POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [31.01.2014, 20:28:16] • Świnoujście

Czytelnik pyta o bal

Czytelnik pyta o bal

fot. Sławomir Ryfczyński

Na organizację tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miasto przeznaczyło w tym roku 15 tysięcy złotych. -Widziałem, że nasze władze świetnie się na balu Orkiestry bawiły- pisze nasz Czytelnik.- Tylko czy za wstęp na tę imprezę zapłaciły?

Miasto przeznaczyło na organizację tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 15 tysięcy złotych. O tyle wnioskował Sztab Orkiestry.

-W ubiegłym roku dotacja była na podobnym poziomie - informuje Robert Karelus, rzecznik prezydenta. -Bezpłatnie udostępnione zostały również pomieszczenia w instytucjach kultury, w których odbywały się imprezy tegorocznej edycji WOŚP oraz wszelkie urządzenia służące do jej zabezpieczenia logistycznego.

Czytelnik pyta o bal

fot. Sławomir Ryfczyński

Naszego Czytelnika, który pojawił się na balu WOŚP, organizowanym w Hotelu Interferie Medical SPA, zainteresowała obecność na nim władz Świnoujścia.

- Widać było, że nasi włodarze dobrze się bawili - pisze Czytelnik.- Tylko czy za tę zabawę zapłacili?

Pytanie to zadaliśmy prezydenckiemu rzecznikowi.

- Jeżeli chodzi o bal, udział w nim Prezydenta i jego zastępczyni, z wnioskiem o udzielenie odpowiedzi w jakiej formie otrzymali oni zaproszenia na bal proszę zwrócić się do jego organizatorów - odpowiada Robert Karelus.

Iwona Postulka, szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy twierdzi, że wszyscy uczestnicy balu za wstęp na imprezę zapłacili.

Za wstęp na bal trzeba było zapłacić 400 zł od pary.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 120, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 120

Gość • Sobota [01.02.2014, 12:54:22] • [IP: 87.205.49.**]

To sie nazywa EREKCJA!!??

Gość • Sobota [01.02.2014, 12:43:05] • [IP: 62.69.254.**]

Ale wy sie już czepiac nie macie czego, uczestniczyłem w tym balu, Prezydent wcale się nie bawił, tylko paparazzi wyłapało dwa tańce. .haha żenada zajmijcie sie sobą. . a nie jakimiś pieniedzmi których nigdy nie widzieliście i nie zobaczycie. :)

Gość • Sobota [01.02.2014, 12:37:42] • [IP: 193.200.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [01.02.2014, 12:29:43] • [IP: 31.61.138.***]

Basiu wyglądałaś super. Pozdrawiam

Gość • Sobota [01.02.2014, 12:29:24] • [IP: 92.42.116.***]

A ja pytam: kim jest tajemniczy" czytelnik"? Skąd miał pieniądze na wstęp na bal? Czy aby na pewno nie ukradł? Proszę o sprawdzenie.

Gość • Sobota [01.02.2014, 12:24:03] • [IP: 92.42.117.***]

marketów może być wiele a oponiarnia jedna wiadomo buchacha

Gość • Sobota [01.02.2014, 12:18:11] • [IP: 92.42.117.***]

Na myjnie tylko maja wyłączność niektórzy haha a gdzie konkuręcja wolny rynek haha

Gość • Sobota [01.02.2014, 11:56:29] • [IP: 109.243.132.**]

Panie Żmurek, tańczysz z ową ładną panią o orientalnych rysach (nie)odpowiedzialną za drogi, jak chochoł u Wyspiańskiego, a Warszów nieodśnieżony!" Niech na całym świecie wojna, byle myjnia moja spokojna".

Gość • Sobota [01.02.2014, 11:47:10] • [IP: 93.94.189.***]

Nie marudzić, sami ich wybieracie i znów wybierzecie

Gość • Sobota [01.02.2014, 11:22:25] • [IP: 80.245.190.**]

KIEDY BEDZIE OTWARTA NOWA MYJNIA ??

Gość • Sobota [01.02.2014, 11:12:00] • [IP: 80.245.189.*]

Co za wiesniaki byly na tym balu.Jak mozna wyjsc na parkiet w koszuli z zawinietymi rekawami.Odrazu poznac kto bywa na wiejskich potupajkach.Jaka elita taki bal.Prezydent trzyma klase, widac bywalca.

Gość • Sobota [01.02.2014, 10:57:38] • [IP: 95.129.225.***]

Dlaczego wszędzie szuka się dziury w całym? Spójrzmy na to pozytywnie,. ... a panu Prezydentowi życzę dużo dobrego we włodarzeniu w mieście.

Gość • Sobota [01.02.2014, 10:45:46] • [IP: 79.186.168.***]

A gdzie jest Pani Żmurkiewicz?? Piękna kobieta!

Gość • Sobota [01.02.2014, 10:34:21] • [IP: 193.200.150.**]

Kto pyta nie błądzi.

Gość • Sobota [01.02.2014, 10:27:32] • [IP: 159.245.16.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [01.02.2014, 10:21:43] • [IP: 80.245.180.**]

Nauczyciele narzekają że uczniowie mają trudności ze zrozumieniem tego co czytają Widać to po niektórych komentarzach że to prawda.

Gość • Sobota [01.02.2014, 10:18:09] • [IP: 95.129.228.***]

Gość  Piątek [31.01.2014, 23:12:41]  [IP: 62.69.254.***] ----> odpowiedź Sherlocku widać jak przysłowiowego byka i jest zawarta w przedostatnim zdaniu tych rewelacji.

Gość • Sobota [01.02.2014, 10:07:47] • [IP: 77.88.191.**]

Lepiej mieć Prezydenta koła co by ściany podpierał. Ale jak ktoś się tylko ze szwagrem przy butelce i golonce spotyka to myśli, że taki bal do szczyt zbytku. Sam by na taki bal za darmo nie poszedł, bo nawet szatni by nie znalazł.

o salonowejDobroczynności • Sobota [01.02.2014, 10:00:49] • [IP: 109.243.132.**]

Kukiz już lata temu ironizował z charakteru WOŚP, bo zauważył pewną przemianę - wejście jej na salony. I teraz apeluje on z łamów" Do Rzeczy": Owsiak, wróć z Salonu! Oj, chyba na próżno, objawy choroby były widzialne od dawna, np.kilka lat temu zdumieni widzowie zobaczyli w TVP film o WOŚP, trwający ok.8 minut, gdzie ponad 6 minut poświęcone było wyłącznie osobie Owsiaka, a to jak leci samolotem, a to jak udziela wywiadu, a to jak się ubiera w kombinezon kosmiczny. No cóż, rakieta odrzuciła napęd - ludzi - i zmierza. ..w sobie znanym kierunku.

Gość • Sobota [01.02.2014, 09:57:02] • [IP: 62.69.203.***]

To nowy obyczaj, że osoby zaproszone mają płacić.

Gość • Sobota [01.02.2014, 09:54:51] • [IP: 92.42.114.**]

Może trochę spekulacji: Nie byłoby władz-olewają inicjatywy. Byli-czy aby za swoje. Zachowanie oficjalne-nie potrafią się bawić. Bawili się dobrze, nie tylko ze współmałżonkami-insynuacje. Wniosek? Zawsze nie tak, wszystko trzeba krytykować. Ot świnoujska rzeczywistość. (A bal był super. Każdy jest, ale zawsze ma swój klimat). Pozdrawiam malkontentów.

Gość • Sobota [01.02.2014, 09:50:27] • [IP: 193.200.150.**]

A na drugim/trzecim planie widzę byłego towarzysza trepa z kasyna wojskowego który teraz jest w PO i zajmuje jeszcze etat w uzdrowiskach mając niezłą emeryturkę.I co tutaj biega?

Gość • Sobota [01.02.2014, 09:49:03] • [IP: 80.245.182.**]

jasiu posmyrał basiu. .. no i żona odstawiona. Wydaje się, że niektórym przedstawicielom władzy zaczyna doskwierać już długie (chyba z 15 lat) siedzenie na publicznych stołkach i przestali się liczyć z opinią publiczną.

Gość • Sobota [01.02.2014, 09:39:03] • [IP: 83.8.53.***]

Tego tańcora mamy dosyć! Niech się wezmie za pracę.

Gość • Sobota [01.02.2014, 09:12:27] • [IP: 92.42.119.***]

Powołać komisję śledczą może uda się dłużej pozawracać dupę.Czy prezydent, premier jak są na uroczystościach to za swoje?

Oglądasz 51-75 z 120
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■