POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [31.01.2014, 20:28:16] • Świnoujście

Czytelnik pyta o bal

Czytelnik pyta o bal

fot. Sławomir Ryfczyński

Na organizację tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miasto przeznaczyło w tym roku 15 tysięcy złotych. -Widziałem, że nasze władze świetnie się na balu Orkiestry bawiły- pisze nasz Czytelnik.- Tylko czy za wstęp na tę imprezę zapłaciły?

Miasto przeznaczyło na organizację tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 15 tysięcy złotych. O tyle wnioskował Sztab Orkiestry.

-W ubiegłym roku dotacja była na podobnym poziomie - informuje Robert Karelus, rzecznik prezydenta. -Bezpłatnie udostępnione zostały również pomieszczenia w instytucjach kultury, w których odbywały się imprezy tegorocznej edycji WOŚP oraz wszelkie urządzenia służące do jej zabezpieczenia logistycznego.

Czytelnik pyta o bal

fot. Sławomir Ryfczyński

Naszego Czytelnika, który pojawił się na balu WOŚP, organizowanym w Hotelu Interferie Medical SPA, zainteresowała obecność na nim władz Świnoujścia.

- Widać było, że nasi włodarze dobrze się bawili - pisze Czytelnik.- Tylko czy za tę zabawę zapłacili?

Pytanie to zadaliśmy prezydenckiemu rzecznikowi.

- Jeżeli chodzi o bal, udział w nim Prezydenta i jego zastępczyni, z wnioskiem o udzielenie odpowiedzi w jakiej formie otrzymali oni zaproszenia na bal proszę zwrócić się do jego organizatorów - odpowiada Robert Karelus.

Iwona Postulka, szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy twierdzi, że wszyscy uczestnicy balu za wstęp na imprezę zapłacili.

Za wstęp na bal trzeba było zapłacić 400 zł od pary.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 120, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 120

Gość-dziadzia • Sobota [01.02.2014, 08:52:41] • [IP: 37.8.215.***]

Nagroda" TRYTON". Całe Świnoujście identyfikuję się z ideą jedynie słuszną. 54 podmioty otrzymały kasę za i na działalność na rzecz rozwoju społeczności rybackiej. Sektor gospodarczy i społeczny, limit środków finansowych: 4 131 201, 61 zł. Zgodnie z § 25. Ust. 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 października 2009 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania (...) w roku, w którym po raz ostatni zostanie podana do publicznej wiadomości informacja o możliwości składania wniosków na realizację operacji, LGR wybiera operacje do wysokości 120 % limitu, o którym mowa w § 22 ust. 3 pkt 6.

Gość • Sobota [01.02.2014, 08:39:08] • [IP: 178.238.249.**]

Chał, chał chał poszczekaliście sobie ? czy informacja, że wszycsy uczestnicy balu za wstęp na imprezę zapłacili to takie niezrozumiałe ? Miał miał. 254 czy to dotarło ? i inni ! Czytanie to trudna umiejętność nie każdy ją zdobył no cóż chał chał chał.

Gość • Sobota [01.02.2014, 08:32:37] • [IP: 62.69.231.***]

A czemu czytelnik nie podszedł i nie spytał? Dziś spał by spokojniej :)

Gość • Sobota [01.02.2014, 07:52:35] • [IP: 93.94.187.***]

brałby jak automat w żmurkowej myjni

Gość • Sobota [01.02.2014, 07:29:54] • [IP: 92.42.117.***]

Ludzie jakby Was ktoś zaprosił, to pierwsi byście zapieprzali biorąc ze sobą jeszcze żonę. A Prezydent nie jest taki pazerny żony nie wziął tylko poszedł sam. Podobnie jak i Pani vice. Przestańcie się czepiać.

Gość • Sobota [01.02.2014, 05:36:30] • [IP: 62.69.203.**]

niczym goraczka sobotniej nocy lub taniec z gwiazdami kolejna edycja

Gość • Sobota [01.02.2014, 02:17:04] • [IP: 95.129.224.***]

jakie piękne dwa podbróbki jasia fasoli! BEZCENNE

Gość • Sobota [01.02.2014, 01:44:57] • [IP: 62.69.254.***]

POtrzeba nam więcej takich aktywistów, oczywiście działających społecznie. Takie robociarskie trójki mogły by skutecznie walczyć w naszym mieście z POtologią we wszystkich POstaciach tj. prostytucją, nielegalnym hazardem, bimbrownictwem, a przodownicy dodatkowo rozkułaczaniem.

Gość • Sobota [01.02.2014, 01:10:05] • [IP: 181.36.9.**]

podejrzewam że postacie opisane przez czytelnika weszły na tzw." krzywy ryj" bo oczywiście im się należy... A za zniszczenie i zabetonowanie miasta za nasze ogromne pieniądze należy im się kop w dupę

Gość • Sobota [01.02.2014, 00:27:54] • [IP: 93.94.188.***]

Azjatycka uroda – potrafi zamotać. Fakt – ładna dziewczyna.

Gość • Sobota [01.02.2014, 00:10:43] • [IP: 37.8.215.***]

Do 191 z 21 35 Ile zt ego masz? Podejrzewam, że ja burek jestem lepiej wykształcony i uczciwszy = tylko dojścia do koryta brak i opory co do złodziejstwa frajerze!

Gość • Sobota [01.02.2014, 00:09:26] • [IP: 88.156.235.***]

Dobre Japonka w objęciach uśmiechniętego buddy, brawo za doskonały żarcik :)

Gość • Piątek [31.01.2014, 23:35:46] • [IP: 88.156.233.***]

Długo myślał, myślał, myślał i wymyślił" czytelnik" jak niedźwiedź obudził się z zimowego snu, bo niewiedza nie dawała mu spokojnie spać!! Bal był 10 stycznia a" czytelnik" obudził się dopiero teraz, ale i tak dobrze, że nie w sierpniu i zadaje to męczące go pytanie!

Gość • Piątek [31.01.2014, 23:12:41] • [IP: 62.69.254.***]

Mimo wszystko pytanie istotne a odpowiedż będzie?

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:49:28] • [IP: 62.69.231.***]

Szukanie dziury w całym? Kolejny zastępczy temat... w sam raz na ogórkowy sezon. A ten bystrzacha Czytelnik... zapłacił za bilety czy wlazł na krzywy ryj? Bo jakoś o sobie nie pisze. Biedaczyna zamiast pochwalić się, że się świetnie wybawił strzyka ślina przez zęby... a nuż uda się kogoś opluć. A może nic nie pamięta, bo usnął zmęczony przy stole? Żenada.

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:30:59] • [IP: 80.245.184.***]

A czytelnik jakim sposobem zdobył zaproszenia na ten bal? Ponoć uczestniczyli w nim tylko ci, którzy wspomagali WOŚP. Czy oprócz zapłaty za wstęp na bal (czyli za wyżerkę, orkiestrę, alkohole) wspomógł WOŚP podczas jakiejś licytacji??

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:25:02] • [IP: 62.153.75.***]

Prezydent baluje, a u niego na myjni automaty przyjmują pieniądze, tylko że woda nie leci wcale, bezczelność

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:24:24] • [IP: 92.42.114.**]

A Zyta -to nie tańczy?

Rozsądny • Piątek [31.01.2014, 22:24:14] • [IP: 92.42.117.**]

a Pan Prezydent to był w parze z żoną czy z Panią Viceprezydent? :-)

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:21:20] • [IP: 93.94.189.***]

No no. .. Wiele można powiedzieć o tej parze...ale to później..

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:15:01] • [IP: 62.69.200.***]

fajna kiecka Pani Basiu

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:06:32] • [IP: 80.245.179.***]

japonka jest, a ruda mańka gdzie? w szpitalnej toalecie przepadła? rozczarowani pacjenci pokazali gdzie jest jej miejsce ?!

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:02:33] • [IP: 62.69.253.***]

ja piernicze, ale w kieszeń zaglądają, zostańcie kornikami

Gość • Piątek [31.01.2014, 22:00:26] • [IP: 80.245.191.***]

Czytelnik lecz sie

Gość • Piątek [31.01.2014, 21:59:14] • [IP: 88.156.232.***]

czyżby nie dali z własnej kieszeni na bilety , czyzby okradli swoich podatników i poszli za państwowe.myslę że byłaby to obłuda z tym zbieraniem pieniązków.Obecność władz za własne pieniadze to byłby zaszczyt ale na nasz koszt to lepiej niech siedza w domciu i licza te swoje dudki.To własnie jest karuzela kultury o która tu poniektórzy walczyli.Najeść i napić sie na koszt innych

Oglądasz 76-100 z 120
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■