POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.01.2014, 08:20:09] • Świnoujście

Złodziej namierzony przez monitoring. Zobacz nagranie!

Złodziej namierzony przez monitoring. Zobacz nagranie!

fot. Czytelnik

Kamery monitoringu zarejestrowały kradzież przedniej części karoserii samochodu, zaparkowanego przy ulicy Niedziałkowskiego 6. Złodziej zapewne nie wiedział, że obserwuje go kamera. Do redakcji nagranie dostarczył Czytelnik, który już po raz kolejny został okradziony i domaga się sprawiedliwości!



Do kradzieży doszło w nocy z 19 na 20 stycznia o godzinie 4.24. Mężczyzna ukradł przednią część karoserii z samochodu zaparkowanego przy ulicy Niedziałkowskiego 6.

Złodziej namierzony przez monitoring. Zobacz nagranie!

fot. Czytelnik

Jak widać złodzieje w mieście nie próżnują. Miejmy nadzieję, że sprawca zostanie szybko ujęty.

Złodziej namierzony przez monitoring. Zobacz nagranie!

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 69, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 69

Gość • Poniedziałek [27.01.2014, 10:14:07] • [IP: 80.245.186.**]

namierzony ? czyli co juz go rozpoznali i wiedza gdzie jest ? tak sugeruje tyul

Gość • Poniedziałek [27.01.2014, 08:54:04] • [IP: 193.110.130.***]

Jak by to było na terenie objętym monitoringiem miejskim, to jak zwykle kamera by nic nie zobaczyła, albo by była zepsuta, albo akurat przypadkowo patrzyłaby w inną stronę - a ten kolo wiedział gdzie parkować;-)

ryynio • Poniedziałek [27.01.2014, 00:43:08] • [IP: 83.249.28.***]

BMW powiesi sobie nad lózkiem albo sprzeda na bazarze, ktos kupuje te loga

Gość • Poniedziałek [27.01.2014, 00:32:57] • [IP: 83.11.59.**]

Faktycznie patologia w Swinoujsciu, zeby na byle co sie polasic. Mlode chlopaki na chleb widac nie maja. Takie male miasto a taka patologia!!

Gość • Niedziela [26.01.2014, 23:57:43] • [IP: 80.245.190.***]

skok stulecia normalnie xd

Gość • Niedziela [26.01.2014, 23:13:17] • [IP: 109.74.108.***]

karoserię?>?? to chyba za wiele powiedziane

• Niedziela [26.01.2014, 23:08:56] • [IP: 95.129.225.***]

a gdzie druga myjnia ?! co z jej otwarciem ?

Gość • Niedziela [26.01.2014, 22:29:52] • [IP: 92.42.112.***]

[26.01.2014, 16:17:47] Czubku czego się naćpałeś że masz takie wizje? Albo kończyłeś szkołę na ul. Piastowskiej. U Palikota zrobisz karierę, on potrzebuje takich głupków.

Gość • Niedziela [26.01.2014, 21:24:58] • [IP: 93.94.186.***]

kradzież na zlecenie...łysielce zamieszani...

Gośćkkkkk • Niedziela [26.01.2014, 20:58:27] • [IP: 87.205.67.**]

muzya dobra do roboty hehehhehe

Gość • Niedziela [26.01.2014, 20:30:11] • [IP: 93.94.184.**]

Najszybsze bmw w mieście na bialych kolpakach. To jest tuning i spresyne z tylu uciete flexem. Nooo i ten LPG robi wrażenie hehhe ;-)

Gal Anonim • Niedziela [26.01.2014, 20:16:20] • [IP: 95.129.228.***]

No to pan porucznik nie ma grila :) A tali byl ladny, amerykanski...

Gość • Niedziela [26.01.2014, 20:06:21] • [IP: 80.245.180.***]

Będą do sprzedania nereczki z BeMeczki. Widać że gość wiedział jak to robić, to nie był jego pierwszy raz. Szkoda, że nie widać twarzy.

Gość • Niedziela [26.01.2014, 20:00:50] • [IP: 37.8.215.***]

Mówić na przedsię-biorcę złodzieju! Nie wypada.

Gość • Niedziela [26.01.2014, 19:19:57] • [IP: 62.69.252.**]

TO NIE MONITORING TYLKO KICHA

Gość • Niedziela [26.01.2014, 18:46:04] • [IP: 193.200.150.***]

Żmurek też komuś zabiera, żeby sobie dać

Gość • Niedziela [26.01.2014, 18:01:12] • [IP: 80.245.186.***]

DOBRA MUZA..

Alicja • Niedziela [26.01.2014, 17:50:15] • [IP: 92.42.114.***]

Czekam na wiadomość że został złapany i pokazać jego twarzyczkę, by każdy mógł rozpoznać to złodziejskie gówno.

Gość • Niedziela [26.01.2014, 17:44:49] • [IP: 62.69.229.**]

Jakaś paranoja! A co to? Iswinoujscie to jakiś telefon zaufania? Dlaczego to nagranie nie trafiło na policję? Dlaczego po tygodniu poszkodowany wysyła na portal? I niby co? czytający mają pomóc w ujęciu złodzieja? A swoją drogą, to chyba jak inni piszą, policja niewiele zrobi.

POGROMCA • Niedziela [26.01.2014, 17:22:08] • [IP: 82.27.173.**]

A MOZE TAK JAK ZA GRANICA POWOLAC PATROLE OBYWATELSKE BO POLICJA TO TYLKO KARZE ZA BRAK KARTY WEDKARSKIEJ LUB ZA TORBE TRAWY. TRZEBA WYTEPIC TE ZLODZIEJSKA CHOLOTE I NIE WIEM CZY KONIECZNIE W ZGODZIE Z PRAWEM... JUZ WKROTCE NADEJDZIE WASZE APOGEUM. ...

Gość • Niedziela [26.01.2014, 16:48:11] • [IP: 86.11.233.***]

dobry kawalek :D

Gość • Niedziela [26.01.2014, 16:34:08] • [IP: 92.42.114.**]

Już złapany ponoć

Gość • Niedziela [26.01.2014, 16:17:47] • [IP: 92.42.116.***]

"każdy złodziej to jest ATEISTA!" - czy jest coś podlejszego od głęboko wierzącego katolika? Osobnik na filmie to dwudziestoparolatek, całe życie miał religię od przedszkola, tysiące razy był przymusowo zaganiany na msze i co? Jakoś to całe wychowanie w gusłach nie odwiodło go od kradzieży? Ateista to ktoś uczciwy inelektualnie, nie idący na łatwiznę wierzeń w krasnoludki i chrystusiki.

Gość • Niedziela [26.01.2014, 14:58:13] • [IP: 92.42.112.***]

[26.01.2014, 12:37:16] A ja dodam że nie każdy ateista to jest złodziej i znam uczciwych ateistów. Ale każdy złodziej to jest ATEISTA! Może to Milusiński miał na myśli?" Róbta co chceta" przynosi już swoje zatrute owoce. Ciężko będzie to wyplenić. Co to za dziadowska firma zakładała taki kiepski monitoring? Wspólnota powinna podziękować za ten bubel i zażądać zwrotu wyłudzonych środków.

Gość • Niedziela [26.01.2014, 14:21:09] • [IP: 88.156.234.***]

Złodziejskie wszy, na wymioty wzbiera jak widzę złodzieja gorsze to od larwy much.

Oglądasz 1-25 z 69
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■