.01.2014, 11:09:46] • [IP: 80.245.181.***]

Dlaczego piszecie że Pani Agatowska nie umiała odpowiedzieć skoro w tym samym artykule odpowiedziała! cyt.Prezydent Agatowska tłumaczyła, iż sprawą organizacji czasu wolnego dzieci zajmuje się komisja edukacji – kalendarium jest doprecyzowane. Miasto oczekuje także na oferty od prywatnych podmiotów, klubów sportowych i stowarzyszeń. No chyba że Pani Jabłońska nie zrozumiała odpowiedzi.Dobrze tylko narzekać i pokazywać palcem, zajęła się Ukrainą zamiast pomóc w organizacji ferii.Mówiłem że najpierw zajmijcie się polskimi problemami a potem jak będzie super dobrze możecie pomagać Ukrainie!

Gość • Piątek [31.01.2014, 11:06:46] • [IP: 178.238.249.**]

Panie Prezydencie jeszcze raz proszę wywal Pan Agatowka ze swojego otoczenia.Ona Panu bardzo szkodzi, wiem że to SLD ale czlonkowie SLD juz maja dość tej Pani.Mieszkańcy na jej ścieme juz sie nie nabiora.

Gość • Piątek [31.01.2014, 10:48:33] • [IP: 92.42.112.***]

zrubcielodowisko

Gość • Piątek [31.01.2014, 10:38:08] • [IP: 92.42.112.***]

lochdowiskorobisieizrobicsieniemorze

Gość • Piątek [31.01.2014, 10:22:59] • [IP: 213.158.222.**]

Pewnie niech Niemcy zarabiają na polaczkach.Co za miasto brak kina lodowiska basenu aquaparku i gdzie dzieciaki mają spedzać ferie och zapomniałem jakiś prywatny inwestor coś zorganizuje a pani Agatowska medale będzie sobie wieszała?

Gość • Piątek [31.01.2014, 10:21:55] • [IP: 80.245.180.**]

Dlaczego radna Jabłońska nic nie przygotowała dla dzieci na na czas ferii? Odpowiedź: bo umie tylko innych krytykować oraz wysuwać żądania wobec innych osób.

Gość • Piątek [31.01.2014, 10:13:22] • [IP: 213.158.221.***]

Słuszna uwaga czas nagli a tu nic? tylko miasto lobuje niemieckie lodowisko aquapark termy dziwne tam się opłaca a w naszym mieście nic?

Gość • Piątek [31.01.2014, 10:03:23] • [IP: 178.238.249.**]

Prezydent zrobił sobie zwyczajnie ja..a z mieszkańców, obsadzając na stołku osoby odpowiedzialnej za kulturę, zdrowie, sport, edukację Agatowską.

Oglądasz 26-50 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■